Černobílé svatební šaty z Aliexpressu

Dobrý den, nemáte některá zkušenost s těmito šaty z Aliexpressu, nebo těmto podobnými? Případně podobnými odjinud? Děkuji za rady, postřehy a fotografie.
Odpovědět
@milatka na Ali a někoho kdo sije v Číně je tu rozsáhlá diskuze. Uživatelky tam mají i fotky k porovnání. Hele já nevím, ja to řeším furt. Jako ty šaty jsou fakt za hubičku ale i když se jim to vcelku povede tak je to hrozně vidět. Hodne holek i na bazaru prodává, šaty z Číny a je to děs. A píšou krásné šaty 😞 jako styl možná ale vůbec jim to na tech svatebnich fotkách nesedí. Místo prsou takové ty kokosy.... No nevim. Ja chci krajku, takže to bude asi horší. U těch tvých počítej, že ta sukně nebude taková a nebudou ti držet. Budeš si je stejně muset nechat upravit. Ja nasla ty co chci v originále, vyzkouším je jestli mi vůbec sednou a pak zkusím sehnat švadlenu co to ušije. Nebo to objednat a pak upravit. Ale já co tam šaty (ne svatebni) tak jsou ok vždycky tak každé 5. Což je bída
Odpovědět
Profilova fotka
@milatka @lumakalu Zdravím Vás 🙂 , Koukala jsem odkud jste a jsme od sebe daleko ale i tak napíšu a třeba i alespoň poradím...🙂. Do mého malého krejčovství v Praze jezdí nevěsty z celé naší republiky. Dokonce i z jiných států. Vždy mou návštěvu spojí s jinýma návštěvama. Když za mnou někdo jezdí z druhého konce republiky a dál, tak dělám dvě zkoušky v jeden den abych ušetřila alespoň jednu cestu. Dokonce dvě nevěsty za mé asistence na telefonu měřil jejich nastávající manžel... 🙂. Na mou práci se můžete podívat na www.tinakli.cz nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli. Tak jsem častěji. 🙂. K šatům vám mohu sladit kohokoliv si budete přát...ženicha (šiji i obleky, fraty, žekety, vesty, regaty,....), družičky, maminky....... Jinak co se týká šatů z Číny... Už jsem na toto téma tady před léty reagovala..... Pro jeden svatební salon jsem upravovala dovezené šaty z Číny na míru zákaznice toho salonu. Někdy šaty nebyly vůbec špatné ale nikdy nebyla krajka a zdobení takové jak inzerují. To Bohužel bylo vždy horší. Často se stávalo, že jsem šaty z půlky celé upravovala, protože nesedly ani barevně. Co se týká Aliexpressu, tak tam když jsem koupila hotový výrobek, tak byl doslova šílený. materiálem i střihem, když si tam ale koupím samostatný materiál, tak ten byl vždy perfektní. Stejný jak na fotkách a materiál příjemný. Je to zvláštní. Tak to jsou mé poznatky. Ono ale kdekoliv jsou krásné šaty za pár korun, tak je to podezřelý, protože každý kvalitní materiál má svou cenu a pod tu se nejde dostat. Snad jsem Vám trochu pomohla. Hezký den Martina 🙂
Odpovědět
S těmito šaty zkušenost nemám, ale mě svatebni jsem objednávala na Aliexpressu. A jsou nádherné. Hodně jsem koukala na recenze, četla jsem úplně všechny. Poctivě jsem se měřila, abych věděla velikost a sednou "jako prdel na hrnec". Zpracování je kvalitní, šaty jsou hrozně příjemné, krajka je také krásná. Ale je fakt, že jsem nebrala ty nejlevnější šaty. PS. Mam své původní šaty, které jsem koupila v salonu a mají 4 vrstvy šedého tylu, kdybyste měla zájem, tak pošlu do zprávy. 🙂
Odpovědět
Dobrý den, mám volné tyto, výroba zde v ČR, úplně nové, nepoužité. Pěkný den. @milatka
Odpovědět
@marusiav dobrý den, zkuste poslat fotky, děkuji
Odpovědět
@dennaz @dennaz dobrý den, úplně černé nechci, děkuji
Odpovědět
@milatka máte fotku ve zprávách 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?