Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka jj, na fotke sa zdaju take makkuke :) @surykata nie, spodnicku si kupim niekde inde potom..odporucal mi k satam dvoj alebo trojkruhovu
Odpovědět
@surykata noo přijít. Psala jsem mu, že svatbu mám 2.5., objednávala jsem po párdenní konzultaci se Zimem 1.2 a též stejný den zaplatila zálohu. On mi nedávno psal, že počítá, že šaty budou hotové na konci března.
Odpovědět
@surykata děkuji za pochvalu! já se do nich hned zamilovala :))
Odpovědět
@siwonka no a spodnicka nemusi byt specialne pod tie saty potom? ako to budes zhanat, teda kde? @breberushka ja som si nasla cipkovane, mam ich v profile, ale ako som guglila, nasla som ich spredu a su... dost PRIESVITNE na tych nie prave spravnych miestach. snazim sa ich najst niekde v realy.
Odpovědět
@surykata já bych se osobně bála objednávat takové zdobené šaty - krajkové s kamínkama z číny.. :( snad najdeš něco, co ti padne do oka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@surykata spodnicky su vsetky na jedno kopyto :) objednam si asi cez alieprex obe, pripadne tu na bazari a potom predam tu co nebudem chciet
Odpovědět
@siwonka hej, dobry plan :) nevidela si moje saty niekde v salonoch?
Odpovědět
Profilova fotka
@surykata take som nevidela veru
Odpovědět
@siwonka rozmyslala som, ze si ich dam usit, ale kazdy ma odhovoril, ako si si mohla vsimnut :D :( :( :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
holky, posílali jste zimovi peníze přes paypal?
Odpovědět
Profilova fotka
@tynka270 ano
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a za jak dlouho ti přišli peníze na učet paypal?
Odpovědět
@veraa111 no nakoniec nebudem vybrala som ine :)
Odpovědět
@wiki85 no já si myslím,že 5000 je skvělá cena a neriskoval bych čínu. I když já koupila v salonu za 4500,- a maj čínskou cedulku:-D. Ale mohla jsem si je vyzkoušet a porovnat s jinými.
Odpovědět
Profilova fotka
@hagiela můžeš mi poslat toho výrobce třeba do sz? Koukala jsem totiž na weby toho salónu, kde si je koupila a z 90% mají čínu. Tak mě zajímá, kdo je dělá :) Děkuji
Odpovědět
No nic, uz to zacina.. email jsem psala 18teho a jeste zadna odpoved... :(
Odpovědět
@wiki85 na cedulce jsou samy cinsky znaky takze vyrobce fakt netusim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hagiela hehe, škoda :) já se té číny pořád docela děsím, nevím, jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka Ahoj ja budem mať od neho šaty tiež, mali teraz čínsky nový rok :)
Odpovědět
@fotografka_mona jojo, to vím, že mají čínský nový rok, ale vycházelo to na 18.-24.únor dovolená... ale i tak už by mohl začít komunikovat. Člověk v tom má peníze a neví, co se přesně děje. Hlavně jsem měnila 3 míry, tak jsem od něj chtěla potvrdit, že o této změně ví a pracuje s ní..
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka Ano je to pravda, ja som mu písala naposledy 20. januára a len pred týždnom mi napísal že 20. 3. bude hotové.
Odpovědět
@fotografka_mona Moni a kdy jsi šatky objednávala? Já jsem je platila k prvnímu únoru a napsal mi, že podle plánu budou hotové na konci března ..
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka Prvý krát som mu napísala 12. januára do 15. januára sme dohodli na detailoch, a a 15. januára som mu aj preposlala peniaze (nie polovicu ale viac) a napísal že 30 dní bude trvať (lenže mali tú čínanský nový rok) oni vtedy nerobia takže preto to bude 10 marca (zle som hore napísala nie 20. ale 10.) (myslim že vtedy pošle fotku a uhadím zvyšok)
Odpovědět
@fotografka_mona No tak to si objednávala o 2 dni neskor než ja :) Ja som objednavala 13.1. A teda mne Zimo naposledy písal 11.2. a odvtedy žiadny email. Dala som mu čas na úpravy, ale po dvoch týždňoch som mu napísala minulý utorok 24.2. urgenciu že jak to vyzerá a doteraz neodpísal :D takže @breberushka chápem tvoje pocity, ale verím že sa dočkáme vysnených šatov :) Pozerám že máš svadbu o týždeň skorej ako ja.. takze aj tak máme ešte 3 mesiace čas :)
Odpovědět
@siwonka a jak si na tom ty? Komunikuje Zimo, máš už šaty hotové?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@majkapolka pred 11 dnami sme si pisali, ze chcem zavoje usit a gombicky na vlecku..tak zatial cakam :)
Odpovědět
@majkapolka jojo :) pro mě je teď hlavně důležité, aby mi odsouhlasil moje aktuální míry, se kterými nyní pracuje.. to mě teď nejvíc trápí..
Odpovědět
šmarjá, tak teď se dívám na mejla.. a psal mi naposledy 9.2!!! To je skoro před měsíce.. :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dievcata...kto je Zimo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?