Netradiční šaty šité na zakázku

Ahoj, zkoušela jsem štěstí jako na Googlu, tak v diskuzích tady, ale nenašla jsem tak úplně to, co hledám. Chtěla bych někoho, kdo by mi ušil na míru netradiční šaty v dobré kvalitě za přiměřenou cenu. Nevíte o šikovné krejčí/salonu, kde by se takového úkolu mohli zhostit? Všude, co tak nacházím, jsou zaměření primárně na bílou klasiku. Zaujala mě třeba tvorba salonu Madora v Mikulově, ale nejsem si jistá, nakolik by tam šli do nějakého experimentování. (Ideálně Brno a místa, kam se z něj dá bez problémů dojet vlakem, takže pokud možno ne nějaká Horní Dolní někde v západních Čechách.) Děkuju za pomoc! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já za sebe Madoru doporučuji. Sice mám od nich bílou klasiku. Ale šili tam někomu třebas jen body a někdo tam měl připravené i kalhoty a korzet....rozhodně bych jim zavolala, jsou úžasné🙂
Odpovědět
@rheb Ahoj, nevim co si predstavujes pod netradicnimi saty, nicmene ja jsem nechtela klasicke bile korzetove saty ala princezna, ale krajkove saty, ktere se budou hodit k prirodni svatbe. Nechavala jsem si je sit v Madore, mela jsem jasnou predstavu, ale problem byl s vyberem latky, ptz me vsechny hrozne skrabaly. Nakonec jsem vybrala korpus z jednoho modelu, zivutek z jineho a jeste jsme delali jinou sukni. Usiji ti vicemene co si vymyslis, pokud to je technicky mozne. Po vice zkouskach nez je standard jsem byla maximalne spokojena, meli se mnou obrovskou trpelivost.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @rheb, nevím přesně, co si mám pod netradičními šaty a experimentováním představit, pro každého jsou totiž netradiční šaty jiné 🙂 Každopádně mi svoji představu můžete přiblížit a ráda vám řeknu, zda bychom vám takové šaty mohly ušít. Máme nový svatební ateliér s šaty na míru na Vysočině 🙂 Mrkněte https://www.instagram.com/svatebniate... případně webovky s veškerými informacemi https://www.svatebniateliersrdcem.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?