Menu Forum

Měřím 159cm, jsou vhodné svatební šaty ke kolenům?

2. zář 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kyta
1
Registrovala se 17. února 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kyta
1
Registrovala se 17. února 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
 Měřím 159 cm a chtěla bych svatební šaty v délce ke kolenům nebo těsně pod kolena - něco ve stylu Blaženy ze slunce seno. Byly by čistě bílé. Je to pro malou postavu vhodné?
29. črc 2013 ve 13:12  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
nikinova
29
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
nikinova
29
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 Tak ja musim s holkama v tomhle pripade nesouhlasit, take jsem male postavy, jen o 4cm vyssi nez ty a pokud ti jde o to, jestli te saty pod kolena budou zkracovat a ty vypadat jeste mensi, tak to teda bude a ja bych tuto delku opravdu nedoporucovala. Saty nosim hodne ale nejdelsi delka je tesne nad kolena, jinak v tom clovek vypada proste zakrsle a tak nejak usedle a jeste to vic zkrati nohy, to same u bot, nikdy s preskou pres kotnik emoticon ( a jen pro informaci, toto mam overeno a vysvetleno svym vlastnim pritelem, jsme si navzajem takovi modni poradci a on je v tomhle doost uprimnej emoticon Hodne stesti pri vyberu x
11. srp 2013 ve 21:10  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
 Ted v cervnu jsem svedcila kamaradce,155 cm,40 kg a mea presne tyhle saty 50leta.Tak pokud ti ten strih slusi neni to problem.Ona ja mela tak nejak ke kolenum,ze ji je to tesne krylo.Ale doporucuji podpatky,alespon na obrademoticon
12. srp 2013 v 09:28  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lady_giraffe
6
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 14 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lady_giraffe
6
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 14 přátel. Brno, Region Brno.
 Tak
1) nemyslím si, že jsi malá emoticon
2) proč by ne? Nemyslím si, že když budou dobře střižené, že by měly opticky zkracovat.
co třeba něco takového? http://www.paulastyle.cz/product/svatebni-saty/kratke/svatebni-saty-paulastyle-skv0383ps/372
29. črc 2013 ve 13:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den ,šily jsme pro nevěstinku stejného vzrůstu jako jste vy šaty podobné jako je styl o kterém píšete jen celé bílé a vypadala v nich úžasně měla podpatek tak 5cm.
29. črc 2013 v 15:25  •  www.salonvanessa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
74
Registrovala se 3. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 227 příspěvků. Má 325 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
74
Registrovala se 3. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 227 příspěvků. Má 325 přátel. Region Praha.
 nevidím v tom problém
29. črc 2013 v 15:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbasnu
SVATBA SNŮ
Veronika Sobotková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
28

“Milá slečno @izzybickerstaff a ostatní nevěsty, které zajímá téma koupě svatebních šatů za přijatelné ceny. Ano, opravdu jsem četla Vaše diskuze ;-). Raději svůj názor napíšu zde, do blogu našeho svatebního salonu, aby mne někdo neobvinil z reklamy ve fóru :-/. Nelíbí se mi všechny ty urážky v diskuzích, které jsou na tu na denním pořádku. Pokud fórum o koupi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
svatbasnu
SVATBA SNŮ
Veronika Sobotková PRO

28

“Milá slečno @izzybickerstaff a ostatní nevěsty, které zajímá téma koupě svatebních šatů za přijatelné ceny. Ano, opravdu jsem četla Vaše diskuze ;-). Raději svůj názor napíšu zde, do blogu našeho svatebního salonu, aby mne někdo neobvinil z reklamy ve fóru :-/. Nelíbí se mi všechny ty urážky v diskuzích, které jsou na tu na denním pořádku. Pokud fórum o koupi”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, dnes nám dorazila fotografie "ochutnávka" kolekce 2014 od Private Label by G. Byly tam zrovna podobné šaty, model PL1550. Dále přikládám fotografii modelu GA2227, taktéž můžeme pro Vás objednat.
29. črc 2013 ve 20:57  •  www.svatbasnu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddanka
81
Registrovala se 5. března 2013 na beremese.cz. Přidala 297 příspěvků. Má 40 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
ddanka
81
Registrovala se 5. března 2013 na beremese.cz. Přidala 297 příspěvků. Má 40 přátel. Region Ostrava.
 Nemyslím, že jde tolik o výšku postavy.. Někdo má dlouhý hrudník a krátké nohy, někdo tak akorát.. to bych spíš brala v potaz.. Pokud máš normální postavu ( a ne s nohama do země - jak se říká), tak můžeš mít délku jakou chceš.. emoticon
29. črc 2013 ve 21:13  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyprincezna
SatyPrincezna.cz
Šaty Princezna PRO

PRO Shop: 28 inzerátů
1

“SatyPrincezna.cz - satyprincezna Velká soutěž www.satyprincezna.cz o svatební či společenské šaty dle vlastního výběru zdarma a tisíce Kč v dalších cenách! Vyhrává každý! Podělte se o vaši představu ideální svatební cesty a zjistěte o čem sní vaši přátelé: www.facebook.com/SatyPrincezna/app_565388973481244”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
satyprincezna
SatyPrincezna.cz
Šaty Princezna PRO

PRO Shop: 28 inzerátů
1

“SatyPrincezna.cz - satyprincezna Velká soutěž www.satyprincezna.cz o svatební či společenské šaty dle vlastního výběru zdarma a tisíce Kč v dalších cenách! Vyhrává každý! Podělte se o vaši představu ideální svatební cesty a zjistěte o čem sní vaši přátelé: www.facebook.com/SatyPrincezna/app_565388973481244”
(Před 3 lety)

Dobrý den, můžu nabídnout krátké šaty Amelie z našeho eshopu http://www.beremese.cz/shops/muj-shop/. Pokud byste potřebovala poradit napište.
31. črc 2013 ve 12:15  •  www.satyprincezna.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maki83
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 2 inzeráty. Region Blansko.
  • Svatba byla 13. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
maki83
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 2 inzeráty. Region Blansko.
  • Svatba byla 13. července 2013
 Já mám o centimetr víc jako ty, řešila jsem podobný problém....na fotce vypadáš velice mladě, tak aby jsi v těch šatech nevypadala spíš jako družička. Určitě by jsi ale měla zvolit vyšší podpatek, nejlépe na platformě, pokud jsi zvyklá chodit na podpatcích. Ale opravdu je potřeba jich víc prozkoušet aby jsi věděla jestli ano nebo ne, jak se v nich budeš cítit.
Mě takové šaty neseděly, nakonec jsem si vybrala takové http://static1.asmira.com/image/76-616776-1600/netradicni-svatebni-saty-36-28382929-p.jpg
2. zář 2013 ve 13:50  •  Svatba byla v červenci 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wallflower
9
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
wallflower
9
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
 Ahoj, já mám tak 160-162 cm a budu mít krátké šaty ke kolenům (možná těsně nad kolena) - styl jako měla Marylin Monroe ty bílé. Mě osobně se na mě tenhle styl líbí nejvíc a je mi jedno, co si budou říkat ostatní - navíc znají mě přece i normálně. Hlavní je moje pohodlí emoticon Pokud se budeš cítit dobře a líbit se sama sobě - jdi do nich emoticon
2. zář 2013 ve 14:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Určitě, ale musí ti být na míru, abys měla správnou délku, takže spíše nechat ušít.
2. zář 2013 ve 14:34  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
 Já mam 162 cm, měla jsem šaty ke kolenům, byly naprosto úžasný. V dlouhých bych byla utopená a ještě menší než jsem. Myslím, že krátké šaty pro malé holky jsou mnohem lepší emoticon
2. zář 2013 ve 20:36  •  To se mi líbí