Ewomen.cz svatební šaty - recenze?

Zdravím, na internetu jsem našla web www.ewomen.cz. Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem a konkrétně s těmito šaty? Vypadají šaty tak, jako na obrázku? Jaká je kvalita? Díky všem za názory!
Odpovědět
Profilova fotka
@kaattkka Dobrý den, šaty mají krásné, to určitě, ale mrkněte na Google recenze. Některé tedy nic moc. Mě to trochu odradilo tam nakoupit. :/
Odpovědět
Na noblo.cz mají stejné šaty, jako jsou na 3. Fotce. https://www.noblo.cz/saty-dlouhe-s-ro... Je to ověřený eshop a mají nafocene reálné fotky. Je to trošku větší jistota. Na ewomen bych to neriskolava.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. V žádném případě nekupojte od této firmy. Zustanete bez šatů i bez peněz. A rozhodně nejsem jediná. Odeslou vám hromadnou zprávu že se na to podívají a toť vše. To dělají stále dokola už 3 měsíce. Telefón nikdo nebere a ani brát nebude. Zlodějna nejvyššího kalibru.
Odpovědět
Kupovala jsem si na ewomen saty pred rokem, vypadaly jako na obrazku, kvalita perfektni, do dvou dnu jsem je mela. Prekvapuji me komentare, tenkrat nebyl problem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
NE ! Rozhodně tento eshop nevyužívejte!!! Kontakty nedostupné, absolutně žádná komunikace. Nevrací peníze za nevyhovující zboží v řádném termínu, problémy s nimi mají dalších XXX lidí. Již řešeno s ČOI.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?