Mohla bych se vydávat v těchto šatech?

Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych Vás požádat o názor. Dnes jsem se zamilovala do těchto šatů a moc bych se v nich chtěla vdávat, ale měla jsem s sebou na poradu jenom maminku (té se líbily moc) a nikomu jinému, kdo bude na svatbě, je ukazovat dopředu nechci. Je mi 40, vdávat se budu poprvé a mám tři syny. Nevím, jestli se hodí, abych měla třpytivé šaty. Jemně se třpytí celé. Myslím, že mají wow efekt a splňují všechny kritéria, která jsem od šatů chtěla, jen ten třpyt je tam navíc. Ale mně se i to moc líbí a připadám si v nich krásná a jako nevěsta. Jen nevím, jestli nejsem neobjektivní a není to přeci jen trochu kýčovité. Moc děkuji za každý názor.😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě bych měla vložit fotky, že?🙈😜
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Děkuju, jste moc milá.🙂
Odpovědět
@kaculka181 Já si myslím, že si je můžete s klidným svědomím ve svůj svatební den obléct, moc Vám sluší! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Děkuji za podporu.🙂
Odpovědět
@kaculka181 Nemáte vůbec zač 🙂 Užívejte příprav! 🙂
Odpovědět
Jsou naprosto perfektní. Elegantní, něžné 👍
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si, že nejvíce důležitý názor je ten váš, jelikož je to vaše svatba, váš velký den. A za mě vám moc sluší. Žena se má cítit krásná a šťastná a pokud to splňují tyto šaty, neváhala bych. 🙂
Odpovědět
Já si také myslím, že vám moc sluší 🙂 po třech synech máte úžasnou postavu a tyto šaty vám lichotí 🙂
Odpovědět
Souhlasím s ostatními. Jsou moc hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculka181 podobne mela moje tchyne, mozna ze uplne ty same, ona je jeste mladounka a velka kocanda, no a my jsme ji sami rikali ze ty si musi vzit, jou moc krasne slusi vam proc ne? 😉
Odpovědět
opravdu vám moc sluší! 🙂 určitě berte !
Odpovědět
Profilova fotka
Moc Vám všem děkuji za krásné a povzbudivé příspěvky.🤗 Přípravám zdar.✌
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pridavam se fotky te me tchyne zlate, ze vazne mela podobne se mi zda.... A taky se ji krasne trpytily, no takovy styl satu je opravdu super a ja mit takovou postavu jako vy dve brala bych je klidne taky 🙂 ona je ted prodava....
Odpovědět
Profilova fotka
@hrubejovalucie Krásné fotky i nevěsta.🤩 Moc děkuji, pomohlo mi vidět v podobných šatech někoho jiného než jen dvacetileté modelky.😉
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculka181 no je krasna opravdu obdivuji jeji postavu i vzhled v jejich letech a po 2 uz dospelych detech 🙂 doufam ze alespon z pulky budu takhle jednou vypadat dobre i ja 🙂 no a vasi postavicku po trech detech to obdivuji tez.... Muzete si dovolit opravdu jake saticky chcete, a tyhle nemaji chybicku 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculka181 Moc Vám sluší, jste kočka! 🙂
Odpovědět
Moc Vám sluší a je vidět, že se v nich cítíte dobře 😉
Odpovědět
@kaculka181 Nádherná nevěsta, wow efekt tam je a sedí perfetkně. Šla bych do nich.
Odpovědět
Urcite! Zarite v nich, dejte na Vas pocit ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám moc vám to sluší a všechno si užijte ❤️
Odpovědět
Jsou dokonalé a vy kočka!
Odpovědět
Dobrý den, myslím, že šaty Vám sluší, budete krásná nevěsta …... mám pořízené "podobné" a jsem ještě starší 🙂. Mohu se zeptat .... kdy máte svatbu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bambulee Svatba bude až příští rok v červnu, ale chtěla jsem využít toho, že jsou teď v salónech výprodeje. Šaty mě vyjdou na míň než by vyšlo půjčovné a mohu si s nimi dělat co chci... Například si nechám ustřihnout vlečku.😎
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite! Citite se v nich dobre? To je jediny indikator. Vas nazor je ten nejdulezitejsi. Navic vam opravdu slusi I objektivnim pohledem, takze zadny stres!
Odpovědět
moc hezke! slusi - urcite brat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Všem Vám moc děkuji za názory, milá slova a komplimenty. Šaty jsem si dnes konečně koupila a moooc se těším, že se v nich budu vdávat. Užívejte si příprav.♥️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?