Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla šaty šité v Číně na míru a jsou skvělé!! Viz můj fotoblog :-)
Odpovědět
@zaclonka99 bohužel vás brzy smáznou taky. Píšete velkým písmem, což se tu nesmí.
Odpovědět
@zaclonka99 No, když se podívám na darum registrace a celkově tvůj fotoblog, mám pocit, že pan Cipis je zpět :-)...
Odpovědět
Podľa mňa je táto téma pre nevesty, ktoré si šaty v číne chcú objednať, ale posledný mesiac tu len vediete vojny pre a proti, mohli by ste sa ísť hádať inde. Ja osobne som prešla asi 10 pražských salónov a nenašla na svoju veľkosť 48 ani jedny vyhovujúce a pekné šaty, preto si ich dám ušiť u Zima, nekopírujem žiadne značkové šaty, nakreslila som si návrh sama. A to podľa mňa je legálne. A teraz to hlavné, je tu nejaka nevesta, čo teraz objednávala/bude objednávať šaty, že by sme spolu zdielali ako to ide?
Odpovědět
Nechala jsem si saty usit u Zimo Lau a s jeho praci jsem spokojena, nikdo nepoznal, ze jsou site v Cine, ani v jednom velmi vyhlasenem salonu, ktery jsem navstivila kvuli zapujceni spodnice (ptali se, v jakem salonu jsem je zakoupila). Je dost mozne, ze jsem mela jen stesti, kdo vi?
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish Nemyslím, že postoj beremese k této problematice je úplně správný a smazání profilu cipise také není úplně na místě. Potažmo čím více se diskutuje, tím větší návštěvnost a tomu se rovnající příjem z reklamy pro Vás. Měli byste více řešit, co tu kdo píše a co kdo komu radí. Doufám,že mě taky nesmažete, svůj profil pravidelně platím stejně tak jako řada dalších salonů, které čas od času do podobných diskusí přispívají ( na svou obranu především ).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, opět mám potřebu podpořit příspěvek paní Kaksové k postupu beremese i když pro nás s identitou to není vždy snadné. My zde máme svůj profil, kde jsou uvedeny veškeré naše údaje a každý, kdo jakýkoli náš příspěvek čte ví přesně o koho jde. Mne by zajímalo, kdo opravdu jsou @karlajasmine, nebo @radkaja . Nevěřím, že jsou pouze diskutujícími nevěstami.
Odpovědět
@belladona Jsem diskutujici byvala nevesta, svatbu jsem mela vloni na zacatku zari roku 2014. Pracuji pro softwareovou firmu v Praze a s odvetvim ''svatebni saty'' nemam v beznem zivote nic spolecneho. Pouze me bavi diskutovat na dizkuznich forech (nejen na beremese.cz ale i na ruznych forech ohledne psychologie, ktera je mym konickem). Jsem spolecensky a ''ukecany'' typ i v beznem zivote a nemam rada, kdyz nekdo nekoho urazi nebo se nechova profesionalne, jak to, dle meho nazoru, delal uzivatel cipis. Proto jsem se neustale ozyvala a odepisovala mu. Ostatne, pokud najdete jediny muj prispevek, kde bych nekomu doporucovala koupit si saty v Cine, doporucovala jakehokoli vyrobce svatebnich satu nebo dokonce hanila nejaky konkretni cesky salon, nevahejte me na nej upozornit.. protoze zadny takovy prispevek ode me rozhodne nenajdete.
Odpovědět
@belladona Myslím, že toto je docela silné obvinění, ke kterému nemáte jediný důvod... Nestačím se divit.
Odpovědět
@belladona I když bych nemusela vůbec odpovídat, protože se ptáte na soukromé věci, tak pro váš klid odpovím. Jsem obyčejný návštěvník beremese, tak jako jiné nevěsty. Svatba se teprve chystá a po nepříjemné zkušenosti v salónu jsem hledala alternativu a našla ji v podobě šití šatů v číně. Hledala jsem nejkvalitnějšího výrobce a našla jsem Zima a Jasminesbridalshop. Rozhodla jsem se je doporučovat ( nejsem za to nijak placená, je to jen má osobní iniciativa) nevěstám, abych je ušetřila zklamání, kdyby si šaty daly šít u nějakých neprověřených a nekvalitních čínských výrobců.
Odpovědět
Profilova fotka
Tento obrázek mě fakt pobavil. Najdi 5 rozdílů, Berta Bridal original a kopie z Číny.
Odpovědět
@luisianna :D dost dobré :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blankakaksova Podle mě bylo smazání cipise maximálně na místě. Víte, vy v salonech máte asi pocit, že tu strašně bojujeme za Zima, ale tak to není. Pokud mohu mluvit zčásti i za ostatní (a myslím, že v tomto případě mohu), největší kámen úrazu byl v jeho vyjadřování a způsobu komunikace. Samozřejmě, sám si dával pozor (když to řeknu na plnou pusu) aby žádné z nás neřekl, že je to kráva, ale z jeho psané formy to úplně čišelo. To jak ve finále o šatech jedné nevěsty řekl, že jí je vlastně pochválil bylo pak úplně k smíchu. A hlavně... nebylo naprosto v pohodě, že tu dělal takový bordel a nebyl schopný udělat si profil PRO jako ostatní salony. Když už se tu zasazujete o takovou "revoluci ve svatebních šatech" je nějaká diskuze na beremese jen jedna stránka věci. Druhá je jak se k lidem chováte a vyjadřujete, což je pro nejednu z nás určitě směrodatné ve výběru salonu kam si půjdu a nepůjdu vybrat svatební šaty. Sama bych nešla do salonu, který vlastní cipis už jen proto jak se k lidem chová a to, i kdyby měl ty nejhezčí a nejdostupnější šaty v republice. A kdyby mě chtěl někdo upozornit, že nejsem cílová nevěsta pro salony, tak to není pravda. O šatech od Zima jsem nepřemýšlela. Sice teda hlavně proto, že jsem nemehlo jakékoli na nakupování z Číny, ale to je jedno. Sama mám v úmyslu obejít salony a když tam nic nenajdu tak jít za nějakou šikovnou švadlenou a domluvit s ní vlastní návrh. A je jedno jestli bude levná nebo drahá, hlavně, že bude schopná. ;-) Takže tak... všechno je jenom o způsobu komunikace a myslím, že posmíváním a urážením ve stylu cipise se nikdy nikomu žádná osvěta nepovede. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak abych nebyla pořád OT, tak jsem hledala a našla i jedny, podle mě podařené, svatební šaty od Zima. Pravda, na figuríně možná top nejsou, ale na té nevěstě mi přijdou super. :-) To aby tu pořád nebyly jen odstrašující případy. ;-) http://boards.weddingbee.com/topic/my...
Odpovědět
Tak jsem koukala na odkaz na šaty a je to bohužel přesná ukázka toho, o co lidem ze salónů jde :-D Zase je tam "vypůjčené" foto originálního model.... Jinak šaty nejsou špatné, ale sama nevěsta tam píše, že si je ještě musí nechat upravit, na fotkách mi přijde, že šaty moc nesedí přes prsa (je to vidět na fotu kde u nevěsty sedí dítko). Překlady v pření části šatů zrovna vyvedené nejsou, zezadu je to o něco lepší...... A to jsou tyto šaty bez krajek....být tam ještě krajky :-D :-D :-D
Odpovědět
@limda Tyhle mi taky přijdou podařené, té nevěstě moc sluší. A docela bych se vsadila, že kdyby nikdo nevěděl, že jsou z Číny, tak se to nepozná:-) @ameli1 Ale jak jinak bych to udělala, kdybych chtěla ušít šaty, než že bych někde našla fotku a poslala ji jako předlohu?:-) Ještě můžu najít salon, kde ty šaty mají, vyfotit se a poslat svoji fotku nebo je nakreslit ;-) , ale přijde mi to ulítlé, zvlášť když to jsou oficiální fotky určené "ke koukání". Navíc mi přijde, že většina holek pošle fotku vysněných šatů a upraví si je podle sebe nebo prostě zkombinuje dvoje šaty dohromady. A ať se snaží sebelíp v Číně nebo kdekoliv, pokud na to nenalepí název značky originálu, tak to krádež není. Bohužel, pokud má někdo k dispozici levné pracovní síly plus levný zdroj látek, tak věřím tomu, že šaty mohou být kvalitně ušité i když jsou levné. Holt jiný kraj, jiné zdroje...:-) Na značkových tričkách je taky napáno Made in India, Bangladesh, China...
Odpovědět
@majkapolka Já o tom přemýšlím:-) Ale nemůžu se rozhodnout. Taky jsem obešla všechny salóny, a buď se mi šaty nelíbily nebo mi neseděly....a nebo byl nepříjemný personál:-( Takže hledám někoho, kdo mi šaty ušije, ale přitom mě to nezruinuje;-)
Odpovědět
Já tu zrovna nedávno viděla album nevěsty, které se vdávala v šatech od Zima a šaty byly vážně úžasné. Kdybych měla odvahu, tak si je u něj ušiju taky :-)
Odpovědět
@smolicekl ono i to, že si nevěsty dávají fotky šatů z jiných webu sem do alb je trestný čin. jak píšeš - oficiální fotky jsou ke koukání a ne k tomu, aby sis je stáhla a pak použila.
Odpovědět
@smolicekl A videla si album so šatami od Zima na mojasvadba?:) ja som sa tiež bála, ale keď som videla že vela nevestám ušil pekné šaty, tak som pozbierala odvahu a idem do toho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majkapolka prosím ťa, kde je ten album? :D
Odpovědět
@jannies15 tady je http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
Profilova fotka
@smolicekl šijeme na mieru za normálne ceny, ponúkame Vám naše služby, všetko na úrovni. Šijeme na Slovensku, žiaden dovoz. Žiadne zálohy, garancia vrátenia peňazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, mohu se zeptat, za jak dlouho vám přišly šaty od Zima (myslim od odeslání zálohy). Díky holky
Odpovědět
@majkapolka Já pořád nevím...:-) Už jsi mu napsala? Já mu poslala jen šaty k nacenění a teď váhám.
Odpovědět
@smolicekl No ja som mu uz aj zaplatila zalohu minulý týždeň :) tak teraz čakám čo mi príde za šaty :)
Odpovědět
@monipeti šaty jsou nádherný !!!
Odpovědět
Holky mohli by jste mi prosím poslat odkaz kde šatky objednáváte ?
Odpovědět
@luisianna je to hrozne cudujem sa ze sa niektore baby daju na toto nahovorit . Videla som osobne vela cinskych siat ale urcite by som ich neobliekla lebo vsetky vyzerali hrozivo Ved co uz ZA MALO PENAZI MALO MUZIKY
Odpovědět
ahoj holky, pročítám diskuzi a nestačím se divit, jak ste spokojené ze šatama z Číny... uvažuji o ušití, ale všichni mě hrozně varují... nenechali ste si nějaká ušít podobný styl jako od Berty nebo Galia Lahav?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?