Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
Registrovala se 15. března 2015 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @sarinka1991 No musím říci, že tvã odpověď ohledně ohledně fejkových šatů ve značkovÿch salonech mne velmi překvapila. Bohužel alespoň podle mÿch zkušeností tyto salony kvalitu šatů do ceny moc nezohledňují, ono dât půjčovné 5-8 tisíc za fejkové šaty, jejichž hodnota je velmi blízko pořizovací hodnotě, to mi nepřipadà fèr a navíc to poškozuje ty poctivé salony, které se těmto praktikàm nepropůjčily. Ale jestli to tobě nevadí ? Mne to teda z tvé strany přijde zvláštní. Ale možnà už jsem jenom paranoidní. emoticon
7. dub 2015 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka1991
1
Registrovala se 6. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 19. září 2015
fotoportrét
fotoportrét
sarinka1991
1
Registrovala se 6. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Havlíčkův Brod.
 @magdicka87 Já se ve značkových versus neznačkových šatech neorientuju a je mi to opravdu jedno, pokud najdu šaty, které se mi budou líbít a budou mi sedět a cena bude odpovídat mému budgetu, tak si je ráda půjčím a řešit značku opravdu nebudu.
7. dub 2015 v 11:14  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka1991
1
fotoportrét
fotoportrét
sarinka1991
1
 Každopádně toto je přesně ten důvod, proč se mi stránky beremese zhnusily, je to slepičárna, kde diskutující kdákaji o tom, jestli si někdo kupuje značkové nebo neznačkové šaty, a odsuzují jiné za výběr šatů, a je to dost trapné.
Ještě že žijeme v demokracii, kde si lidé mohou v mezích zákona dělat co chtějí.
Takže tímto si jdu dělat co chci a přeji Vám tu hezké kdákání emoticon emoticon
7. dub 2015 v 11:18  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @sarinka1991 Ok, to respektuju.
7. dub 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 A máme tu opět magdicku, která nám tu už pár stránek progresivně lže, zastrašuje a jako náhodou se k ni opět přidala isabelka s nějakými nepovedenými šaty. Ono stačí, aby se nevěsty podívala do zdejší konverzace např. na Zima a budou mít jasno....Zajímavý, jak tu Magdička vykřikovala, že tu lžeme a když jsem ji výslovně žádala o důkaz moji lži, tak se neozvala, zato teď to vypadá, že se se zastrašováním, pardon komunikací problém nemá.
7. dub 2015 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Ahoj Pavlínko, už jsi mi chyběla. Koukàm, že jsi taky změnila nàzor, už nejsem cipis, ale isabelka. Už jsem ti dvakrát psala, aby jsi si na sebe všechno nevztahovala, ale nedáš pokoj.
Můžeš mi konkrétně napsat, kde jsem napsala, že ty konkrétně lžeš, abych si vybavila, v jaké souvislosti jsem to napsala, protože souvislosti jsou velmi důležité.
7. dub 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
macka00
Registrovala se 25. května 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 594 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nitra.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
 @magdicka87
@pavla37 ze Vas to baby bavi stale si nieco vycitat . Aj mne sa nepacia cinske saty ale do takychto extremov netreba ist a obratne si nadavat emoticon emoticon emoticon emoticon kaslite na to emoticon
7. dub 2015 ve 13:40  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lamice
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Praha.
 @evca_k Další urýpaná osoba. Jen tak pro vaši informaci, strašíte tu zbytečně. Plno lidí nemá pevnou IP adresu, tudíž jsou špatně dohledatelní a pokud by to řešila policie, tak jim poskytovatel internetu musí dát zpětně informace max. v rozsahu 6-ti měsíců. Tak si jdete plkat neověřené nesmysly jinam, kde o ně ostatní stojí.
7. dub 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 Magdička 5.4. 11.46 Už několikràt jsem Vás nachytala při lži ( skleróze), ale Vy pořàd kopete.
Magdička 5.4 13.11 I kdybych byla bres, cipis, nebo svatá màří, není to jedno, změnilo by to něco na faktech, která jsem předložila a lżích, které jsem Vám dokàzala ?
Magdička 4.4.9.49 Chápu, že můj názor na šaty z Číny se Vám nelíbí, ale tak to prostě je. Bohužel Vy tady některé z nějakého důvodu zàměrně mlžíte, šíříte nepravdy, pomlouváte a škodíte salonům,
Drahá Magdičko, začni nad svými příspěvky přemýšlet, protože tady vykřikovat Vy lžete, s tim, že zájmenem Vy mě do toho neustále zahrnuješ a pak napsat, neber to osobně....to začínáš být úsměvná. Souvislosti si dohledej sama.Je minimálně zajímavé, jak po mých výzvách, aby jsi mi dokázala, že lžu, tak následuje ticho. A zase až za pár hodin začneš se známou písničkou bubu Čína. Chápu, že jako švadlena/případně majitelka salonu, se snažíš si zvýšit počet zákazníků. Avšak tvůj agresivní styl, zdá se, ostatní popuzuje.
7. dub 2015 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Jestli tam někde čteš, že jsem konkrètně tebe obvinila ze lži, tak si zajdi na oční. Už jsem ti několikrát psala, aby si si to nevztahovala na sebe, ale ty ne, proč asi ? A jestli myslíš těmi ostatními ta stàle stejná jmèna, tak to je mi jedno. O ty mi vůbec nejde, chci varovat ty nevěsty, které se teprve rozhodují, a ne ty, které už to mají možnà i několik let za sebou.
Pokud tě tak popuzují mé příspěvky k tématu, màš dvě možnosti - tolerovat je nebo přehlížet. A vlastně ještě jeden - požádat o smazàní, ale to by podle mne museli smazat i většinu tvých příspěvků, jelikož jsou konfrontační a mimo tèma. Buď tak hodnà a respektuj to, že někdo jiný může mít odlišný nàzor.
7. dub 2015 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bridalicious
Registrovala se 6. února 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 320 příspěvků a 11 inzerátů. Má 58 přátel. Region Senec.
fotoportrét
fotoportrét
bridalicious
Registrovala se 6. února 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 320 příspěvků a 11 inzerátů. Má 58 přátel. Region Senec.
 Prosim vas kaslite uz na to...nie je to ani konstruktivne ani nijak prinosne uz je to otravne jak je stale tato diskusia v top diskutovanych. Uz to prestava byt o nazoroch na cinske saty...uz ide iba o to, kto tomu druhemu viac nalozi...na co to je? Urazat sa, byt vztahovacnou...riadte sa prosim heslom mudrejsi ustupi...
7. dub 2015 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 tak teď jsi mě rozesmála. Zajdi si na oční? A měla jsi na základní škole češtinu? Zájmena? Vy totiž zahrnuje i mě. Musela bys použít ONI. Ale to ty víš a přesto jsi me náklady ze lži. Tudíž lhářka jsi sama. A v jednom se pleteš. Já tě nebudu ani tolerovat, ani přehlížet, já na tebe budu reagovat, protože tohle je fórum, diskuze a jestli si budu myslet, a já si to myslím, že jsi tendenční, a napadáš tu ostatní, tak mam právo říct svůj názor. Krom toho se mi moc líbí, jak mě tady lidi lajkujou a tom pádem podporují a to tobě navzdory. A smazat to nechci. Jen ať ostatní vidi, jak arogantně a agresivně se majitele salonu chovají. A jestli je to utvrdí v tom, že půjdou jinam....těžko to bude moje vina, ale těch, kteří je stále odhánějí. emoticon
7. dub 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37, @karlajasmine, @radkaja
Jenom jsem se podívala do historie, a ejhle , po chvilce co jsem nenašla, a když budu ještě chvíli hledat, najdu další poklady. Ale jinak je vše OK, tady se nelže, nepodvàdí a nenavàdí k ničemu špatnèmu. Každý ať si udělà obràzek sám. emoticon
7. dub 2015 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 Ale Magdičko... hledej dál, stále totiž na mě nic nemáš. A je mi úplně jedno, jestli na ostatní jo. Neměla jsi mě do toho zahrnout ;)) A mimochodem stále tam nemůžu najít nějaké navádění. Poue konstatování, Zimo to takhle dělá...začínáš být zoufalá? Ale v jednom se pleteš, jestli tu někdo kecal, tak já jsem to nebyla. Ale musím uznat, že tempo, jakým si tu vytváříš nepřátele je přímo raketové. Jo a všímáš si, kolik lidi mě a Karlajasmine a Radka ja lajkujou? Stále ti to nedochází? Ty jsi tu zatím nikoho nepřesvědčil/a, jen naštval/a
7. dub 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 A dostala jsem další odkazy a fotky, raději je sem zatím nebudu dávat, mám pocit, že to mluví za vše. Papa.
7. dub 2015 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 Ale já chci stále vědět, co máš na mě?? Ty nemáš totiž nic emoticon Asi si o tobě každý udělá obrázek sám. Jestli s tebou někdo nebude souhlasit, tak ho osočíš ze lži a to i přesto, že na něj nemáš jediný důkaz. A stejně to opakuješ..
7. dub 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magdicka87
  • Neví, kdy bude svatba
 @pavla37 Máš na mysli těch pár lajků od stàle stejných nevěst, to nic neznamená. Takových povedených fotek jsem dostala více, jsou na diskuzi stále, divné je, že je admin nevymaže. Bylo by to lepší i pro Vás. No nic, jdu si zacvičit, abych si od toho odpočinula. Papa
7. dub 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @magdicka87 No vtipný je, že ty jich moc nemáš.. emoticon Žádný skalní fanoušek, který nesnáší šaty z Číny. Jo to je na diskuzi, kde slečny z Číny objednávají vážně divný. Jo je vtipný, jak ty stále hrozíš...mam fotky...mám důkazy, že lžeš, ale zatím skutek utek. emoticon Je tu spousta fotek šatů povedených. Od Zima a to je důležitý,protože nevěsty odsud si objednávají primárně od něj. Jestli sem dodáš no name Čínu....v Čechách taky hledáš dobrou švadlenku, ne všechny jsou šikovné.
7. dub 2015 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
7. dub 2015 v 19:40 • pipa
fotoportrét
fotoportrét
isabellka2010
1
Registrovala se 30. března 2015 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
isabellka2010
1
Registrovala se 30. března 2015 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba

8. dub 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 @magdicka87 na tom screenshotu sve jmeno nevidim. Hezky den preji.
8. dub 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
    Region Nový Jičín
 Ráda bych taky napsala nějakou zkušenost, sice ne vlastní, ale mé budoucí švagrové a známé mé sestry. Toto téma přece jen mluví za vše - zkušenosti s čínskými prodejci, proto nechápu slečny (paní), které se zde urážejí a napadají. Jen na úvod, já bych si šaty z Číny na svatbu neobjednala, protože přece jen je svatba jednou za život, alespoň v to věřím, a právě v tento den si chci připadat vyjímečná, což v laciném padělku z Číny bych se rozhodně necítila. Ale teď k té zkušenosti. Obě slečny si objednaly svatební šaty. Jedné přišla předražená záclona, která by se nehodila ani do toho okna a druhé přišlo úplně něco jiného, než na obrázku. Sice měly obě šaty za pár tisíc, ale byly akorát tak dobré, aby letěly do koše. Nakonec obě zamířily do salonu a šaty si půjčily. Všichni jsme tady svéprávní a dospělí a uvědomujeme si rizika, který obchod takhle na dálku sebou přináší.
8. dub 2015 ve 12:09  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
Registrovala se 12. října 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 156 příspěvků. Má 20 přátel. Bratislava.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
Registrovala se 12. října 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 156 příspěvků. Má 20 přátel. Bratislava.
    Slovensko
 @isabellka2010 aspon napis konkretne odkial tie saty su, sice tu das fotky, ale to moc nepomoze, ked nevesta nevie, odkial konkretne su (obchod, predajca atd..)
8. dub 2015 ve 12:14  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa Ahojky. Holky zde objednávají hodně od Zima. Mrkni se na fotky jeho již hotových šatů. záclony to rozhodně nejsou. Jak tady již padlo, je Čína a Čína. Holky si tady doporučujíí už ověřené dodavatele, u kterých šaty vypadají tak, jak si představovaly. Jedna holčina tu mela i šaty z Aliexpresu a byla spokojena. Je to prostě kus od kusu.
8. dub 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @pavla37 To ano, ale i od prověřeného prodejce ti může přijít jen záclona, protože i ony si objednávaly na doporučení a recenze.
8. dub 2015 ve 12:19  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @tanulinkaaa Jj, je to risk tak 50/50 podle me, zalezi i na tom, jaky ma kdo naroky a co si predstavuje..
8. dub 2015 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
siwonka (28 r.)
    Slovensko
 Len pre osviezenie. Niektore Zimove saty: http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/
8. dub 2015 ve 12:21  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 Me tu vadi jenom to, kdyz tu nekdo strasi ''bububu Cina'', jako kdybysme svepravni nebyli a nebyli schopni si takovy nakup rozhodnout/rozmyslet sami... Ja treba mela u svych cinskych sat stesti, ale s variantou, ze to mohly byt vyhozeny penize, jsem taky pocitala.. je to proste o stesti a kazdy si sam rozhodne, co si chce objednat nebo pujcit a v cem se chce vdavat..
8. dub 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
    Region Nový Jičín
 @karlajasmine Souhlasím emoticon
8. dub 2015 ve 12:24  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavla37
  • Neví, kdy bude svatba
 @tanulinkaaa No jistě, to může, ale i tady. Asi před třemi dny měla jedna uživatelka Gitule123 na hlavni stránce fotky ze svatby s tím, že šaty ji síla česká švadlena. Sama k nim napsala, že je muže rovnou vyhodit. Velmi nekvalitní zpracování. Co se toho týče, Zimu v standart je úplně někde jinde. Vypadá to velmi profi.. Takže je to risk vždy
8. dub 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš