Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@tanulinkaaa Jj, je to risk tak 50/50 podle me, zalezi i na tom, jaky ma kdo naroky a co si predstavuje..
Odpovědět
Profilova fotka
Len pre osviezenie. Niektore Zimove saty: http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
Me tu vadi jenom to, kdyz tu nekdo strasi ''bububu Cina'', jako kdybysme svepravni nebyli a nebyli schopni si takovy nakup rozhodnout/rozmyslet sami... Ja treba mela u svych cinskych sat stesti, ale s variantou, ze to mohly byt vyhozeny penize, jsem taky pocitala.. je to proste o stesti a kazdy si sam rozhodne, co si chce objednat nebo pujcit a v cem se chce vdavat..
Odpovědět
Profilova fotka
@karlajasmine Souhlasím :-)
Odpovědět
@tanulinkaaa No jistě, to může, ale i tady. Asi před třemi dny měla jedna uživatelka Gitule123 na hlavni stránce fotky ze svatby s tím, že šaty ji síla česká švadlena. Sama k nim napsala, že je muže rovnou vyhodit. Velmi nekvalitní zpracování. Co se toho týče, Zimu v standart je úplně někde jinde. Vypadá to velmi profi.. Takže je to risk vždy
Odpovědět
tady jsou šaty od Jasmines bridal shop (taky čína :-) ). Myslím, že se nevěsta za ně stydět nemusí.
Odpovědět
Jsem konečně ráda, že tu někdo přiznal, že nákup svatebních šatů v číně přes internet je risk 50/50, já osobně bych čísla poupravila. Přesto ale , není u svatebních šatů risk 50/50 už příliš, zvlášť, když vetšina nevěst objednávà šaty s ne dost velkÿm předstihem a v případě vyskytnutí nějakého problému jim už nezbývà moc času na náhradní řešení například ve svatebním salonu ? Není to k zamyšlení ?
Odpovědět
@magdicka87 Ja zde od zacatku tvrdim, ze nakup satu pres internet je risk :) K zamysleni to jiste je, a kazda z nas si to svepravne rozmysli sama a ucini rozhodnuti, ktere ji vyhovuje. Diky za pochopeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 Mohu se zeptat, čeho chcete vlastně svým jednáním zde dosáhnout? Neptám se nijak ve zlém.
Odpovědět
@magdicka87 Ehmmm...Magdičko, jestli nám tady chceš tvrdit, že jsi jen švadlenka a nemáš se svatebními salony nic společného, asi by jsi sem neměla dávat screenshot, kde máš v liště správu stránek svatebního salonu. Takže paní majitelka, nebo manžel?
Odpovědět
@pavla37 Jsi neskutečnà, tebe nezajímá, co je obsahem toho screeshotu ale od koho je. Jestli je od manžela nebo od někoho jiného, je úplně jedno. Jasně však dokazuje to, co se tady děje. Dokazuje běžné praktiky zdejších nrvěst, a to je to, co ty nechce vidět.
Odpovědět
@magdicka87 vtip je v tom, že lhářka křičí na druhou, že je lhářka. Jsi majitelka salonu/ manžel majitelky a jenom tady ostatní hejtuješ a snažíš se tuhle diskuzi posunout jinam. Napadáš ostatní a sama tady kecáš. Nejhorší je, že takhle akorát prudíme ty nevěsty, které se opravdu chtějí bavit o Zimovi a předávat si informace. Už dej pokoj
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja srovnas dve uplne rozdilne veci . Je rozdil znacka , ktera se sije v Cine ( proc? protoze maji uplne jine standardy materialu a kvality siti - proto take Jasmine Bridal saty stoji minimum 20.000 original . Kdezto Cina podle jakehokoliv obrazku za 3-6.000kc asi chapes , ze za to nekoupis ani zadnou super krajku , takze logicky nesrovnavej prosimte dve ruzne veci . Nevim jestli ti dela dobre se utesovat tim , ze nektere drahe znacky jsou site v Cine protoze mas levny kus latky z Ciny, ale za znacku se neplati bezduvodne:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@evca_k Špatně jsi si přečetla název toho výrobce je to JasmineS ne Jasmine, jedná se opravdu o neznačkového výrobce, takže ty hloupé ovce tak moc hloupé nebyly. :-D Takže tobě se ty šaty zdají vlastně tak stejně hezké jako značkové Jasmine, když sis je s nimi spletla.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 "Děkuji" za odpověď!
Odpovědět
@tanulinkaaa Omlouvám se, ale mám i nějaké povinnosti. Nicméně dopředu jsem ničeho docílit nechtěla, pouze jsem chtěla vyjàdřit svůj nàzor, zastat se salonů , vůbec se mi příčí objednat si svatební šaty v Číně , bohužel jsem velmi brzy zjistila, že to bude velmi těžké, téměř nemožné, jelikož můj nàzor je opačný nežli většiny zde. Nemám zàjem někoho přemlouvat, pouze bych ráda upozornila i na možná rizika spojená s nàkupem v Číně a jestli mi tady stále někdo mimo jiné píše, že zde už o rizicích všichni ví a že jsou svépràvní, tak bych těmto diskutujícím ràda sdělila, že většina napálených lidí bývà svéprávná.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 No já bych vás trošku poupravila. Vy pouze nesdělujete lidem názor, vy jim ho vnucujete. Kdybyste jej pouze sdělovala, napíšete zde vlastní zkušenost a tím to končí. Možná proto se proti vám strhla vlna nevole.
Odpovědět
@tanulinkaaa Milá tanulinko, já si tě také dovolím poupravit. Tady se vlna nevole strhne vždy a okamžitě, jakmile se objeví někdo s opačnÿm , tudíž negativním nàzorem nebo zkušeností. Je tomu tak vždy, přečti si tuto diskuzi o několik stran na zpět a vždy jsou u toho stejnà jména. Vždy se objeví stejné osoby, a začnou napadat, kopat, dedukovat, obviňovat, všechno możné jenom se nevěnovat tèmatu. Ne nadarmo se říká nejlepší obrana je útok, jakkoliv nesmyslný a smyšlený. Téměř vždy začnou toho drzouna vydàvat za brese nebo cipise, nebo za majitele salonu. ZDE JE KAŽDÝ OPAČNÝ NÁZOR VNUCOVÁNÍ A JE NEŽÁDOUCÍ !!!
Odpovědět
http://www.jasminesbridalshop.com <--Pokud myslis toto tak to se mi opravdu nelibi , nevkus od shora az dolu. Je to videt nejen na latce ale i na strihu . Pozor neplet si pojmy s dojmy, nemluvila jsem o fotce , ale o tom , ze srovnavas znacku Jasmine bridal ( coz jsem nemohla vedet, ze i Cina nazev okopirovala - no ladidas nezklamali:) Na fotku jsem klikla az ted kdyz jsem si tvuj post precetla na laptopu. Vcera jsem detail/ fotku ( ktera jak vidim je stejne focena v seru , aby se zamaskoval detail na svem telefonu nestudovala . Takze znovu ti to muzu upresnit , satu z Ciny jsem v REALE videla dost a zadne se mi nelibily. Je to vrchol nevkusu a kdo chce kam , pomozme mu tam , slecno Ladidas :)
Odpovědět
Profilova fotka
Každý má holt jiné požadavky... Někdo chce levně a nevadí mu, že to tak bude i vypadat, a někdo chce kvalitu. Já bych si svatební šaty taky neobjednala z Číny, i když na obrázku nemusí vypadat zle, na živo se to pozná vždycky..
Odpovědět
Profilova fotka
@evca_k To je síla...
Odpovědět
@evca_k Já jsem samozřejmě vůbec nesrovnávala tyto šaty s nějakou značkou ( mně totiž značky nějak neberou), jen jsem chtěla poukázat na to, že ne všechny šaty z číny jsou průser. Existuje samozřejmě jen malé procento dobrých čínských výrobců v moři těch špatných. Tyto šaty jsou opravdu povedené, viděla jsem je v reálu. Ty jsi se asi se šaty od tohoto výrobce nesetkala a viděla jsi jen śaty od těch špatných a souhlasím s tebou, źe to jsou většinou fakt špatné šaty. Proto já se tu snažím nevěstám pomoc s výběrem výrobce a dopručuji tedy jen dva ( zatím jsem na více kvalitních nenarazila) a odrazuji je od těch neosvědčených u kterých by špatně pochodily. Vlastně tedy jsem taky proti bezhlavému nákupu z Číny. Mně je totiž taky líto těch nevěst co byly zklamané, protože si špatně vybraly. Jo a dělám to z vlastní iniciativy, nejsem za to od nikoho placená. :-D
Odpovědět
Ráda bych se zeptala, jak to děvčata řeší v případě, že si objednají své šaty např. u Zima, on jim je ušije a ony pak např. otěhotní, což se prý velmi často stává. Podle mých informací tyto šaty tèměř nelze upravit, a podle toho, co jsem viděla já, tak bych se do toho jako krejčová rozhodně nepouštěla. A ještě bych si ràda přečetla zkušenosti s praním nebo čištěním a žehlením. Opět jsem neslyšela nic pozitivního, dokonce jsem si někde přečetla, že barevné šaty pouštěly barvu už při doteku. Děkuji předem.
Odpovědět
A ještě by mne zajímalo, kolik jste zaplatily za šaty a nejenom od Zima ? Chtěla bych opravdu vědět, jestli je to opravdu o kvalitě nebo o ceně ? Je opravdu Zimo o tolik kvalitnější, když tady píšete o jeho cenách, které nejsou zas o tolik vyšší o proti ostatním Číňanům. Ráda bych viděla cenové srovnàní šatů od Zima a od ostatních. Děkuji předem.
Odpovědět
Mě se líbí , jak si tady Magdička hraje na nejvyšší morální bytost ve vesmíru a přitom je to majitelka salonu, ktera tady trollí, aby si zajistila zákazníky. Prosím tě, jdi se věnovat péči o zákazníky a nehejtuj tady. Tahle debata k tomu není určena. Holky zkusme ji ignorovat. Pak třeba odtáhne jak ruský vojska.
Odpovědět
@evca_k Jo a ještě musím dodat, že jsem už nesčetněkrát odrazovala nevěsty od šítí i u Zima když chtěly po něm nějaké náročnějsí modely, které by Zimo nedokázal dobře udělat. Také hoodně často upozorňuji na těžkosti a netvy, které nevěsty musí absolvovat když šijí u Zima. No takže vlastně skoro v polovině případů je od toho odrazuji. :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@karlajasmine, @pavla37, Velice ráda budu informovat paní Stoklasovou nebo pana Stoklasu o tom, že je tady zmiňujete, myslite si, že kdybych měla dva salony a takové recenze, že bych měla čas se tady s Váma vybavovat ? Položila jsem jednoduché otázky, které dozajista budou zajímat i ostatní nevěsty, mohl by mi někdo odpovědět ? Kdokoliv, kromě těch předchozích. Opravdu mne to zajímá. Děkuji.
Odpovědět
@karlajasmine Myslím, že paní Stoklasovà nebo pan Stoklasa nebudou rádi, že jsi je nazvala lháři a podvodníky. Máš k tomu asi důkazy. Màm pocit, že jsi to krapet přehnala, ale to je tvá věc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?