Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Já si hlavně myslím, že pokud jste si, dámy, někdy koupily něco v HM, Zaře, FaF, CaA apod., že vůbec nemáte nárok se zde tak vehementně rozčilovat nad Čínou, anžto princip je to prakticky úplně stejný ;-) ... Na fashionweeku se okopíruje, co ten rok poletí, nakoupí se šmejdský materiály, ušijou to děti v Kambodže a ejhle, triko za 200..kdo z Vás ho nemá? Já ano, proto dost dobře nemůžu odsuzovat ani svatební šaty z Číny, je mi to přijde škoda, protože rozdíl v ceně není až tak velký. Svatební šaty krejčovské řemeslo vytrhne jen částečně, kdyby se u nich šila běžná garderoba, neměly by na svatbách postavený celý byznys. Já bych cestu Číny nevolila, stejně tak bych si šaty nepůjčovala, fandím českému řemeslu, (i když sama ho využívám také pouze okrajově, přestože se snažím), jen mi přijde úsměvné to pokrytectví. Ovšem pokud magdička87 a jiné nakupují pouze původní oděvy od českých designérů, tak se omlouvám.. Plagiátorství je věc druhá, spojená samozřejmě s Čínou, ale dělají to i české krejčové a nabízí salony, takže to asi úplně nevybojujeme, že. Obcházet clo a dph je svinstvo a je dobře, že se to víc hlídá. Myslím, že volby každého jednotlivce jsou otázkou pouze jeho svědomí, a že se to tu nemá co pranýřovat. A kdybych si chtěla nechat šaty ušít, klidně v salonu zaplatím za zkoušení poplatek a budu ještě ráda, že se nemusím stydět, že je zneužívám, ovšem v případě, že bych si měla v plánu šaty půjčit a byla na mě tahle kolektivní vina aplikována, byla bych docela naštvaná a od takového salonu bych se držela dál.
Odpovědět
@magdicka87 Ale Magdičko, Claire přeci jen shrnula vše, co ti ja, Karlajasmine a ostatní říkáme už dlouho :-D Tak sem přeci nepatří, že ostatní neumějí diskutovat. Ty jenom neposloucháš/nečteš. Všichni stále obhajujeme právo volby.
Odpovědět
@vineta Promiň, nevím jak to chodí v hm apod. a dost možná máš pravdu, ale jinak srovnáváš jabka s hruškama, nehledě nato, že i to triko F&F si můžeš v tescu vyzkoušet a případně vyreklamovat. Tak že tvé srovnání není úplně košèr, nehledě na to, že srovnáváš se svatebníma šatama . A znovu podotýkám, že své nàzory nikomu nevnucuju, jen je vyjadřuju a nevšimla jsem si, že by v názvu diskuze bylo napsáno pouze pozitivní názory a zkušenosti. Chápu dotčené, že se jim blbě poslouchà kritika, ale i ta sem snad patří. Nikoho nepranýřuju, to si jen dotčené nevěsty na sebe vztahujou něco, co bylo myšleno i obecně. Ale jinak díky, ve většině s tebou souhlasím, problém s čínou je asi daleko širší. @radkaja K tobě snad jediné - být tebou, tak se k tomuto tématu vůbec nevyjadřuju, ty sama nejlépe víš, že se při dovozech podvádí , navíc tady v téhle diskuzi o tom existuje mnoho důkazů v příspěvcích, a to nemluvím jenom o tom posledním breberushky. Na tebe jsem byla konkrétně upozorněna, tak jsem si dala práci a pročetla tvé diskuze. Nechápu, kde berete tu odvahu zde takto lhát, měly by jste se stydět a modlit se, ať se to všechno neprovalí.
Odpovědět
@pavla37 Ale Pavluško, Vy už jste toho tady napsaly tolik, já se ale držím přísloví na hrubý pytel hrubá záplata. Pokud mne někdo bere hned od začàtku jako veřejného nepřítele, kterého je nutné se zbavit, tak k tomu tak taky přistupuju. Nejsem zvyklá někomu hned ustupovat, má práce mi to ani neumožňuje. A pokud mne někdo bere v diskuzi jako partnera (jako např. claire767), tak se podle toho chovám.
Odpovědět
@magdicka87 už se k tomu nehodlám vyjádřovat, je to tady u blbečků na dovrečku! A nelíbí se mi, že si mě pořád bereš do pusy. Znovu tu píšu, neposlala jsem při prokazování hodnoty svatebních šatů fakturu na 30 dolarů!!! Tak se tady se mnou pořád laskavě neoháněj..
Odpovědět
@magdicka87 hh asi myslíš, že je nutno se HO zbavit. Do role nepřítele se pasuješ ty sama nejen u mě, ale u všech okolo. Magdičko já sama jsem ti vysvětlovala několikrát, jak funguje trh, nabídka poptávka a proč slečny jednají, jak jednají a to naprosto bez invektiv a bez osobní roviny. Bohužel, tvůj arogantní přístup popuzuje okolí. Věř mi, že ani já nemám ve zvyku ustupovat. Natož aroganci, a nepochopení. Už mockrát ti zde přitomné slečny vysvětlili své pohnutky a to naprosto pochopitelným způsobem. Je to jen jejich věc, u koho objednávají a v této diskuzi, o předávání si zkušeností se šitím šatů v zahraničí je Tvé napadání, ať už se jedná o kvalitu, nebo o clo atp atp. mimo mísu. Jestli jsi opravdu kvalitní švadlena, tak nemusíš běhat po bereme se a shánět si zákazníky. Přijdou sami. Jestli jsi majitel salonů, sama určuješ, jestli k tobě zákazníci přijdou. Jako dobrý podnikatel, by jsi ale neměla mít zapotřebí tady urážet nevěsty, které šijí jinde. Nebo je strašit šťárama policistů. Cílem této diskuze to není.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trošku som prečítala staršie príspevky,... ja som si myslela že táto mojasvadba je o tom, aby nevesty dali svoje rady, v aktuálnej téme... aby sme spolu čakali den v veľkým "D" ale nie,... ako vidím sú tu niektoré velmy múdre dievčence, kktoré si myslia, že oni sú najmúdrejší... Kolko ludí tolko vkusov, a ked niekomu sa niečo nepáči netreba hned písať že z roku xx... a aká je to skaredé... ked ani svojimi očami to nevidela,... sranda, aké sú tu niektoré žienky vtipné, to nie je normálne... Ja som už videla svadobné šaty ktoré kúpila nevesta za 13000 dolárov, nevesta bola kanadanka, a fotila som im svadbu, no a viem že moje šaty nie sú v takom kvalite aké sú zimove, ale mám možnosť stretnúť sa minimálne 30 nevestov za rok, a verte my že som videla hociaké šaty ktoré boli vo veľmy zlom kvalite zo salónu, tie Zimove šaty ktoré mám doma sú veľmy dobre vypracované, dobre ušité a nešla som nikde do salónu vyskúšať šaty s kamoškamy atď ale našla som na nete 2 modelov mori lee (pre moletky) a vedela som to že chcem niečo mix ztoho. Vôbec nie som taká že potrebujem šaty mori lee za 3000€.... len som vedela čo sa mi páči (aj ked je to čipka a vintage) Moje šaty sú presne také aké som chcela, sú nádherné, a keby som mala ešte raz objednať tiež by som objednala od neho! (btw. Ja som tiež pred objednávkov vygoogleovala všetko o zime, a fakt nie len tu na slovensku má úspech!)
Odpovědět
@magdicka87 Stejná rétorika jako u bresse nebo cipise. Jsi to ty viď. :-D , jen jsi se asi nechal operovat a teď jsi žena. :-D No, oni to admini asi taky brzo zjistí.
Odpovědět
rétorika. na psaném chatu. taky dobrý :-D :-D
Odpovědět
@pipa :-D
Odpovědět
@pavla37 Bohužel pro tebe a tvé souputnice je každý, kdo si dovolí vyjádřit opačný názor, arogantní. Přečti si své poslední příspěvky, jenom kopeš a zdaleka ne jenom do mně. Opět připomínàm, že toto je o zkušenostech a názorech, ne jenom o pozitivních. Vždy, jakmile se objeví někdo s opačným nebo nedejbože negativním nàzorem, který třeba upozorňuje i na podvody, kterých se tady některé dopouští a ještě se k tomu přiznávají, vždy se objeví stejnà jména a kopou.
Odpovědět
@magdicka87 Ale Magdičko,to že jsem te nachytala při nelogičnosti příspěvků, upravování skutečností a ignoraci argumentů, není kopání. Btw. taky si myslím, že jsi cipis aka bress aka Isableka123blabla. Prostě místní hejtr. Když už si všichni dají práci a vysvětlí ti své důvody, což není jejich povinnost zase spustíš. Nekvalita....podvody..... Co myslíte, bude mít ten cipis dost odvahy se někdy odmaskovat? Jo a to jak se chudinek českých švadlenek zastávám, ani neoceníš...kam ty hejtři spějou.
Odpovědět
Článek se načítá
@pavla37 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa skôr zdá čudné, prečo vždy rýpe človek čo nemá za: 1. fotku 2. žiadny album 3. priateľov 4. registrovaná pred 2 týždňami
Odpovědět
@siwonka protože troll 8-)
Odpovědět
@pavla37 Pavlínko, když jsem četla tvůj příspěvek o českých švadlenách, tak jsem se od srdce zasmála. A na druhou stranu mi to přijde možná logické, že se jich zastàváš, kdo by Vàm pak opravoval ty Vaše šaty. Už vůbec ale nevím, při čem jsi mne nachytala, jaká nelogičnost, nevím co to blábolíš. @pavla37, @radkaja, @siwonka Klidně si mne považujte, za koho chcete, je mi to u zadele, tady je alespoň vidět, o co Vám jde. Ne o to diskutovat, ale dohledat toho, kdo si Vám dovolil ve Vaší diskuzi vyjàdřit negativní názor. @siwonka Prozradíš nàm teda, co jsi poradila breberushce , aby obhájila před celníkama těch 30 dolarů ? Mohla by jsi mi to taky napsat do pošty ? Určitě máš zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 pisala som jej nech im pošle faktúru, splnomocnenie, občiansky preukaz a potvrdenie, že je to ona kto kupuje ten tovar a nie nejaká iná osoba.. dúfam, že ti to stačí a tých skúseností až tak veľa nemám.. maj sa pekne..
Odpovědět
@magdicka87 Milá Magdičko takže, co se nelogičnosti týče, nejdříve jsi me za jménem Vy zahrnula do skupiny lidí co lžou a podvádějí atd atd. A pak jsi mi nelogicky řekla, že to není na mě, ať nejsem vztahovačná. Když jsem vyjmenovala důvody , které mluvi proti poplatkům v salonech a rozebral a jsem to ekonomicky, tak jsi mě nelogicky ignorovala, protože ty chceš přeci poctivě diskutovat. Tak si říkám, ze to nejsem já, kdo blábolí. Jo a mimochodem mně nikdo nic opravovat nemusí a nemusel a švadlenky jsou kamarádky.. Achjo ta kvalita hejtrů jde dolů
Odpovědět
@siwonka A to jsi nemohla napsat veřejně ? Nevím, ale ať si každý udělá názor sám. @pavla37 Milá Pavlínko, pokud nemáš něco k tématu diskuze, nehodlàm s tebou ztràcet čas. Jediným tvým zájmem je vyvolat hàdky a odvést pozornost od tématu.
Odpovědět
@radkaja Pokud vyhrožuješ adminama , prosím, klidně žaluj. Asi to nebudeš dělat poprvé, jà si osobně myslím, že je lepší se o tom ale bavit tady. Pokud máš pocit, že by bylo lepší, abych mlčela, prosím.
Odpovědět
@magdicka87 Milá Magdičko, ty proste jen nemáš argumenty. To není o tom, že nejsem u tématu. Já to téma řeším. Ale ty to nezvládáš. Ať to jsou poplatky, nebo cokoliv jiného. Na všechny otázky k tématu jsi dostala vyčerpávající odpověďi. Takže očividně nezačínám hádky. Jenže ty už nemáš co dodat. To ale nesváděj na to, že se nevyjadřuji k tématu. Protože už tři stránky konverzace se k tématu vyjadřuji. Ovšem konstruktivní a tebe to tak nějak rozčiluje. ;-)
Odpovědět
@magdicka87 Já se ale tady o tom bavím, že nás tady podvádíš, když se vydáváš za ženu což nejsi. Jsi chlap, který tu už někołikrát byl zablokovaný adminama, protože jsi nedokázal slušně diskutovat. Ty se ale asi nemáš odvahu k tomu přiznat, viď ?
Odpovědět
@pavla37 Zjevně nejseš schopna unést, že má někdo opačný názor na čínské svatební šaty. A pravděpodobně musíš mít vždy poslední slovo, bohužel jsou to pořád stejný blàboly, nic k tèmatu. Tvým tématem jsem se stala já. Proč ne.
Odpovědět
@radkaja A napomohla si k zablokování toho chlapa ? Četla jse některé z jeho příspěvků, z těch, co nesmazali, a plně s ním souhlasím.
Odpovědět
@magdicka87 No tvoje ješitnost na chlapa ukazuje. Dej mi ukázku mého blábolu. Stejně jako když jsem tě vyzvala, aby jsi dala ukázku mé lži, tak asi nic co? Nebo mi ukážu, kde nemluvim k tématu. Mimochodem muž, který má svatební salon a píše hejty na net, to je téma
Odpovědět
@magdicka87 Jasně že souhlasíš, když jsi to ty. Takže, jak to bude s tím přiznáním ?
Odpovědět
@pavla37 Salón má jeho manželka. Doufám, že jí tam nedělá takovou ostudu jako tady. Chudák ženská.
Odpovědět
@radkaja ale tak to je taky hezký, že ji takhle braní. Jasný, že je to on, jak by se takhle rychle zorientoval, kdo koho bloknul. To nevim ani já a jsem tu delší dobu. Bych mu poradila, ať jde zlepšovat zákaznické služby, ať holky nemusí jinam, ale asi by to nebylo k tématu :-D
Odpovědět
@radkaja Holky, nebuˇdte tak osobní, když se někdo zastane své manželky a váží si její práce, není to spíše hezké? :-) :-) Bojoval tu za její salon, taky jste snad rády, když se vás manžel nebo přítel zastane a ukáže, že si vaší práce váží. Nebo se pletu? :-) :-)
Odpovědět
@pavla37 No on jí to spíše takovouhle prezentací kazí. Nevím co mu na to říká, možná že to chudák ani neví, asi by jí z toho trefilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?