Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ženy, to se prostě tomu prodejci napíše jen email s přáním, jaké chcete šaty na tento email? zimo318@hotmail.com Nechce se mi proklikávat všech 800 stran tady :-)
Odpovědět
@lennittka Ano, pošleš mu na ten email obrázek šatů, které chceš ušít. On ti napíše cenu, ty zaplatíš paypalem půlku jako zálohu a když je má hotové, pošle jejich fotku, ty je odsouhlasíš a zaplatíš zbytek.
Odpovědět
@stella1633 saty su krasne ale ,,,ORIGINAL"" nerataj s tym ze kopia bude takato , ach tito cinania potom ze to nejde v nasich salonoch .Viem ze to vyde u nas viac ale su to vo vacsine originaly ale ved salony aj vypredavaju a ozaj krasne saty :-( :-( :-(
Odpovědět
Po dlouhém váhání po zkouškách v salónech jsem se rozhodla, že takové šaty, které požaduji nikde nemají. Resp. měli podobné, ale bohužel mě nějaká nevěsta předběhla a šaty si na mé datum už rezervovala.. Takže jsem si objednala šatičky od Zima, uvidíme ... Snad je hlavně stihne! :)
Odpovědět
@breberushka Hlavně mu napiš dřívější datum, než šaty skutečně potřebuješ. Míval problémy dodržet termíny. :-|
Odpovědět
@radkaja Jojo, to jsem tu četla i to, že mají snad v únoru nějaké svátky. Napsala jsem mu, že mám svatbu 2.5.2015 - napsal, že je spousta času (ale známe svoje lidi), skutečný termín je 30.5.2015.
Odpovědět
Zapájam sa do témy, lebo by som chcela čitať aj názory nevestičiek ktorým to nevyšlo, pretože poznám jednu, ale tiež sem nič nenapíše a nepošle foto, lebo nechce aby ju niekto ohováral, alebo je toho názoru, že mne to nevyšlo tak nech sa popália aj iné. Mne je jedno ktorá aké šaty má, je to len a len jej vec, ale zdá sa mi, že je to privysoké riziko zaplatiť za niečo čo som nevidela a neskúsila, veď ked si ktorákoľvek z nás kupuje len napr. blúzku za 30 eur, nehovorte, že si ju neskúsite. Možno šaty z netu budú stáť viac ak mi príde niečo nepodarené, zaplatím za ne a potom za ďalšie alebo ako to potom je? Možno platí, že tie lacné šaty sú vlastne tie najdrahšie. Nikoho som sa nechcela dotknúť.
Odpovědět
@petrana01 Opravdu hodně záleží jakého výrobce šatů zvolíš. Není číňan jako číňan. Holky co tu objednávají u číňana Zima nebo u Jasminesbridalshop, tak až tak šíleně neriskuji. Materiály i šití mají kvalitní, jen třeba velikostně je někdy musí dát trochu upravit.
Odpovědět
@petrana01 podle mě je tato diskuze o všech zkušenostech, jak dobrých tak i těch špatných... proto nechápu, proč sem tvoje kamarádka svoji zkušenost, biť špatnou, nenapsala :) Normální lidi ji nijak kamenovat nebudou, každého je to věc, kde si šaty objedná. Ty šaty, které jsem si v půjčovně chtěla půjčit, tak vycházely na 6 tis., nakonec budu mít svoje za stejné peníze a můžu je popř. dále prodat a ještě z toho něco vytěžit. Když bych si šaty půjčila, vyhodím peníze oknem, ale i tak jsem byla rozhodná, že si je půjčím. Bohužel, šaty už nejsou k mání, takže jsem se rozhodla pro tu druhou, biď riskantnější, variantu. Jak @radkaja tak ostatní nevěsty/vdané paní, co se podělily o svoje dobré zkušenosti se Zimem, jsem se tedy rozhodla to risknout... :) Já jsem hlavně spíš nechtěla (když už objednávat na dálku), tak z ebaye/aliexpressu/dhgate/.. tam člověk nemá tu jistotu, co mu dojde... Podle mě Zima sám ví, že už i vČR nějakou reklamu má, a kdyby šaty šidil, tak by přišel o kšefty, protože bychom si to tady mezi s sebou předaly..
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím? Šití a materiály kvalitní? Měla jsem šaty od Zima na opravu i jen jako ukázku zklamaných nevěst, které takto vlastně zaplatily svatební šaty dvakrát. Z materiálu, ze kterého jsem šaty viděla se u nás šijí potahy na židle a z jiných se dělá dekorace na stoly. Jak se říká, proti gustu žádný dišputát, ale nemůžu tu tyto nepravdy tolerovat.
Odpovědět
@macka00 Dakujem len už som videla pekne saty od nich ale samozrejme ako ktore preto som chcela vediet ci tieto niekto neobjednaval :)
Odpovědět
Holky z vaší zkušenosti... Zimo mi napsal, že by sukni udělal z 6 vrstev tylu.. nechci aby to vypadalo takhle "rozčepířeně".. má někdo podobné šaty od Zima? Ať mám představu, jak je šije?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak předně bych nedala tyl. Ale když se potřebuje dosta na nižší cenu, nic jiného mu nezbývá. Pokud Vám přijde 6 vrstev tylu moc, ať dá méně. Dodat se dá vždycky. Necháváte si šít šaty na míru. Nebo ne;-)?
Odpovědět
@magda14 Nechávám, ano.. ale nejsem švadlena a látkám až tolik nerozumím.. proto uvítám zkušenosti jiným :) Co by jsi tedy navrhovala ty? Teta říkala, že se bojí, že to bude působit přesně tímto dojmem (viz obrázek výše), když těch vrstev tylu bude víc na sobě.. Plánuji i spodničku. Jak by bylo lepší tedy šaty udělat?
Odpovědět
@breberushka Mám zkušenost s hedvábím, takže bych použila tento materiál.
Odpovědět
@breberushka Možná, že by bylo řešením, kdyby sice dal třeba těch 6 vrstev, ale neřasil je tak moc. Na obrázku šatů, cos mu dala, se mi právě zdá ta sukně ne tak moc nařasená, takže to pak působí hladším dojmem. Kdyžtak mu pošli i tu fotku se střapatou sukní aby viděl jak to nechceš.
Odpovědět
Profilova fotka
mám prvú fotku :)
Odpovědět
@siwonka Vypadají pěkně ušité, jen se mi zdá ta sukně od boků dolů krátká ( tedy na tom čelním pohledu) v poměru s vrškem.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja aj mne sa to tak javí, musim zistiť ťi to len nie je nejako divne odfotene, lebo zo zadu to vyzera v pohode
Odpovědět
@siwonka Nech si je od něho od pasu dolů přeměřít.
Odpovědět
@siwonka Ja mám úplne podobný typ šatov :)) akurát ich mám strihnuté pod prsiami.. tiež už mám fotky, ale ešte nie finálne :)
Odpovědět
@siwonka po jak dlouhe dobe jsi se docksla fotecek? At mam prehled :)
Odpovědět
http://www.reflex.cz/galerie/foto/543...
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka este ich nemam :) zalohu som platila 2.1 @majkapolka ja cakam este, aby mi potvrdil ze ma hotove este zavoje a ramienka a poslem peniaze.
Odpovědět
tie šaty by som nekupovala, majú zlý strih, dlhý driek, krátka sukňa,vzadu fotka vyzerálepšie lebo je tam vlečka, ale spredu budeš vyzerať že máš krátke nohy, prepáč ale celé zle
Odpovědět
Profilova fotka
@carrex v pohode aj mne to pride na tejto fotke divne
Odpovědět
@siwonka nemyslím šaty doma, ale fotečky, že jsi dostala od Zima :) Já jsem platila zálohu 1.2, tak to má ještě spoustu času. Psal mi, že šaty budou hotové na konci března, ale nevím jak moc s tímto termínem počítat..
Odpovědět
Profilova fotka
@breberushka no tak som o aj myslela ;) sije ich od toho 2.1 a foto mi poslal 11.2..cize mu to trvalo vyse masiaca
Odpovědět
@siwonka skor mi to pripada - v porovnani s fotkami u teba v albume, ze ta pani na fotkach stoji na stolceku, alebo ma mega vysoke boty obute a proste na tej promo fotke to ukaze uplne inak, ako v realite usite na zenu z masa a kosti. kolko sa plati zaloha, ak mozem vediet.
Odpovědět
Profilova fotka
@surykata poziadala som ho o premeranie pre istotu, ale uistoval ma, ze to je ok, ale este cakam co napise.. Zaloha je polovica z ceny. V mojim pripade je to 150€ (chcem 2 zavoje, bolerko, snimatelne ramienka).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?