Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@magdicka87 Problem je prave v tom, ze ty vase otazky zajimaji jenom vas..tak si na ne sam odpovezte, podejte si ruku s isabelkou a bezte uz oxidovat nekam jinam :D
Odpovědět
@karlajasmine Promiň, ale toto není Vaše soukromá diskuze, i když to tak chvílema vypadá. Polożila jsem jednoduché otázky, a ty místo aby jsi odpověděla, tak dost hloupě urážíš a napadáš. Proč jednoduše neodpovíš ? Kolik jsi dala za ty své šaty, jak je to s těhulkama a s tím praním ?
Odpovědět
@magdicka87 Uz jsem tu dost castokrat napsala, ze jsem za sve saty dala celkem 9000Kc. Vyprala jsem je v pracce na 30 stupnu naruby v povleceni, a krasne se vypraly. Je na nich krajka i perlicky, a nespadla pranim ani jedna. S tehotenstvim nevim, zalezi jiste na stylu satu a na tom, v kolikatem mesici potom dotycna je.
Odpovědět
Ale k cemu ti ta informace vubec je? Kdybych za saty dala 3000Kc a v pracce se z toho oprala cervena barva.. no a co? Je to tvuj problem? :D neni... Kdybych za saty dala 15000Kc a pak otehotnela a zaplatila svadlence 5000Kc za presiti, no a co? K cemu ti tato informace je..pane boze :D Je to uplne, ale uplne JEDNO!!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mňa by tiež zaujímali odpovede na Magdickine otázky. Sem s tým. Rada si ich prečítam :)
Odpovědět
@karlajasmine To je divné, někde jsem četla, že jsi na balíku měla napsanou cenu 180 Euro, i když připočítàm clo a dph, nějak mi to nevychàzí. Možná si ještě platila něco bokem nebo krejčové za úpravy. Ale to nic. A na rozdíl od tebe si opravdu myslím, že jsou to užitečné informace pro nevěsty, které přemýšlejí o nákupu v Číně. Nemyslíš ?
Odpovědět
Tady nevěsty už psaly,ze jsou se stát s pokojené, dokonce i jeden ženich, kterému pak Isabelka předhodila šaty budoucí nevěsty, ač je ještě neviděl. Parádní akce. Spoušť a holek je spokojena a nezlob se, jak je perou, je pro tebe dost redundantní informace. Co se Stoklasových týče, tak jeden z nich dělal ne ten screenshot. Já osobně si myslím, že jsi to byla přímo ty, ale buď, jak buď, tim se zapojili do diskuze a to, jestli se tu teď o nich lidi baví, by je nemělo šokovat. Mé spíše šokuje, jakým způsobem se do diskuze zapojili. Ale co, i negativní reklama je reklama že?
Odpovědět
@magdicka87 Ano, psala jsem zde taky nekolikrat, ze saty mi byly trochu vetsi kolem boku a moje znama mi je upravovala.. upravovala mi i trochu krajku. Takze zbytek penez jsem doplacela ji.
Odpovědět
@pavla37 To, že někdo udělá screenshot a někomu pošle ještě neznamená, že je podvodník a lhář, zvláště když v tom screenshotu je důkaz o podvodu a navádění k podvodu. A jestli jsi si nevßimla, tak odpovědi na mé otàzky zajímají i ostatní. Jak je to s tebou ?
Odpovědět
@magdicka87 Pavla uz tu taky nekolikrat psala, ze si saty nechava sit v Cechach. Takze pozorne cti, protoze tu vubec nic nectes a pak se ptas na veci, ktere tu jsou davno zodpovezene.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 Vy si tady hrajete na detektiva? Pořád si tu stěžujete, jak jsou všichni podvodníci, lháři, že vás uráží, ale přitom jste to vy, kdo má vychování řeznického psa. Z vašich příspěvků je mi vás vážně líto. Chtělo by se to naučit trochu taktnosti, cti a především respektu. To vy jste ta, která tady neustále na někoho útočí. Ještěže slečen(pánů) jako vy tady není většina. Zprvu jsem se nad vašimi příspěvky jen usmívala, ale teď mi začínají lézt vážně na nervy. Měla byste se trošku uklidnit, protože nikdo tady nestojí o vaše výlevy.
Odpovědět
@magdicka87 @karlajasmine este stale vas to bavi uz by ste mohli skoncit , vy nieste normalne alebo nemate co robit ??,
Odpovědět
Článek se načítá
@tanulinkaaa Tak nevím, co bylo na mé odpovědi špatného, snažila jsem se ti slušně odpovědět, svá tvrzení dokládám důkazy, na rozdíl od jiných. Co je špatného na tom položit zde otàzky, které zajímají i ostatní a odpovědi na ně mohou být užitečné i ostatním nevěstám ? Co je na mém jednání tak špatného, že by mé otàzky ? A jinak jà jsem úplně klidná, jsem doma a dàvám si kafíčko, vřele doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 To je pak těžko něco někomu vysvětlovat, když mu jeho jednání přijde v pořádku. Tak si popíjejte a urážejte dál. A můžu mít tedy taky otázku? Kdo doopravdy jste? Předpokládám, že budoucí nevěsta asi ne. Zajímá mě to, jestli vlastníte salon nebo vám někdo blízký.
Odpovědět
To by bolo zaujímavé keby Magdička bola z colnej správy???
Odpovědět
@magdicka87 No hlavně, že Někdo. Nejvíc vtipný je tvůj komentář screenshotu "Tak jsem po hledala v historii". A pak jsi napsala. Je jedno, jestli je od manžela, nebo.... Takže logicky....Pan a paní Stoklasovi. Já budu šít v Čechách, protože znám kvalitní švadlenku. Ale chápu, že někdo šije v Číně, protože: Nesehnal dobrou švadlenku, nebo nesehnal v salonech, co hledal, nebo prostě, protože chce. Ale je to jeho věc a jeho rozhodnutí. A myslím, že slečnám je dost jedno, jak se šaty perou, protože je nesou jen jednou a jestli se za tu cenu smrsknou....ale psaly ti už, že praly a bylo to ok. Tak?
Odpovědět
@pavla37 Víš Pavlínko, pan Stoklasa se se mnou právě spojil, o celé zàležitosti ví, dokonce mohu potvrdit, že to byl on, kdo mi poslal fotky a odkazy, momentálně je prý zaneprázdněn, ale hned jak bude mít čas, bude se Vàm věnovat. Jeho paní se již spojila s právníkem, tak že to bude mít pravděpodobně dohru, jelikož ona sama se prý žádné diskuze nezúčastnila a pan Stoklasa mà kompletně zablokovaný přístup. A ano udělala jsem chybu, poněvadž jsem nejdříve nechtěla, aby jste věděly o tom, že mi někdo něco posílá, nehledě na to, že jsem si odkazy zkontrolovala a diskuze jsou tam stàle. Jo a mám Vás od pana Stoklasy pozdravovat, prý že se s některou z Vás pravděpodobně brzy uvidí.
Odpovědět
Já mám dost, ta magdicka není v normě. Hraje si tu na někoho jiného. Vážně na ni už nereagujte. Nemocný člověk, který si to ani neuvědomuje, jak smutné.
Odpovědět
Profilova fotka
z chovani nekterych "salonu" je mi zle....a ani se pak nedivim, ze si holky objednaj saty v cine :-D
Odpovědět
@magdicka87 hh tak to čekám. Bábovka v troubě a kafe připravený. Já se tě nebojím. Nikomu jsem nelhala, nenaváděla jsem ani nepomlouvala. Ale vyjádřila jsem svuj názor a jestli si myslíš, že je to právě postižitelný, tak jsi úsměvnější, než jsem myslela. Jo a gratuluju. Právě jsi salonům udělala fajn reklamu.
Odpovědět
@magdicka87 nevadi ti, ze si na smiech?
Odpovědět
@magdicka87 Jo a mimochodem, jestli se ani jeden z nich diskuze neúčastní, kde vzali ten screenshot, který, jak ty tvrdíš je od něj??? :-D Ty se zamotáváš
Odpovědět
@pavla37 To je tedy hnus, tady si číst. Věčné přispěvovalky s nulovým osobním životem, jinak by asi neměly čas sem neustále psát, se tu jen předvádí a na každého útočí. Jak jinak, ony mají názor na všechno, všemu rozumí a všude byly nejlépe dvakrát. Hlásají o demokracii a právu volby, ale běda těm, kdo se s nimi nestotožňuje v názoru. Dejte si už pokoj. Žádám správce stránek o smazání těchto urážlivých diskuzí.Žádné dobré nápady jsem tu nenašla. Nebudu se vůbec divit, pokud je údajní Stoklasovi zažalují. To je zase jejich právo.
Odpovědět
@pavla37 Promiň, mám pocit, že nemluvil o tobě, ale ty jsi si to zase vztáhla na sebe. Ono totiž pokud veřejně obviní někdo někoho konkrétního, že lže a je podvodník, tak předpokládàm, že to má podložené pokud někoho takto nařkne. A jen tak mimochodem, už i já vím, že k tomu, aby jsi pořídila screenshot, nemusíš bÿt přihlàšeným účastníkem diskuze. Zas jeden z tvých blábolů, ale určitě nebude poslední.
Odpovědět
@magdicka87 Ja mam zas pocit, ze pokud nekdo nekoho narkne, ze prodava cinske saty, tak to ma taky podlozene. Lzi a podvodem jsem myslela pouze tu registraci pod jmenem magdicka a tvrzenim, ze nepracujete pro salon. Pokud opravdu nepracujete pro salon, tak se omlouvam za toto narceni. A pokud nekomu vadi, ze jste zde vy vlozila screenshot jeho salonu, muze to resit predevsim s Vami. Uz zde s Vami diskutovat nebudu.
Odpovědět
@magdicka87 No jestli do diskuze vstoupí, pak účastníky jsou. A opět ta sama písnička, tak mi ukaž, kde lžu, neboli blábolím. @petrasofie21 nově přihlášena slečna s jediným příspěvkem a zrovna natírá mě. A žadá smazani diskuze, která je tu nejrušnějsi a nejkontroverznejší. Hned jak se přihlásila. :-D Milá slečno, na to aby mě Stoklasovi zažalovali, by museli mít něco v ruce. Jako že jsem je nějak pomlouvala etc. Co se týče mého osobního života, na který útočíte, je opravdu velmi pestrý a dokonce tahle diskuze baví i mého přítele ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 Mohu porpsoti o zodpovězení mého dotazu?Neustále se dožadujete odpovědi na vaše otázky a sama mi neodpovíte. Vlastníte salon nebo nějaká vaše blízká osoba? ;-)
Odpovědět
@tanulinkaaa Ano, seznámily jsme se s paní majitelkou salonu, ve kterém jsem si vybrala své šaty a na základě mých zkušeností z předchozích salonů a informací od ní jsem se sama zaregistrovala a to mimo jiné i proto, abych podpořila jí a vůbec všechny poctivé salony a ostatní.
Odpovědět
@janamartish, poprosím o opätovné skultúrnenie tejto diskusie, lebo sa tu nahrnula kopa sliepok a už to tu absolútne nie je k veci.
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám pocit, že se diskuze dostává jinam, než byl původní záměr..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?