Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@isabellka2010 Jo ale to mohl na rovinu a ne se vydávat za někoho kdo není.
Odpovědět
@isabellka2010 Isabelko jestli si všimneš, obě jsme to ocenily. Bohužel jeho práce je kontraproduktivní. Jo a ty jsi mimochodem můj druhý tip na cipis aka magdicku. Stejné datum přihlášení, těsně po jeho odejití, účast výhradně na diskuzích o čínských šatech....znáš to. ;-) Cipis tady stále s obličejem od mouky pobíhá po bereme se a stále naráží na stráže, co mu říkají Poznal jsem tě Jasná
Odpovědět
@pavla37 I já si to o isabelce myslím, bohužel cipisův rukopis se nedá nepoznat. Už je tu chudák slavný. :-D
Odpovědět
@radkaja to je takový kolorit bereme se. Kluk jeden ušatá se tu stará o zábavu. Bohužel tím horším způsobem. :-D
Odpovědět
@pavla37 rozesmálas mě. :-D :-D
Odpovědět
@radkaja tipuju, že chvíli bude klid a pak obnovení diskuze pod jinými jmény. Doporučuji přezdívku Zorrosalonůmstitel. Pak budeme vědět. Jestli někdo zjistí, kdo to vlastně je, tak holky z bereme se podniknou pouť do jejich salonu.
Odpovědět
@radkaja @pavla37 Kdyby muj manzel ''branil moji praci'' takovym zpusobem jako zdejsi pan, tak by mel za chvili na krku rozvodove papiry.. jestlipak to ta chudak zenska vubec vi :D
Odpovědět
@karlajasmine No já doufám, že jí nepomáha v salóně. Jestli se tam chová jak tady, tak potěš koště. :-p
Odpovědět
@karlajasmine mně se to zdá dojemné. Proti všemu a všem. Asi vím co bych mu řekla: Já te asi zabiju :D Ale třeba ji podceňujeme a tvoří pár Magda/ Isabela, jako Bonnie a Clyde :-D
Odpovědět
@pavla37, @radkaja, @karlajasmine Holky, sice jste ûplně mimo mísu a na jednu stranu chudák bres&cipis, na druhou stranu je lepší když se navážíte do něj než aby jste tady psaly ty pitomosti. Musím říct, že Vàm ale leží pěkně v žaludku, ten Vám ale musel hnout žlučí, škoda, že většinu smazali. A jen tak na okraj, kdybych měla salon a můj manžel by za mne takhle bojoval, tak jsem na něj hrdá. Musím ale říct, že jste pěkně vykutálená partička, Vy Zimomstitelky ;-) Jen tak mimochodem, už máte nádivku a beránka, já jsem to všechno stihla dnes a ještě jsem teď byla s mým miláčkem na krásné večeři, zatímco Vy jste tady kuly pikle. :-)
Odpovědět
A jen tak mimochodem, Vy už jste tady udělaly brese nebo cipise z kdekoho, dokonce snad i z pána z Nuance. To je fakt pecka. S Vámi je fakt švanda.
Odpovědět
@magdicka87 Zajimave, ze tuto frazi''' Vàm ale leží pěkně v žaludku, ten Vám ale musel hnout žlučí'', pouzil jak bress, tak cipis. Podobne jako Dr. Jekyll a Mr Hyde, ze. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@karlajasmine a ještě už použil i oblíbenou cipsovskou frázi " na hrubý pytel hrubá záplata" :-D :-D
Odpovědět
Celá debata je zralá na smazání. Hezké Velikonoce všem!
Odpovědět
@linie_praha Ale to by se vám hodilo do krámu. Naopak, debata zde je plná plodných rad ohledně Zima a já doufám, že zde bude krásně pokračovat. Odpůrkyně i příznivkyně Asapbay se tady vyjadřují k tématu a mám takový pocit, že zavření diskuze, která je jednou z nejfrekventovanějších na tomto webu by bylo pro správce krokem zpět. I když chápu, že by se Vám to líbilo. ;-)
Odpovědět
Hrozně se bavím, jak pavla37 píše - odpůrkyně i příznivkyně se tady vyjadřují :-) :-) :-) , hlavně Vy je nechàte vyjádřit, jen co je pravda. Jen se někdo otře o Zima, začne peklo. Mazat tuto diskuzi by byla opravdu škoda, vždyť je v ní tolik odstrašujících fotek a informací o šatech z Číny. Také se ale už domnívàm, že vzájemného napadàní bylo dost, a tak bych dàmy chtěla na zàvěr poprosit, jestli by odpověděly na několik otázek - takovej malej dotazníček. Stalo se někdy nebo napsala zde některà z nevěst, 1) že by byla špatnà komunikace s čïnskÿm krejčím , že nekomunikuje ? 2) že čínský krejčí nedodržel termín dodàní a šaty přišly pozdě ? 3) že by šaty neodpovídaly co se týkà velikostí a kvality ušití či poużitého materiàlu ? 4) že některé nevěsty poslaly platbu na několikràt a na celnici doloží pouze jednu ? 5) že se domluví na nižší ceně kvůli neplacení cla a dph ? 6) že jim zadržují šaty na celnici kvůli podezřelé ceně ? 7) že navštívily svatební salon jenom proto, aby si nafotily a vyzkoušely šaty , které si chtějí nechat ušít v Číně ? 8) aby si nevěsty vzàjemně mezi sebou poradily, jak postupovat , aby se vyhnuly placení cla a dph ? 9) že se šaty z nějakého důvodu vràtily zpět do číny ? Otázek bych měla více, ale myslí, že toto pro představu stačí. Pokud dokážete jenom na jednu otázku z 9 odpovědět " ne ", osobně se Vám omluvím .
Odpovědět
@magdicka87 Za sebe mohu na uvedene otazky odpovedet 'ne', u ostatnich nevest netusim. Timto se s Vami loucim - s nekym, kdo tu ma nekolik uctu uz nemam zajem diskutovat.
Odpovědět
@karlajasmine Tvá odpověď mluví za vše, a najednou nemáš zájem diskutovat ? A účet zde màm pouze tento jeden, opravdu nevím, kde bereš takový informace. Hezké velikonoce.
Odpovědět
@magdicka87 cipisi ty jsi vážně, jako zaseknutá deska. Zde přítomné dámy už vše vysvětlily a ty tady stále prudíš, jako by jsi to nečetl. A nepochybně ti těch NE příjde hodně. Drahá dámo/pane, radši se zaměřte na vlastní podnik a ostatní nechte dýchat. Raději si smažte všechny svoje profily, jinak vážně budete zase jen pro smích. ;-)
Odpovědět
Tolke plytvanie energie... Dokazovacky nejakej pipke....
Odpovědět
@magdicka87 Cipisi. Všechny informace pro i proti šití v čině tady v tomhle tématu už dávno jsou. Nevěsty to znají , ty nemusíś, protože nejsi nevěsta.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@magdicka87 Magdičko a ty jsi snad diskutovala na dané téma, když jsme argumentovaly? To na co jsme se ptaly a co se ti nehodilo, jsi přešla mlčením a teď se tady rozčiluješ, že ti nikdo neodpovídá, když karlajasmine odpověděla... Takže znovu pro ty méně chápavé. Nákupy v Číně s sebou nesou jednotlivá rizika, ovšem jsou vyváženy nízkou cenou. Kdyby byl Zimo tak nespolehlivý a dělal nekvalitní práci, rozhodně by neměl tak početnou klientelu. Co se cla a DPH týče, zde přítomné dámy už odpovídaly, že je platí. A co se zkoušek v salonu týče, ne každá si v salonu vybere, avšak náklady za promarněný čas s nimi jsou rozpočítány v ceně půjčených/prodaných šatů. Jo a to, že máš jeden účet neznamená, že nejsi cipis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teeda, u kafička jsem si početla :) já si šaty objednala z číny,říkala jsem si, že mám ještě půl roku čas, s nervama sem počítala a ony se ztratily, tak mi posílají zpátky peníze, ale co mě nejvíc zarazilo, že jsem ty svoje šaty z ali objevila asi 3x tady na bazaru, dvakrát tak drahé a s názvem značkové..jediný, co mě v tu chvíli napadlo bylo, proč jim přišly a mě ne, takže klasická česká vlastnost-zavist :(
Odpovědět
Kdyz jedno 'ne' zrejme nestaci, tak tedy odepisu na vsechny otazky :) 1) že by byla špatnà komunikace s čïnskÿm krejčím , že nekomunikuje ? - Ne, s komunikaci nebyl vubec zadny problem. 2) že čínský krejčí nedodržel termín dodàní a šaty přišly pozdě ? - Ne, saty mi dokonce prisly driv nez puvodne uvedli. 3) že by šaty neodpovídaly co se týkà velikostí a kvality ušití či poużitého materiàlu ? - Ne, saty sedely a presne odpovidaly tomu zbozi, ktere jsem si na Amazonu objednala. Byly mi malinko vetsi kolem nohou, nebyl ovsem pro moji kamaradku problem mi saty zabrat. 4) že některé nevěsty poslaly platbu na několikràt a na celnici doloží pouze jednu ? - Ne, pokud jste nekdy neco kupovali na Amazonu, tak vite, ze se tam plati cela hodnota zbozi predem, kartou na internetu. Na celnici jsem dolozila presne to, co po me chteli. 5) že se domluví na nižší ceně kvůli neplacení cla a dph ? - Ne, to bych nikdy neudelala. Zakon jsem v zivote neporusila, a myslim si, ze vetsina normalnich lidi by nechtela skoncit u soudu jako Jana Necasova.. zadny maly uniky za nejaky zbytecny risk nestoji a hlavne by mi svedomi nedovolilo okradat stat. 6) že jim zadržují šaty na celnici kvůli podezřelé ceně ? - Ne, dodavaci firme jsem poslala plnou moc atd, a do nekolika dnu jsem saty mela doma, pricemz jsem u dveri zaplatila clo a dph, jak se to bezne dela. 7) že navštívily svatební salon jenom proto, aby si nafotily a vyzkoušely šaty , které si chtějí nechat ušít v Číně ? - Ne, k Cine jsem se uchylila ze zoufalosti po tom, co jsem v salonu nic nenasla. 8) aby si nevěsty vzàjemně mezi sebou poradily, jak postupovat , aby se vyhnuly placení cla a dph ? - Za me osobne ne, nikdy jsem nikomu nic takoveho neporadila. 9) že se šaty z nějakého důvodu vràtily zpět do číny ? - Moje saty mi doma visi ve skrini. Jestli nekdo jiny nebyl se zbozim spokojeny a zbozi reklamoval, to netusim.
Odpovědět
@karlajasmine. Teda, překrucovat teda umíš. Neptala jsem se - stalo se karlejasmině nebo napsala karlarlajasmina , ale dotaz zněl - stalo se někdy nebo napsala zde některá z nevěst ? Jestli tomuhle dotazu nerozumíš ?
Odpovědět
@magdicka87 Dobre - odpoved ''Netusim, nemohu mluvit za cizi lidi ale pouze za sebe''.
Odpovědět
@pavla37 Myslí, že tvůj příspěvek odpověděl na vše - riziko " zajíce v pytli" vykoupené nízkou cenou. Touha mít šaty Pronovias , ale za 5000,-. I to jsem se tady dočetla.
Odpovědět
@karlajasmine. Jak můžeš napsat netuším, když zrovna ty jsi na spoustu takových příspěvků reagovala, chlácholila si i s ostatními vystrašené nevěsty, že to určitě dobře dopadne, že se Zimo určitě ozve, že se šaty asi jenom někde zdržely, že šaty po menších úpravàch nebo ve skutečnosti budou vypadat lèpe, že je zimo asi nafotil na špatném světle a další a další.
Odpovědět
@magdicka87 Prosim odkaz na konkretni prispevek, kde bych ja nekdy neco takoveho nekomu napsala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?