Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@magdicka87 To ještě nic není - psala jsem si s jednou nevěstou, která chtěla přehlídkové šaty Zuhair Murad do 7000!!! Modely Pronovias chtějí běžně do 3000, ale přesně, i stejnou krajku! Nějak dámy nechápou, že kopie se nedělají...
Odpovědět
@linie_praha muzete taky prosim poslat odkaz na konkretni prispevek, kde bych nekomu neco takoveho napsala, kdyz se vam prispevek od Magdicky libi.
Odpovědět
@karlajasmine Tak podrobně to tu nesleduji, ale je mi přinejmenším podezřelé, že některé z diskutujících zde tráví veškerý čas. Stačí se podívat na počet příspěvků. Já sem chodím proto, abych se poučila a dozvěděla, jaké šaty nevěsty hledají, když v salonech nemohou najít šaty svých snů.
Odpovědět
@linie_praha S Vami se rozhodne dohadovat nechci, Vase saty jsou pekne a proti Vam vubec nic nemam, naopak Vam fandim. Akorat mi vadi, kdyz sem o me nekdo napise ''napsala jsi...'', kdyz jsem nic takoveho nikomu nikdy nepsala. To by vadilo myslim kazdemu :) Preju hezke velikonoce.
Odpovědět
@karlajasmine Ty si asi děláš srandu . Zadala jsem do googlu spojení karlajasmine asapbay a hnerd první odkaz mluví za vše - pro jistotu strana 785 této diskuze - chlácholíte tam s radkajou nevěstu xmirkax, že se šaty brzy objeví, atd. Takových příspěvků je tam spousta, chceš to taky popřít ?
Odpovědět
@magdicka87 Vidis, mas pravdu - na ten prispevek si ani nevzpominam. Ale rozhodne jsem nikdy nepsala nic proti-zakonneho, to je myslim to nejdulezitejsi :)
Odpovědět
@linie_praha můžu vás alespoň za sebe ujistit, že tu trávím svůj čas opravdu jen čistě ze svého zájmu, jak už jsem tu jedou psala, nikomu se za to nezodpovídám, ani mě nikdo za to nepłatí. Ani si to nemyslím o ostatních které tu často přispívají. Můžete si zjistit, že často diskutuji i na jiných tématech, ne jen o šatech. Prostě mám na to čas. ;-)
Odpovědět
@magdicka87 ty jsi fakticky snová. Chceš tu od někoho odpověď a když ti ji dá, tak řekneš ale od tebe ne :-D Trochu tendenční ne. Karlajasmine tady předává svoje zkušenosti. A ze byly pozitivní? To se ti ale dost nehodí že jo. Hele přečti si tady tu diskuzi pořádně a ona není jedná spokojená zákaznice. A ze tu někoho chlácholila? No a? Nikoho nepřemlouvá, pouze vyjadřuje účast. S tou cenou jsi mě pobavila. Jako by byl zločin chtít něco levnější. To by se ti vysmál i Baťa :))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@pavla37 Sama moc dobře víš, že odpověď karlajasmine byla mimo mísu, navíc jsem jí dokázala, že lže, ona tvrdí, že zapomněla. Tak o co ti jde, přestaň prudit a povznes se nad to. Děláš se drsnou, musíš mít poslední slovo a nějak ti to nevychází. Už několikràt jsem Vás nachytala při lži ( skleróze), ale Vy pořàd kopete. Mohly by jste alespoň na chvilku přiznat, že bych mohla mít pravdu, že nàkup šatů může být riskantní a že zdaleka ne všechny šaty odpovídají původním představàm. Mohly by jste přiznat, že například i Zimo se dopouští podvodu, jelikož podhodnocuje šaty, aby jste nemusely platit clo ? Toho podvodu se totiž dopouští i na nevěstách samotných, které mnohdy o to ani neví.
Odpovědět
@magdicka87 Haha, lhar obvinuje ostatni ze lzi, ze, pane cipis/ZS/bress. Mejte se tu nadherne, jdu uzivat slunicka a uz na Vase prispevky reagovat nehodlam.
Odpovědět
@magdicka87 už potřetí ti píšu, aby jsi mi řekla kde lžu. Slovíčkem Vy jsem do toho zahrnuta i já. Tak se ukaž Cipis i Kde lžu. Šup sem s tim. Karlajasmin ti zodpověděla tvůj příspěvek bod po bodu a tobě to nestačí. Ty vůbec nepřemýšlíš, když něco napíšeš. V čem to bylo mimo mísu?? Zatim tobě nevychází vůbec nic. Mě jsi z ničeho neusvědčila a Karlujasmine z chlácholení nevěsty. To jsi úplný Perry Mason :-D Krom toho moje výzvy o vysvětlení ignoruješ, stejně jako ignoruješ veškeré vysvětlování. Cipisi ty se vážně horšíš. Jo a ještě něco Já JSEM drsňák a Pán všech moří. Ave
Odpovědět
Článek se načítá
@pavla37 Z tvé poslední věty jde hrůza, skoro jako by jsi byla chlap ! ;-) Nejdřív mne považuješ za cipise, v zápětí píšeš , že jsem tě z ničeho neusvědčla - tak si to ujasni
Odpovědět
@karlajasmine Abych řekla pravdu, osobně si myslím, že to bude to nejlepší, co můžeš udělat, alespoň pro nevěsty, které by sem mohly zavítat. Hezké velikonoce.
Odpovědět
@linie-praha Úplně nejlepší jsou ty, které nikdy nic nezkusily, kritizují, mají pocit, že mohou radit všem a všude a navíc mají bohužel spoustu času. Smrtící kombinace. :-) :-) :-) Hezké a klidné velikonoce a mnoho dalších spokojených nevěst paní Florianová.
Odpovědět
@magdicka87 několikrát jsem vyjádřila své podezření, že jsi cipis. To je jen těžko lež. Mimochodem myslím, že jsi to nikdy nepopřela, jen jsi řekla, že máš jeden účet. Ty mě tady obviňuješ, že lžu nevěstám. Tak dělej, kde lžu? Ze mě jde hrůza i když jsem ženská. ;-)
Odpovědět
@pavla37 Už jsem to popřela několikràt, dokonce už jsem rezignovala a přiznala jsem se, fakt už nevím. I kdybych byla bres, cipis, nebo svatá màří, není to jedno, změnilo by to něco na faktech, která jsem předložila a lżích, které jsem Vám dokàzala ?
Odpovědět
@magdicka87 Ježíš Magdičko, tak mi ukažejednu mojí lež. Už Tě vyzývám po několikáté a ty jsi mi jí stále neukázala. Buď to dokáž, nebo mi tu nelži špatně, jak pětileté děcko.
Odpovědět
Uz chapem muzske pomenovanie sialenych a hysterickych nastavajucich.... Bridezilly :D
Odpovědět
@breberushka : s poplatky pro stat nemas problem , ale na balicek svatebnich satu jsi uvedla cenu 30usd?😊 Pouzivas blokovac IP adresy ? Doufam , ze ano , celnici na takove jako jsi ty maji tedka posviceno , rika se tomu danovy unik😃 Je to presne to same co dela Beremese tim, ze Vas tu nechavaji diskutovat o techto nesvarech:) uz se nemuzu dockat toho predstaveni za par mesicu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evca_k myslis,ze nekdo kdo si necha usit napodobeninu satu za par korun bude chtit platit clo? 8-) :-D
Odpovědět
@lucineni logicky ne , proto uz stradam popcorn na tu show co se bude dit pro ty , ktere nemaji blokovac sve IP adresy a tak hloupe tu uvadeji informace o tom, ze objednavaly v Cine a nemaji jak dolozit , ze zaplatily CLO a DPH , ktere opravdu mely 🙉
Odpovědět
Beremese na prvnim miste za verejne prispivani v techto diskuzich a poporovani 👍. Adminko , dej sem rovnou jmeno majitele beremese kdyz uz jsme u toho . Diky moc 😘
Odpovědět
Všechny zdravím. Zaregistrovala jsem se zde včera, abych si začala plánovat svatbu, ale ze zdejší slepičárny je mi zatím pouze smutno, takže půjdu nejspíš pro inspiraci jinam. :-( Každopádně jsem zde chtěla některé věci uvést na pravou míru, protože ta neznalost právních předpisů a křivě obviňování mi tu je docela nepříjemné. Zákon o padělávání zboží porušují někteří výrobci v Číně, nikoli nevěsty, které si šaty objednají. Objednat si na internetu oblečení nelegální nikdy nebylo. Riskantní to být může, ale o protizákonně jednání se v žádném případě nejedná. Pokud Vám výrobce z Činy napíše na balík cenu 30 Euro, celníci Vám balík pouze zadrží a požádají o důkaz o platbě. Opět se samotná nevěsta ničeho nedopustila. Maximálně by se mohla dopustit nabádání k podvodu, pokud by jí dokázali, že o tu cenu 30 Euro požádala ona. Podle dokladu o platbě Vám celníci vyměří clo a dph, které zaplatíte. Pokud Vám celníci pustí balík za 30 Euro a pak se zjistí, že jste poskytla falešné doklady o platbě, pak by Vám mohli vyměřit hodně vysokou pokutu. Takže toto bych nikomu nedoporučila. Ale to každý normální člověk ví. Obviňovat zdejší diskutující, že porušují zákon, bez důkazů, je trestný čin pomluvy a křivého nařčení, když už se tu bavíme o trestných činech. Přeji Vám a i sobě šťastnou ruku při výběru svatebních šatů, ať už v salónu, na internetu, u švadlenky, nebo kdekoli jinde.
Odpovědět
Bohužel slepičárna se tady z toho často stává nikoliv vinou nevěst, ale majitelů salonů, kteří pod různými nicky navštěvují jen diskuze o šatech z Číny. Pak zde uvádějí různé polopravdy a vesměs se snaží o zrušení těchto diskuzí. Rozhodně to ale sarinko nevzdávej, inspirace je tady hodně ;)
Odpovědět
@evca_k Než mě začneš osočovat, tak si laskavě přečti mé předchozí příspěvky!!!! Takže za 1) já jsem těžko na balíček psala nějakou cenu, to si píše Zimo, popř. jeho lidi.. a za 2) pokud by jsi pořádně četla , tak jsem psala, že jsem celníkům nemávala fakturou za 30 dolarů. Takže si tohle vyprošuji a žádám od Tebe omluvu!
Odpovědět
@evca_k dala jsem si tu práci a můj příspěvek našla. "breberushka @magdicka87 ano chtěla jsem poradit, jak postupovala ostatní děvčata - vím, že se tu řešila částka 30 dolarů, ale nakonec jsem se rozhodla, že na to kašlu a nebudu se ohánět před celníkama cenou svatebních šatů za 30 dolarů.. nemuselo by to projít a pak ty oplétačky :) 4. dub v 10:15"
Odpovědět
@sarinka1991 sárinko, nebuď z toho smutná - takový lidi prostě byli, jsou a budou - bohužel :( vždycky se najdou odpůrci číny, vždycky budou odpůrci salónů... prostě se tu najdou i takový lidi, kteří se ostatním snaží znepříjmenit jejich svatebních přípravy, bohužel :( Hoď je za hlavu a nevšímej si jich. Je to tvůj den, tak se ho snaž udělat přesně podle svých představ! :) Určitě z tohoto webu načerpáš spoustu inspirace :)
Odpovědět
@sarinka1991 Ahoj, souhlasila bych s tebou ohledně objednávání z Číny, to samozřejmě není trestné a nikdo tady nekriminalizuje to, kdo to dělá. Pokud si objednáš padělek, maximàlně ti ho zabaví na celnici. Problém je však v tom (alespoň moràlní), že nevěsty na výrobě těchto kopií aktivně spolupracují tím, že např. Zimovi posílají fotky šatů ze salonů, které si pořídily pro vlastní potřebu. Co se týká cla, opět máš částečně pravdu v tom, že pokud dodavatel podhodnotí šaty a napíše tam např. 30 dolarů nebo že je to dar, a odběratel o tom neví, zodpovědný je dodavetel. Tady je bohužel problèm v tom, že velice často se na podhodnocení šatů oba domlouvají (čerpáno z této diskuze), nevěsty rozdvojují platby, aby v případě kontroly prokàzaly pouze tu jednu, nižší. A to už může bÿt v případě prokázání považováno za podvod a pod. A i to, že se na tom dopředu nedomluví, ale nevěstě přijde až domů balíček, na kterém je hodnota například 30 dolarů a ona to neoznàmí, může být klasifikováno stejně. Většina nevěst ví, že by z toho nějaké clo platit měly. Cílem, tedy alespoň mým, není nikoho strašit, nebo obviňovat, a ani přemlouvat, ať nevěsty neobjednávají v Číně, to je opravdu každé nevěsty soukromà věc, cílem je upozornit i na ta úskalí, která se s tím pojí , kterých je dost a o kterých se zde mlčí. Nejhorší na tom všem je, že o tom, jak se to děje, jsem čerpala na této diskuzi, jelikož děvčata se tady tím chlubí a popisují, jak to udělat. Je pak otàzkou času, kdy si toho někdo všimne.
Odpovědět
@magdicka87 Na mě tedy Váš styl diskuze působí spíše jako zastrašování a přemlouvání, ale to je zřejmě věc názoru. Někdo z mojí blízké rodiny na celnici pracuje, i proto jsem se do této diskuze přidala, protože o tomto něco vím, a mohu Vás ujistit, že v dnešní době se balíčky skenují, a v případě podezřelé ceny vs. obsahu se balíčky ihned zadrží a cena se prověří. Takže se nebojte, že by se hromadně do České Republiky dostávalo neproclené zboží, od toho tam ti celníci jsou, aby tomuto zabránili. Jistěže může jednou za čas celníkům něco proklouznout, ale je to spíše vyjímka a zboží z Číny se zrovna prověřuje opravdu pečlivě. A také vím, že Čínané píší na téměř každý balíček, že se jedná o dar, snaží se totiž vyhnout ve svojí zemi platby daní tím, že posílají dar a ne odkoupené zboží. Většinou je o to kupující nežádá a i kdyby, tak to prakticky nelze zjistit. Každopádně já jsem tu zaregistrovaná den a už jsem se toho zde dočetla o rizicích nákupu přes internet tolik, že si opravdu nemyslím, že tu ta rizika chybí nebo že by tu napsaná nebyla. Navíc každý normalně uvažující člověk ví, že když si objedná jakékoli zboží na internetu bez vyzkoušení, takže to nemusí co se týče kvality, velikosti atd sedět. Nemyslím si, že by někdo byl tak s prominutím blbý, že by si myslel, že nákup přes internet není risk a nemyslím si tedy, že by bylo potřeba tu na to pořád dokola někoho upozorňovat. Takže abych to shrnula, svoje postřehy a zkušenosti jsem napsala a nyní se jdu věnovat plánování vlastní svatby.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?