Jak prodat svoje svatební šaty?

25. lis 201340

Ahoj holky,

máte někdo zkušenosti s prodejem svatebních šatů? Svoje jsem si nechala ušít a teď je mi jich líto, aby jenom visely ve skříni. Obepsala jsem pár svatebních salonů, zatím ale bez úspěchu. Šaty jsem také dala sem do bazaru.

Ty větší salon se drží jenom svých značek. Proto vidím naději spíš v nějakém menším salonu či půjčovně, kde třeba půjčují šaty slečnám na prodlouženou. Bohužel ale nevím, kde to zkusit. Nemáte někdo zkušenost? Případně nevíte, jakou cenu jsou ochotni za šaty zaplatit? Pořizovací cena mých byla 10 000 Kč.


Díky 😉

 • Tady na bazárku, aukro a jiné internetové bazary..

 • mě by třeba zajímalo, jaká je úspěšnost prodaných šatů třeba tu z bazárku, protože některé nevěsty prodávají třeba i 3 roky a některé to nakonec spíš vzdají, než by prodávali další 3 roky... a některé šaty se prodají docela rychle. Taky budu asi prodávat svoje šaty a nejsem si jistá, jestli je vůbec reálné se jich rychle zbavit😞

 • To bohužel nevím, ale musím, říct že se mi tady líbí jedny na bazarku 🙂 ale pořizovací ceny byla 6000 a tu je to za 5500 takže jako na to že už byly nošené a tak .... nevim no jako 500 sleva pro mě není zrovna žhavá ... kdyby byly tak za 3000- 3500 koupila bych je 🙂 Také záleží na tom jaký je to styl a tak ... pokud budou žádané myslím, že je prodáš 🙂

 • Já si taky koupila tady na bazárku. Musím říct, že paní měla velkou slevu, tak velkou, že jsem dokonce vzala tyto v barvě champagne, ikdyž jsem jiné než bílé nechtěla 🙂 Přiznejme si, žena je vážně velký tahoun

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme jedinečný svatební ateliér, kde plníme nevěstám představy o jejich svatebních šatech. Šijeme svatební šaty na míru a sukně a topy pro družičky.
  TIZIANA
  Praha - východ
  Půjčujeme svatební a společenské šaty,pánské a chlapecké obleky.Prodáváme pánské a chlapecké košile,kravaty,motýlky , ozdoby do vlasů a podvazky.
  Luxusní svatební salon. Bezkonkurenčni ceny půjčovného od 1 200 Kč do 12 000Kč. Nabízíme aktuální kolekci šatů Sincerity, Sweatheart, Lisa Donneti.