Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ahoj baby, neobjednavali ste niekto tieto saty? kludne aj od ineho predajcu http://www.aliexpress.com/item/2015-N...
Odpovědět
@wiki85 zkusim je ještě pořádně prohlídnout až nebude přítel doma, ale když jsem koukala na cedulku s tím jak se perou a žehlí, tak bylo vše čínsky, ale moc jsem tomu nevěnovala pozornost
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka vsak mu napis ty, ze ako to vyzera :)
Odpovědět
@siwonka Tak já jsem mu psala 18.2 a pak 25.2, tak ještě chvilku počkám a pak mu napíšu, že teda jako se mi už měsíc neozval.. zas ho nechci nějak moc spamovat, aby se na mě vykašlal úplně :(
Odpovědět
ahojte, neviete o niekom, kto by si objednaval bud z aliexpress alebo od Zima taketo saty? Popripade nieco obdobne? http://www.aliexpress.com/store/produ... vopred diki. ako citam, je celkom problem sa s nim skontaktovat.
Odpovědět
@zaburyna Zimo celkově nějak extra nekomunikuje, je tedy jedno, jestli si šaty domluvíš sama nebo někdo jiný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ac jsem si kdysi rikala, ze si saty v Cine ci Thajskou nenecham sit ani ve snu, tak jsem koncem ledna zaukolovala Zima. Domlouvam si to sama, no a se mnou tedy komunikuje uplne krasne, maximalne do dne do dvou mam odpoved. I dnes - do ca 30min mi odpovedel (saty budou hotove konce mesice). Pry se dnes vratili do prace po dovolene a jedou pokracovat, takze tak. A proc Zimo? Protoze mi jde o pomer cena/kvalita, to je prvni duvod. Svatbu budeme mit malickou, nehledam slehacku ani korzet. Druhy duvod je, ze jednoduche saty dle meho vkusu jsem zde na severu nenasla - a tady aby dobrou svadlenku za slusne penize pohledal. Bohuzel "ochocenou" svadlenu v CR nemam, a nabidky samozvanych navrharu me nikdy neoslnily - a to vcetne salonu pani Florianove, ktera na tomto foru agituje vousatymi linky s odstrasujicimi priklady, ktere vsak s prodejcem Zimo nemaji nic spolecneho. Prominte, byla jsem u vas v "salonu" (v ramci priprav na svatbu i kdysi jako maturantka), zhledla jsem i galerii na internetu, a spousta modelu se na modelkach krabati a muchla, napadum chybi jiskra... urcite se najde spousta spokojenych nevest, to ano, ale ja doc vasi cilove skupiny nepatrim. A protoze nejedu v nejakem superpripravovem tandemu, tak pro me saty, kterym bych uhranila davy svatebcanu nebo ktere by ladily s dekoracemi, nejsou centralni - dulezite je, aby byly dle meho gusta a tak nejak lichotily me postave. Zimo dostal fotku satu - konfekce, original stoji 750EUR a material je... no... polyester, ac se jedna o vyssi stredni tridu. To bych teda cekala aspon hedvabny "stredni" dil, ale 750 za strihove velice jednoduche polyesterove saty nedam, prodavat saty pak nehodlam. Nojono. V nejhorsim prijdu o par tisic a budu mit saty na svatebni foceni ve vode a pod vodou! :) (jakoze bez legrace, muz je potapec z druheho povolani), v lepsim pripade saty poslouzi i na posvatebni oslave napresrok, na kterou saty uz beztak mam...
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka mne ked neodpisoval tak som mu napisala, ze cakam na odpovedat a odpisal..tak pockaj este dva dni a potom mu zas napis
Odpovědět
@maii Aj so mnou Zimo zo začiatku komunikoval super, po 4och týždňoch poslal fotky šatov, len teraz posledne 3 týždne je ticho :) Ako na strane druhej čo mi má písať stále, že? Pracujú tak čakám :) Ale teda štve ma že Vám odpísal po 30 minutách a mne 3 týždne nič, idem ho zaurgovať:)
Odpovědět
@majkapolka teraz tam mali cinsky novy rok, zavreli kram a mesiac kazdy isiel do svojho rodneho kraja, zaciatkom marca sa zbiehaju, pretrizvievaju a zacinaju robit... :-) ( obchodujeme vo firme s cinou )
Odpovědět
@breberushka podľa mňa sa netreba stresovať. ja som mu posielala fotku s rozmermi a tiež mu chvíľku trvalo, kým mi odpísal.
Odpovědět
@siwonka @majkapolka ono je otázkou ten jejich čínský nový rok, každá fabrika má dovču asi jinak dlouhou.. ale tak mohl si nastavit nějakou automatickou odpověď, že jsou do tehdy a tehdy na dovolené a odepíšou jak přijdou. jak píše @maii jestli přišli až dneska do práce.. no jsem zvědavá, kdy začnou se všemi komunikovat. Nakonec jsem to nevydržela a napsala jsem mu, jak to s šatkami vypadá. Že musí chápat i můj strach, poslala jsem cizímu člověku celkem dost peněz a nevím, co se s nimi děje a zda jsou využity na to, na co měly.. hlavně chci od něj potvrdit, že pracuje s aktuálními mírami. To je teď nejvíc stresuje - páč jsem mu ještě 2 dny po zaslání mír 3 míry měnila pro jistotu, aby mi to udělalo vzadu na korzetu to správné "V". Pokud by byly už i nějaké fotky, tak to by byl úplný luxus...
Odpovědět
Článek se načítá
baby poradte, myslite, ye zvladne taketo saty? http://www.aliexpress.com/store/produ...
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak posledni tri tydny pocitam, ze zavreli kram... U nas se toho pres vanoce taky moc neudela. Saty budou, ale urcite se ho zeptej, aspon te to uklidni...
Odpovědět
@zaburyna problém asi u něho bude, jak by udělal ty krajkové záda. Asi určitě ten tyl nebude ručně vyšívat, třeba použije krajku co už má na sobě motiv, ale není jisté jak moc se bude podobat té co je na originálu. Taky to může řešit našitím néjakých aplikaci , ale to by zas nebylo takové jemné. Napiš mu, jesli dělal už podobné šaty s krajkovými zády, ať ti pošle jejich fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krajku (veskery material vlastne) pouziva, jakou ma k dispozici. Rucne vysivany vzor na krajce bych si u nej nelajzla asi. Napis si o vzorky a o kalkulaci, treba bude něco podobného mit... A jinak ty saty stoji na AI sto dolaru, pocitej, ze Zimo bude drazsi. Na tvem miste bych si v salonu zkusila podobny strih, svatební katalogy (zvlášť na AI) jsou plne lzi. Např.nevím, ale předek je jakoby volný a zada dost natesno, nevím, jak by to fungovalo nazivo...
Odpovědět
Profilova fotka
...odpovim si sama: nefungovalo, pokud se teda nejedna o originál/ fakt super usiti na miru. Koukni na tom odkazu do feedbacku, někdo tam dává fotky, nesedí to a krajka je desne kvality... Bych se i pres zimovo reputaci bala...
Odpovědět
Já bych se obecně bála jít do složitých/krajkových šatů z číny, ať už od Zima nebo z ali či ebaye..
Odpovědět
@breberushka @maii @radkaja baby, videli ste uz nejake prace tuto od inych bab, ktore boli krajkove a vyzerali zle..? skusim mu napisat... inak dakujem za feedback! ozvala sa mi jedna pani zo salon vanessa v havirove, ze mi take saty usiju za 7000 czk... co je 250 eur. dost dobra cena, nie...
Odpovědět
@zaburyna mrkni sem http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... jedna slečna se snaží všechnu zimovu práci házet do jednoho alba. Nedržela jsem v rukách ani jedny Zimovi šaty, ale tak nějak se toho prostě bojím.. víš, buď chceš šaty levné, ale nemůžeš počítat s drahou krajkou a nebo si šaty jenom půjčím či koupíš ve svatebním salóně za větší peníz, kde by jsi snad po předložení certifikátu měla mít jistotu v kvalitní materiál.. ale mám za to, že tu byly i spokojené holky s krajkovými šatkami- třeba se tu ozvou :)
Odpovědět
@zaburyna urcite take nebudu .
Odpovědět
Profilova fotka
@maii ahoj, ako sa da nanho nakontaktovat prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka jejda v tom albume som nasla tie ktore chcem :) a moze byt :)
Odpovědět
@bridalicious se Zimem pouze kontakt pomocí emailu, je napsaný tuším pod album, co jsem sem dávala link.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka uz som nasla :) dakujem :)
Odpovědět
No tak mne už odpísal, že o víkendu by mali šaty dokončiť :) Teraz tam ešte našívajú nejaké kamienky.
Odpovědět
@zaburyna Ahoj, já jsem měla od Zimo Lau celokrajkové šaty a opravdu jsem si neměl nač stěžovat. ;-) Byla jsem s nimi i v jednom pražském vyhlášeném salónu ohledně spodnice a menší úpravy (zhubla jsem a potřebovala jsem je zabrat) a ani tam nepoznali, že jsou z Číny. ;-)
Odpovědět
holky zkušené a zaběhlé, třeba @radkaja : Jenom si se zimem potvrzuji rozměry. Napsala jsem mu předtím, že výška podpatku bude 5 cm - neměla jsem ještě koupené boty, teď je mám koupené ale jsou 7 cm. Ale zase jsem si tady na na rady přidala 5 cm v délce sukně.. mám to tak nechat nebo nějak upravit? Dííííky :) Šatečky by měly být hotové kolem 20tého prý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka - tak mu rychle napis, ze mas nove boty a ze se omlouvas, ale delka bude muset byt o 2cm vic... Nemyslim, ze to bude problem...
Odpovědět
@maii to se právě ptám, jestli mu mám psát, že mám boty o 2 cm vyšší a nebo to nechat tak s tím, že jsem si právě pro jistotu přidala 5 cenťáků v délce sukně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?