Kde se dají koupit nové svatební šaty do 15.000 Kč?

23. úno 2019300

Líbí se mi to

Doporučíte mi prosím salon,
 kde se daji koupit zcela nové svatební šaty do 15.000Kč.

• V našem salonu jsou krásné modely od 15500kč v rozměru do 42 pak jsou o 10% drahšší.
    Salon Vanessa

• Ahoj, zkus mrknout na Elody.cz, tam v tomhle rozmezí mají plno nádherných šatů a navíc je ušijí přímo na Tebe 😉 Já si tam také na jedny brousím zuby 😎

• Přesně tak, také jsem si původně brousila zuby na Elody.cz 🙂 mají i dobré recenze. 🙂

• Sponzor fóra
  • Právě, mají super recenze a musím říct, že jsem byla v lednu na Veletrhu v Clarionu. Viděla jsem nespočet nevěst přede mnou šaty zkoušet, sama jsem zkusila dvoje a odcházela jsem nadšená 🙂 Materiál super, šaty dělané vážně pečlivě... Teď už chci jen zkusit nějaké typy v salonu a pokud se do nějakých nezamiluji, tak si z Elody nejspíš objednám 😉
    Další možnost je také https://www.jjshouse.cz/ (to objevila maminka nastávajícího), ale těch se tedy malinko bojím... raději bych Elody 😎

• Dneska mi dorazily šaty z Elody a jsou skvělé☺byť mám velkou vel.tak sedi😀

• Super! Jaké sis vybrala? 🙂

• I já si vybírám z Elody 🙂 původně jsem měla obavy objednávat na dálku, ale po přečtení recenzi, si myslím, že není čeho se bát 🙂

• Já mám šaty z toho jjshouse a taky se není čeho bát. Nebo jestli nechceš z internetu, sleduj výprodeje v salonech, kamarádka si tahle koupila šaty v salonu v Praze za necelých 6 tisíc.

• @lufinka90  Jé a fotku nemáš? Jaký model jsi vybrala?

• Asos.com
    Everpretty
    Chi chi London
    Poshme.cz
    Elody
    Miabella...

• @10janca8  primo u vyrobce Madora🙂 i za 10 a usiji ti je na miru

• @eltinka @monna05  Máte-li zájem o šaty Elody, přijďte si je vyzkoušet k nám do salonu na Praze 5. Ujistíte se o kvalitě a prohlédnete si materiály a střihy. Získáte tím větší představu a důvěru 😉 Seznam modelů, které u nás můžete vyzkoušet, najdete přímo na stránkách Elody.

• @vavrinec  Zítra k Vám zrovna jdu 😃

• @eltinka  To je skvělé, těším se 🙂

• Sponzor fóra
  • @susieanne  stačí takto?☺

• @susieanne  1138☺

• @10janca8  já jsem si nechala ušít šaty od Elody. Mají x modelů i do finančního limitu , který potřebujete. Před cca 3 týdny mi dorazily, jsou dokonalé, překrásné. Prostě ala princezna. Krásný materiál, kvalitní šití. Vzhledem k tomu, že máme svatbu v červnu jsem si domluvila s jejich švadlenou zkoušku ještě na začátek května, kvůli úpravě v případě , že bych se nějak změnila. Slečna majitelka je příjemná ,chápavá. doporučuji. Mám model MB 068, sukně světlé capuccino (jako na obrázku) a korzet slonovinová kost.

• Dobrý večer, také u nás v salónu pořídíte nové svatební šaty již od 9900,- Kč

• Já jsem měla z elody a všichni byli nadšení! Šaty mají nádherné a hlavně ten přístup Terezky je neuvěřitelný! Takže za mě bych se určitě podívala tam 🙂

• @msvecova10
    @lufinka90
    Taky koukám po Elody (ach, ty tylové sukně 😍), ale odrazuje mě, že hodně modelů má příliš odhalená záda a já potřebuju schovat podprdu (s 65K po dvou dětech na ostro fakt nejdu🙂). Jak je to na vašich šatech řešené? Šla by pod ně vzít aspoň bez ramínek? Z fotek totiž neodhadnu jak nízko bude zapínání.

• V našem salonu koupíte nové šaty a nebo Vám na míru ušijeme.

• @vavrinec  já mám bohužel Prahu z ruky 😴

• @monna05  Ještě se šaty Elody dají zkusit v salonu Margaret ve Vsetíně.

• @vavrinec  děkuji,to uz mám blíž 🙂

• Doporučuji Elody.cz
    Mám od nich model 1160 na míru a byly skvělé !
    Nebudeš litovat !

• @msvecova10  některé z šatů mají v partnerských salonech. Já zkoušela na veletrhu v Clarionu, nicméně funguje to tak, že pošlete míry, oni je ušiji, vyzkoušite je pak doma. Pokud by cokoliv nesedělo mají v Praze švadlenu, která je ve velmi krátkém čase upraví. Mě je také upravovali . Kdyby nesedely vůbec , daji se vrátit , vrátí Vám peníze, takže člověk nic neriskuje. Musím říct , ze částka je vzhledem ke kvalitě fakt skvělá . A to jsem si nechávala dávat do korzetu ještě košíčky aby byl hezčí dekolt .

• Dobrý den , u nás si můžete koupit svatební šaty do 15 000 Kč . Jsme kamenná prodejna , šaty vidíte v reálu , můžete si je vyzkoušt , nemáme - li Vaši velikost , rádi Vám šaty objednáme .

• Nove 6000 kc vice fotek odeslu plansetsalon@email.cz

• Patnáct tisíc je již dost i na šaty ušité na míru, s několika zkouškami a podle přání.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Salon Nika
    Příbram
    SALON NIKA- Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů a doplňků.
    Jsme jedinečný svatební ateliér, kde plníme nevěstám představy o jejich svatebních šatech. Šijeme svatební šaty na míru a sukně a topy pro družičky.
    Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku luxusních svatebních šatů značky Emmi Mariage a svatebních doplňků Camella