Menu Forum

Kde zkusit šaty Madora z kolekce 216 ve Středočeském kraji - ideálně Kladno, Slaný?

19. říj 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
maky211009
Registrovala se 17. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
maky211009
Registrovala se 17. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosím, kde je možné si vyzkoušet šaty Madora za kolekce 2016 v okolí Kladna, Slaného ? Na internetu má Madora nejbližší v Rakovníku, ale na jejich stránkách šaty nejsou. Chtěla bych si jedny jejich šaty nechat přímo u nich upravit, ale nejdříve si je chci vyzkoušet. Děkuji
17. říj ve 12:39  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
janah22
Registrovala se 17. října 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 inzerát. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janah22
Registrovala se 17. října 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 inzerát. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nevim sice,kde ve vasem miste saty vyzkouset,ale nechavala sem si saty z Madory sit a vrele Madoru doporucuji.Co sem pochopila,tak sice maji nejake salony,kam saty dodavaji,ale jen ty,co si salony vyberou - ne vsechny.Pokud se vam saty libi,tak si do Madory zavolejte a zeptejte se,jak by sla vase situace vyresit.Saty siji vazne nadherne,kvalitni a jde jim o vasi spokojenost.A umeji rict,co vam slusi,nechteji jen prodat.
18. říj ve 23:30  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruuuu
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jaruuuu
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, sice je to v Praze, ale včera jsem šaty od Madory objevila v salonu na Andělu http://berenike.cz/prodej-svatebnich-satu/
19. říj v 09:30  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renata_svobodova
Svatební šaty na míru
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
renata_svobodova
Svatební šaty na míru
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
1
 Dobrý den,v pripade ze si nevyberete,mohu vam nabidnout sve služby..mohu vam je navrhnout a ušit dle vaseho přání,poprip.obrázku aj..specializuji se na svatní šatičky..hezký den Rena.Václavák
19. říj v 11:23  •  renatasvobodova.cz/  •  To se mi líbí