Nařízení vlády

Ahojte, v dubnu se vdávám a díky nařízení vlády nemám ještě zakoupené šaty. Už pomalu začínám panikařit... Ve dvou salonech mám domluvenou zkoušku na únor, ale kdo ví co bude v únoru... Místo obřadu, místo na oslavu, hostinu, fotografa, hudbu, koláčky, zákusky... vše již zajištěné, ale toto ne 😞 Jak by jste to řešili? Prosím o rady. Děkuji.
Odpovědět
Kamarádka měla v salonu zkoušku začátkem prosince a s paní to vyřešily po telefonu tak, že zaplatila nějakou zálohu a z jejich nabídky si vybrala 5 šatů. Ty jí přivezla paní domů. Vyzkoušela je, vybrala si a druhý den je dovezla zpět do salonu. Při předání šatů před svatbou už doplatí jenom zbytek částky. Pokud máš jasnou představu co by se ti líbilo, zkus si do salonu zavolat, a zeptat se jestli nějakou podobnou službu neposkytují.
Odpovědět
@miitulka Děkuji za tip, zkusím se poptat. 🙂
Odpovědět
vim ze Elody nabízí zkousku satu z domova, max. 3saty na vyzkoušení a záloha je 9900,- pokud si nic z těch šatů nevyberes tak ti odectou 900,- https://elodysaty.cz/showroom
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
kolegyně si založila před rokem salon, tusím že to je nějak jako "šaty za hubičku", podle mě se s ní v pohodě domluvíš, zkus kouknout, to mě tak napadá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?