Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@breberushka Ty tvoje šaty mají u spodního lemu krajku, nebo jsou bez? S krajkou se špatně zkracuji- tak bych mu asi nepsala, bez krajky to není problém- takže ty dva cm můžeš přidat.
Odpovědět
@radkaja nene, jsou zcela jednoduché bez krajky. Takže napíšu mu, že jsem si teda koupila o 2 cm vyšší boty (a výšku sukně mu tedy měnit nebudu). Super, díky za pomoc! :)
Odpovědět
Holky, já se tak strašně těším :) Napsala jsem mu, jestli mi může poslat fotku šatů, tak uvidíme, jestli mi něco pošle..
Odpovědět
pisala som mu a zapla som si delivery notification a read notification. a prisla mi info, ze sice sprava presla, ale server mi neodoslal info o prijati... len pre info
Odpovědět
Baby, tak mi ofpisal a poslal vzorky cipky. Kto ma zaujem nech mi posle spravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera vecer mi zimo poslal fotky zavojov a vypnutej vlecky. Saty su hotovove, ze este raz vsetko skontroluju, zabalia a ked mu pridu peniaze posiela.
Odpovědět
@siwonka A páčia sa ti fotky, si spokojná?:) Potom napíš jak dlho trvalo poslanie.. som zvedava.. :) Už sa neviem dočkať mojich...
Odpovědět
Profilova fotka
@majkapolka ano pacia, sukna je dost bohata :) presne ako som chcela..jasne napisem
Odpovědět
@siwonka nepostla by si sem fotku? Dik. A dobre rano :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zaburyna mam v albume pre priatelov
Odpovědět
@siwonka vdaka :) ktory vyberas? kratky ci dlhy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zaburyna oba su moje :) dlhy do kostola a kratky na fotenie a tak :)
Odpovědět
Článek se načítá
@siwonka fotenie mate vonku, ci vnutri? dobry napad na dva zavoje. kto ti ich bude pripinat? kadernik?
Odpovědět
Profilova fotka
@siwonka ahoj můžu poprosit jestli by si mi neposlala foto šatů od Zima? Máme trochu podobný, teď čekám na ušití :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, šije ještě Zimo? Na Ebay vidím, že nemá za poslední rok žádné hodnocení a items for sale = 0. Nebo šije jen podle fotek a přes ebay už ne?
Odpovědět
@pajuli vždycky šil většinou z fotek, na ebay byl je občas a moc toho tam nemíval.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja aha, mohla bys mi na něj prosím poslat email? Zkusím mu napsat..díky
Odpovědět
@pajuli email je na strané 717 téhle diskuze. Raději ho nepíšu ať ho nesmažou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja moc díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tynka270 pridaj si ma do priatelov ak chces mam to v albume a mozes pozriet
Odpovědět
Profilova fotka
@siwonka smiem si aj ja pozriet? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :) nme zimo napisal že podla plánov 10. marca pošle foto o šaty, ale ani teraz som ich nedostala, je to normálne od Zima? :)
Odpovědět
@fotografka_mona To bývá takhle u Zima celkem často. Musíš se mu upomínat a psát si o fotky.
Odpovědět
@siwonka aj ja by som sa rada pozrela.....
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Už mi poslal fotku, ale nie finálnu (ževraj od 2 dní to bude finálne s gorálkami atď) :)
Odpovědět
@fotografka_mona Dáš sem pak fotku až ti ji pošle? Určitě to pomůže ostatním holkám při rozhodování jestli si nechat ušít šaty u Zima.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Samozrejme pošlem to ak to bude finálne :)
Odpovědět
Profilova fotka
dievčatá, ja mám pocit, že Zimo nespí...aký je časový posun? :D kks on mi odpovedal na úplne basic otázky asi do dvoch hodín :) ale asi si na to nemám zvykať že... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bridalicious Prvý krát, somnou za dva dní písal asi 15 mailov :) ale potom už nie :) ale dnes som konečne dostala fotku, tak Vám ju ukážem :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?