Nevěsty 2019 - vybíráte už svatební šaty?

Profilova fotka
Tak co, nevěsty 2019, už jste začali hledat a zkoušíte? Nebo dokonce už své svatební šaty máte? :) Pokud ještě ne, kdy plánujete začít hledat? :)
Odpovědět
Ahoj, my mame svatbu v zari pristi rok, a saty mam objednane od konce zari ;-) pani v salonu mi pri prvnim rozhovoru radila, ozvat se tak rok pred svatbou na prvni termin...
Odpovědět
Svatba v září a šaty začnu řešit až tak v březnu ... Budu brát z aliexpressu, tak si půjdu jen zkusit střih který už mám stejně vybraný :) ...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu v květnu a pomalu koukám ,ale zatím žádné co by mě chytli za srdce . Čekám na novou kolekci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám doma svatba 13.7.19 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam uz vybrane z Elody.cz 🙂 v lednu bude objednavat a svatba je v cervnu
Odpovědět
My máme svatbu v dubnu a šaty mám vybrané od září. :-)
Odpovědět
@jana_martish svatbu máme v červnu, až zhubnu 10kg, můžu jít vybírat :-D
Odpovědět
Mám je doma 😎 nechala jsem si je šít 😊
Odpovědět
Mám je už doma, kupovala jsem těsně po zasnoubení. :) potrebujou jen upravit. :)
Odpovědět
Svatba bud v květnu. Na šaty koukám, ale nějak mě nic moc neoslovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dnes na první jukandu :-)
Odpovědět
já byla kouknout minulý týden a do jedněch jsem se zamilovala, tak je chci zajít zkusit znovu a případně rovnou zarezervovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Mně už je začíná šít prodejkyně z Etsy, aspoň budu mít ještě hodně času na náhradní řešení, kdyby se to nepovedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu budeme mít v červnu a plánuju jít zkoušet šaty tak začátkem ledna. Zatím do nich potřebuju zhubnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Některé nevěsty již mají reservované termíny na šití , ale pokud bude mít někdo zájem pořád jsou ještě volné termíny zatím v každém měsíci. V našem salonu si šaty i můžete zapůjčit , či koupit hotové od modní návrhářky Ewy Utkiny, která má nádherné modely koukněte na naše stránky. Salon Vanessa Havířov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba na začátku května a dnes jsem si řekla, že už bych se konečně mohla na nějakou zkoušku objednat :D
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu máme v červnu 2019 a šaty mám vybrané od května 2018 :D našla jsem svoje vysněné a měla sem strach aby mi je někdo nevyfoukl tak sem si je jela vyzkoušet už tak brzy :) jinak doporučuju Salon El Brno, nádherné šaty, úžasný personál :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jen otázka ještě mimo, kdy budete dávat svatební oznámení ? já planuji rodině dát v prosinci k vánocům a ostatním v lednu ( aby měli čas promyslet i ubytování)
Odpovědět
Profilova fotka
@barborajozova26 já plánuju dávat oznámení až tak v březnu. O svatbě všichni koho zveme ví, takže si myslím, že v březnu bohatě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme svatbu v červnu a šaty už mám taky tak od letošního června doma. Prostě jsem se zamilovala a jiné nechci :-D Jinak oznámení asi budeme posílat kolem vánoc. Všichni se nás totiž pořád dokola ptají, kdy že to je, i když termín už dávno ví. :-D
Odpovědět
Svatbu máme v červnu a šaty už mám doma :) Byly to první, co jsme z hlediska svatby zařídila. SV. oznámení vidím někdy na únor březen asi
Odpovědět
termín červen a dnes jsem náhodou šaty koupila :D první co jsem si zkusila , vyzkousela jsem jich dnes asi 10 a vrátila se k těm prvním :D
Odpovědět
Já si v předevčírem zarezervovala šaty :-)
Odpovědět
Svatba 1.6. šaty od 6.10. prošla jsem celkem 4 salony.
Odpovědět
@barborajozova26 Všichni jej dostanou na Vánoce, do té doby to tajíme a nikdo to nebude vědět :).
Odpovědět
Šaty mám od srpna koupené a oznámení jsem dneska házela do schránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stresujete mě s tím oznámení :D já ještě nevím ani jestli nás v den kdy chceme vůbec oddají a nevím ani čas :D
Odpovědět
já jsem měla šaty jako první, koupila jsem je někdy v srpnu odsud z bazaru, jsou z ali.
Odpovědět
já jsem byla zatím zkoušet v caxe v olomouci, asi troje by se daly, ale nakonec si asi nevyberu žádný. Zkusím ještě tak jeden dva salony a když nic tak si nechám ušít
Odpovědět
Svatbu máme 29.6.2019 a 5.9.2018 jsem složila zálohu na svatební šaty, protože mi padly do oka a už jsem jiné nechtěla :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?