Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@fkriszta89 To nevím, nevěsty objednávají i spodnice či závoje i Zima, ale já jsem si ji chtěla půjčit zde v ČR. Co se týče zkracování, tak tam bývá problém, ale hlavně záleží na střihu a typu šatů, některé se dají zkracovat v pase atp.
Odpovědět
@margory napis maila na zimo318@hotmail.com, a tady mas odkaz na album, kde jsou saty usite od Zima. Vrele doporucuji tento album, zde si uděláš obrázek o tom, jestli se to vyplatí nebo ne :) http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
Ja se nestacim divit....do mody prisla znacka LADIDAS..... :-D :-x :-x :-x :-x :-x Fakt se nestacim divit , ze nektere z Vas jdou na svou vlastní svatbu,v den , kterej budete stredem pozornosti a vse budete mit do konce života zdokumentovane nejen vy, ale i cela Vase rodina a pratele ve svatebnim albu , v satech za par supu , které jsou ocividne usite krivou jehlou =-) :-p Nemohla jsem se ubranit memu nazoru , i když je mi jasne , ze tady o nej nikdo nestoji , kazdopadne udrzet jsem se nemohla:o) Opravdu cumim. Jo a dekuju za pobaveni :o))) Sedet na svatbe nekterych z Vas tak kroutim hlavou co si na sebe neoblečete.....
Odpovědět
Profilova fotka
@evca_k jasne, nie kazdy s tym suhlasi...mne osobne je skor luto dat za saty, ktore budem mat na sebe 5 hodin 600 eur za pozicanie + tym, ze som krpata ani nemam sancu najst take, co by mi sedeli + nahodou sa im nieco stane a este budem minimalne 100ku doplacat...Zimo ma dobre meno, googlila som za referencie jak drak, tiez sa mi to nezdalo najprv, ale baby ho chvalia a ja osobne dam radsej zvysok peniazkov na nejaku mnamku pre hosti :)
Odpovědět
@evca_k nie kazdy s tym suhlasi, lebo naozaj, niekdey pridu dost nepekne saty ale tie, co tu prave baby dali @majkapolka @fotografka_mona , su krasne a verim tom u, ze je pre niekoho tazsie zohnat vysnivane saty, ako aj pre mna, a preto si ich dava sit. Nie, ja som si ich neobjednavala odnikial, ale dlho som hladala tie spravne. Ked ta aj niekto pozve na svadbu, si am od toho,aby si sa tesila s nimi a bavila sa a nie komentovala...niektory na to nemaju aj z roznych financnych dovodov a myslim si, ze cesta cinskych siat je v takomto pripade viac ako prijatelna. A zas na druhej strane suhlasim s @bridalicious lebo dat 600eur za saty na jeden vecer je velmi vela. Verim tomu, ze su mozno dva-tri salony, ktore maju naozaj kvalitne znacky spanielskych, taklianskych a neviem este akych siat, ale u vacsiny mensich salonov nemas tusenia odkial tie saty maju...a dalsia vec, skusala som v salone, kde si vraveli znackovy a korzet bol uz natiahnuty, co si ho nevesty stale potahovali hore na prsiach, sukna siva a este velky zlty flak na nej a predavacka mi povie, ze ich do svadby vycistia...no urcite , ked je raz nieco sive, to uz biele ebude a pytala za to 530 e....takze tak... kazdy nech si riesi, akos a mu paci a ked som pozvana na svadbu, tak sa budem s nimi tesit a nie komentovat a ohovarat, ...
Odpovědět
Profilova fotka
Este k teme, mam znamu, ktora ma niekoho z rodiny v cine a hovorila, ze sa tam priamo predavaju, siju a vyrabaju naozaj kvalitne veci a len to, co sa k nam dostane su shity...konieckoncov 90% veci je made in China :)
Odpovědět
@bridalicious jasne, tak isto ako aj u nas, aj u nich su normalni ludia, ktori nosia normalne veci, tak ako aj na Ukrajine, v Polsku a tak, vsade je aj aj, len treba hldat :) ani u nas nie je vsetko 100%...:)
Odpovědět
Ahoj holky, teda prohlédla jsem si předchozí příspěvky a nedámi to se nezeptat : opravdu jsou to ty šaty, které jste u nás nenašly a musely si je objednat v Číně ? A hned jsem si bohužel musela sama odpovědět - ano, takové šaty se asi u nás neseženou, možná před deseti lety. Je mi to líto, ale nedávno jsem sama vybírala ty své, předesílám, že mám velikost 42 a výšku 180, ale takové šaty, jaké tady vidím na některých fotkách mi v žádném salonu nenabídli, a to jsem jich prošla snad sedm. A co mne zaráží ještě více je neupřímnost nevěst, které píší ty komentáře, mám pocit, že kdybych se nafotila v jutovém pytli a napsala, že je od Zimy, tak by mi napsaly, že jsem ta nejkrásnější. Možnà by neměly komentovat, pokud nechtějí psát upřímné komentáře. Předesílám, že jsem se nechtěla nikoho dotknout nebo nikoho urazit, sama jsem nedávno vybírala a vím, jak je to těžké, zvláště když nemáte postavu modelky. Všem přeji, ať jim to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 ja sama za seba mozem povedat, ze nemam preco nebyt uprimna, ak sa mi nieco paci, tak pochvalim, ak nie, tak nie...a na zima su aj na zahranicnych strankach dobre ohlasy...nie je zrovna ani najlacnejsi, z ebay a ali by som si saty neobjednala...tolko k tomu z mojej strany...a na tej druhej strane, videla som uz onicom saty aj z toho najluxusnejsieho salonu...kazdy nech si oblecie co sa mu paci a v com sa citi dobre, i ked by to malo byt z roku 1940... :)
Odpovědět
Děvčata stačí se podivat, jaké příspěvky sem Magda hází a je jasný odkud vítr vane. Jestli ona Magdička tak trochu není ze svatebního salonu. ;)
Odpovědět
@bridalicious Otázka na začátek , jak víš, že jsem psala o tobě ? Našla si se snad v mém příspěvku ? Tolik k tobě. A jinak nemàm vůbec nic proti retro svatebním šatům, naopak, vadí mi však, pokud tady někdo vychvaluje svatební šaty, které vypadají jak ze zàpadoněmeckého katalogu z roku 1991. Ale samozřejmě proti gustu ...
Odpovědět
@magdicka87 Jeslti ti vadi, ze ma nekdo jiny vkus nez ty, tak to mas holka tezke, protoze vkus ma totiz kazdy clovek jiny.
Odpovědět
Článek se načítá
@karlajasmine A to má být všechno, žádné další moudro, kterých si tady už napsala stovky. Vadí ti, že někdo napíše o šatech z Číny, že jsou nekvalitní a šmejdské. Možná je na čase si přiznat, že to tak je. Jà ti taky řeknu jedno moudro - svatební šaty nejsou teplàkovà souprava, kterou z nich dělàte. Podle mne si svatba zaslouží trochu víc nežli kliknutím prstu objednat zajíce v pytli.
Odpovědět
@magdicka87 No ja si myslim ze je zkratka kazdeho vec v cem se vdava..
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 preto som napisala, ze za mna to tak nie je (ano o stranu skor som napisala neveste ze je krasna v zimovych satach, lebo si to naozaj myslim).
Odpovědět
@karlajasmine. Ano, je to každého věc, ale pokud o tom píšeš na veřejné diskuzi, tak už to není jenom tvá věc, dá se očekávat, že na tvé názory, které ať chceš nebo ne ovlivňují nàzory ostatnich, budou reagovat i jiní diskutující. A pokud máš problèm s tím, že ne všichni s tebou souhlasí, je na čase přestat, tedy pokud to neuneseš.
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 a suhlasim v tom, ze si to zasluzi viac ako 60eurovy kus handry z ebay...moje mi zimo usije za 300, takze ako som napisala vyssie, nie je zrovna lacny...vies, konecne by ste mali vsetci odporcovia pochopit to, ze nie vsetko co je Cina je smejd (ano, su aj smejdy a je ich vela)...Treba si vediet vybrat a citat recenzie...zbierat nazory...nedam si sit saty v tretotriednom slovenskom salone, ak su nanho pindy ale budem v pohode, lebo to nie je Cina... ja sa tu nechvem hadat, len hovorim nazor
Odpovědět
@magdicka87 asi se i ty budeš muset smířit s tím, že s tebou někdo nesouhlasí. Každý má právo volby a dokonce i ho obhajovat na veřejné diskuzi. Ale je vtipné, jak tou Čínou strašíš. :-D
Odpovědět
@magdicka87 Mne nevadi, ze mas jiny nazor nez ja :)
Odpovědět
@bridalicious Víš, přestože màm na Zima opačnÿ názor, podle komentàřů, kterè zde píšete, je o něco míň nekvalitní nežli ostatní a navíc jse viděla fotky jeho prací, přeji ti, aby ty tvé se mu zrovna povedly. Tak nějak mi ale vadí něco jinèho. Když jsem se bavila s majitelkou salonu, ve kterém jsem si vybrala ty své šaty, posteskla si, že dríve chodily nevěsty vybírat šaty s maminkou, babiçkou, tetou, no prostě s rodinou. Vypràvěla mi, jak se tam příbuzní mezi sebou div nepoprali o to, kdo nevěstě šaty zaplatí. A dnes, přijde nevěsta s kamarádkami, foťàkem, vyzkouší klidně desatery šaty , nafotí a pak si je objedná jinde - v Číně. Chàpu, že pokrok nezastavíš a že je jiná doba, ale podle mne jsou okamžiky, které stojí za to neměnit. Mnohdy při vÿběru šatů vznikaly kràsné společné rodinné fotografie a teď ?
Odpovědět
@pavla37 Já tou Čínou nestraším, nebudu to já, kdo bude na svè svatbě vypadat jako strašák ;-) Jen je mi líto těch nevěst, které Vàm uvěří a objednaji si šaty z Číny. Zároveň je mi líto těch poctivých salonů, které se snaží vyhovět i vaším požadavkům a Vy ? Každý ať si udělà názor. Toď vše.
Odpovědět
@magdicka87 Myslim, ze lito ti byt nikoho nemusi - jsme snad vsechny dospele a kazda si udela rozhodnuti, ktere ji vyhovuje. At uz co se tyce 'rodinneho fota pri vybirani satu'' nebo cekoholi jineho.
Odpovědět
@magdicka87 Magdo, už jste někde četla, jak někoho přemlouvám, aby si koupil šaty z Číny? Já hájím právo volby.
Odpovědět
@pavla37 To Magda jaksi nechape :) Ze pravo volby se nerovna ''povinnost si vybrat saty v pujcovne''.
Odpovědět
@karlajasmine Ale mě není líto tebe a ostatních, které stojí za tebou, to rozhodně ne, mě je líto těch, které Vaše názory čtou a nechají se oblouznit, že budou mít lacino vlastní a nejkrásnější svatební šaty a když budou chtít, tak je ještě výhodně prodají , třeba i do nějakého toho zatraceného salonu. Vy tady ale z nějakého důvodu zapomínàte psát i o těch rizicích, která jsou reàlná : špatnà až tragická kvalita výsledných šatů, téměř vždy nutné úpravy a opravy, nedodržování termínů ze strany dodavatelů, riziko problémů na celnici a hlavně velmi malá šance na další prodej, protože trh je přesycenej takovýma "šatama". O tom tady je ta diskuze, o tom by měly nevěsty taky vědět. A hlavně o tom, že i u nàs se dají kràsnè šaty pořídit nebo nechat ušít a bez rizika "zajíce v pytli"s možností vyzkoušet si je a případně i reklamovat. Nebo mi chcete tvrdit, že se dají šaty od Zima vyreklamovat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@magdicka87 to chapem...ale je ina doba a nie kazdy si moze dovolit saty za 600 eur na tri dni a tiez nepoznam nikoho, komu by saty olatil niekto z rodiny...ooat sama za seba poviem - nebola som ani v jednom salone, viem presne aky typ siat sa mi hodi (skusala som si na veltrhu 2, jedno horsie ako druhe) mam asi 1,5 metra, saty v salone mi neskratia tak aby to vyzeralo dobre a vo vacsine pripadov mi je dlhy aj korzet samotny...musim si dat usit saty, nemam inu moznost. A ked si mam vybrat tie iste daty za 300 alebo za 400-500-600 (moc velky rozdiel v kvalite podla mna nebude, videla som fotky vsetkych) tak si vyberam 300...su simple, naozaj na nich nie je co pokazit...hold nemozem si dovolit saty od Kimlicku, aj keby som si najradsej nechala usit u neho...mozno by bolo na case trochu zmenit zmyslanie salonov, dat tie saty o cosi lacnejsie a nevesty by sa o ne bili :)
Odpovědět
@pavla3 Ale já ti právo volby neberu. Já chci jen upozornit nevěsty, že existuje i druhá strana mince. Nic víc. A pokud zde prudíš proti všem salonům a stavíš se za ty, co objednávají z Číny, stojíš prostě na druhé straně a je to samé, jako by jsi přemlouvala k číně. Prostá dedukce. Hlavně si to prosím nevztahuj všechno ne sebe, o tebe tady přece vůbec nejde. Problém je obecný.
Odpovědět
@magdicka87 Prosim te ukaz mi jediny muj prispevek, kde jsem napsala komukoli cokoli na tenhle zpusob: '' budou mít lacino vlastní a nejkrásnější svatební šaty a když budou chtít, tak je ještě výhodně prodají '' Takovy prispevek ode me nenajdes, nebot' jsem nikdy nikomu nic takoveho neporadila. Takze mi laskave prestan vkladat slova do pusy.
Odpovědět
@magdicka87 Jak už jsem tady psala, já proti slušným salonům a švadlenám nic nemám, naopak moc jim fandím. Avšak, opakuji se, jestliže je poptávka jinde, než nabídka, nemůžou se salony divit, že nevěsty to řeší jinak. A to se ani nezmiňuji o takové legraci, jako je poplatek za zkoušení. To prostě spostu lidí odradí. Jen dobře, když k českým švadlenkám, ale možnost Číny je pro někoho schůdnější. A opravdu mi chcete tvrdit, že i svatební salony v Číny nešijí?
Odpovědět
@magdicka87 A tohle ''rizicích, která jsou reàlná : špatnà až tragická kvalita výsledných šatů, téměř vždy nutné úpravy a opravy, nedodržování termínů ze strany dodavatelů, riziko problémů na celnici a hlavně velmi malá šance na další prodej, protože trh je přesycenej takovýma "šatama". O tom tady je ta diskuze, o tom by měly nevěsty taky vědět. A hlavně o tom, že i u nàs se dají kràsnè šaty pořídit nebo nechat ušít a bez rizika "zajíce v pytli"s možností vyzkoušet si je a případně i reklamovat.'' Je PRAVDA. To ti neberu. ALE, druha strana je to, ze pokud nekdo v Cechach ty svoje vysnene krasne saty nenajde, muze se rozhodnout, ze riskne objednavku pres internet I PRES tvoje argumenty vyse, a to se mu muze nebo nemusi vyplatit. To je kazdeho VOLBA, na kterou ma pravo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?