Kde se dají koupit nové svatební šaty do 15.000 Kč?

Doporučíte mi prosím salon, kde se daji koupit zcela nové svatební šaty do 15.000Kč.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
V našem salonu jsou krásné modely od 15500kč v rozměru do 42 pak jsou o 10% drahšší. Salon Vanessa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus mrknout na Elody.cz, tam v tomhle rozmezí mají plno nádherných šatů a navíc je ušijí přímo na Tebe ;-) Já si tam také na jedny brousím zuby 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, také jsem si původně brousila zuby na Elody.cz :-) mají i dobré recenze. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, mají super recenze a musím říct, že jsem byla v lednu na Veletrhu v Clarionu. Viděla jsem nespočet nevěst přede mnou šaty zkoušet, sama jsem zkusila dvoje a odcházela jsem nadšená :-) Materiál super, šaty dělané vážně pečlivě... Teď už chci jen zkusit nějaké typy v salonu a pokud se do nějakých nezamiluji, tak si z Elody nejspíš objednám ;-) Další možnost je také https://www.jjshouse.cz/ (to objevila maminka nastávajícího), ale těch se tedy malinko bojím... raději bych Elody 8-)
Odpovědět
Dneska mi dorazily šaty z Elody a jsou skvělé☺byť mám velkou vel.tak sedi😀
Odpovědět
Profilova fotka
Super! Jaké sis vybrala? :-)
Odpovědět
I já si vybírám z Elody :-) původně jsem měla obavy objednávat na dálku, ale po přečtení recenzi, si myslím, že není čeho se bát :-)
Odpovědět
Já mám šaty z toho jjshouse a taky se není čeho bát. Nebo jestli nechceš z internetu, sleduj výprodeje v salonech, kamarádka si tahle koupila šaty v salonu v Praze za necelých 6 tisíc.
Odpovědět
@lufinka90 Jé a fotku nemáš? Jaký model jsi vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Asos.com Everpretty Chi chi London Poshme.cz Elody Miabella...
Odpovědět
@10janca8 primo u vyrobce Madora:) i za 10 a usiji ti je na miru
Odpovědět
Profilova fotka
@eltinka @monna05 Máte-li zájem o šaty Elody, přijďte si je vyzkoušet k nám do salonu na Praze 5. Ujistíte se o kvalitě a prohlédnete si materiály a střihy. Získáte tím větší představu a důvěru ;-) Seznam modelů, které u nás můžete vyzkoušet, najdete přímo na stránkách Elody.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vavrinec Zítra k Vám zrovna jdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eltinka To je skvělé, těším se :-)
Odpovědět
Holky, myslíte, že by se tyhle šaty v bílé hodily na převlečení (pro jistotu)? https://www.ebay.com/itm/Ever-Pretty-...
Odpovědět
@susieanne stačí takto?☺
Odpovědět
@susieanne 1138☺
Odpovědět
Profilova fotka
@10janca8 já jsem si nechala ušít šaty od Elody. Mají x modelů i do finančního limitu , který potřebujete. Před cca 3 týdny mi dorazily, jsou dokonalé, překrásné. Prostě ala princezna. Krásný materiál, kvalitní šití. Vzhledem k tomu, že máme svatbu v červnu jsem si domluvila s jejich švadlenou zkoušku ještě na začátek května, kvůli úpravě v případě , že bych se nějak změnila. Slečna majitelka je příjemná ,chápavá. doporučuji. Mám model MB 068, sukně světlé capuccino (jako na obrázku) a korzet slonovinová kost.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také u nás v salónu pořídíte nové svatební šaty již od 9900,- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla z elody a všichni byli nadšení! Šaty mají nádherné a hlavně ten přístup Terezky je neuvěřitelný! Takže za mě bych se určitě podívala tam :)
Odpovědět
@msvecova10 @lufinka90 Taky koukám po Elody (ach, ty tylové sukně 😍), ale odrazuje mě, že hodně modelů má příliš odhalená záda a já potřebuju schovat podprdu (s 65K po dvou dětech na ostro fakt nejdu:)). Jak je to na vašich šatech řešené? Šla by pod ně vzít aspoň bez ramínek? Z fotek totiž neodhadnu jak nízko bude zapínání.
Odpovědět
Profilova fotka
V našem salonu koupíte nové šaty a nebo Vám na míru ušijeme.
Odpovědět
@vavrinec já mám bohužel Prahu z ruky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@monna05 Ještě se šaty Elody dají zkusit v salonu Margaret ve Vsetíně.
Odpovědět
@vavrinec děkuji,to uz mám blíž :-)
Odpovědět
Doporučuji Elody.cz Mám od nich model 1160 na míru a byly skvělé ! Nebudeš litovat !
Odpovědět
Profilova fotka
@msvecova10 některé z šatů mají v partnerských salonech. Já zkoušela na veletrhu v Clarionu, nicméně funguje to tak, že pošlete míry, oni je ušiji, vyzkoušite je pak doma. Pokud by cokoliv nesedělo mají v Praze švadlenu, která je ve velmi krátkém čase upraví. Mě je také upravovali . Kdyby nesedely vůbec , daji se vrátit , vrátí Vám peníze, takže člověk nic neriskuje. Musím říct , ze částka je vzhledem ke kvalitě fakt skvělá . A to jsem si nechávala dávat do korzetu ještě košíčky aby byl hezčí dekolt .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , u nás si můžete koupit svatební šaty do 15 000 Kč . Jsme kamenná prodejna , šaty vidíte v reálu , můžete si je vyzkoušt , nemáme - li Vaši velikost , rádi Vám šaty objednáme .
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Patnáct tisíc je již dost i na šaty ušité na míru, s několika zkouškami a podle přání.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?