Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja díky moc - ačkoliv jsi mě moc neuklidnila :-D no snad to stihne...
Odpovědět
@meeshi No není zač :-D . Snad to stihne.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja budu doufat... snad mi tady ještě některá nevěsta napíše, že to stihne určitě a bez problémů :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja btw. email na něj je pořád stejný? zimo318@hotmail.com
Odpovědět
@meeshi Jj má stejný.
Odpovědět
@meeshi já si myslím, že to zvládne, zatím je to většinou dva měsíce a tak týden doručení :) i když nám se teď šaty vrátily k němu, tak to trvalo 3týdny doručení, ale došly ;)
Odpovědět
@michasia Poslala byste mi, prosím, na sebe e-mailový kontakt?
Odpovědět
Ahoj holky, je tu některá, která si nechávala šít u jasminesbridalshop.com ? Zajímám se o tento eshop a nikde nemůžu najít cenu za přepravu (shipping) . Jinak pokud by měl někdo nějakou čerstvou zkušenost s tímto eshopem, tak sem s ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anelize doporučujem diskusie na http://www.weddingbee.com/find/?searc...
Odpovědět
Děkuju trilien, už tam koukám :-) Dokonce jsem našla i cenu za přepravu - za 1 šaty je to 50 dolarů
Odpovědět
@radkaja Slíbila jsem info o šatech od Jasmines Bridal.. Stihli je ušít neskutečně rychle, za 10 týdnů od platby jsem je měla doma. Vůbec jsem to nečekala, chtěla jsem je začít popohánět, a místo toho jsem dostala tracking number :-D Šaty jsou fakt krásné, zpracování je super, rozhodně kvalitnější než některé šaty, které jsem zkoušela v salonech. Jsem rozhodně spokojená. Potřebují akorát trochu upravit, úplně mi nesedí, ale s tím jsem počítala. Takže rozhodně nelituju :-)
Odpovědět
@aennetir Moc díky za info. Měla jsi i připlacené fotky z průběhu šití? Dočetla jsem se totiž, že se dodání kvůli schvalování fotek strašně prodlužuje, snad i o měsíce. Přemýšlím tedy, jestli to risknu a nebudu vidět jak šaty vypadají než je pošlou. :-p Máš je na zip, nebo šněrování? Bojím se totiž, aby nechávali v bočních švech trochu látky, aby se daly šaty když tak i trochu zvětšit. Jaké úpravy budeš dělat?
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja Připlacené fotky jsem neměla.. Ale sami mi před šitím poslali fotky těch samých šatů, když je šili pro někoho jiného, takže jsem věděla.. Mám právě na zip, takže když jsem se měřila, radši jsem trochu přidala.. Oni to možná taky moc neřeší, když mají toleranci půl inche. Takže teď mi jsou trochu volnější okolo prsou a pak přes boky, doufám, že mi to někde upraví..
Odpovědět
@aennetir Určitě ti to někde upraví. Já jsem taky připravená na úpravy, ale doufám, že je když tak zvládnu sama. Budu to mít asi trochu složitější, protože budou krajkové s aplikacemi, takže je asi budu trochu párat a zase zpátky přišívat+korálky. :-p
Odpovědět
@radkaja Já mám právě taky krajkové aplikace a korálky, tak se trochu bojím, že mi to nikde nebudou chtít upravit, že s tím bude moc práce nebo si netroufnou :P Ale snad to dobře dopadne :-)
Odpovědět
@aennetir Tak pak dej prosím vědět jak si s tím poradili. Přinejhorším si třeba ty korálky a třeba i ty aplikace snad nějak sama zpátky našiješ, kdyby ti to odmítli. :-p
Odpovědět
@aennetir Mně krajkové šaty v krejčovství upravili zcela bez problému, jen tedy nemám korálkové aplikace. ;-)
Odpovědět
Já krajkové a korálkové aplikace měla a zúžení proběhlo naprosto bez problému. Švadlena mi říkala, že skoro všechno jde nějak upravit a ti, kteří nevěstám tvrdí, že to nejde a že to bude za cenu nových šatů (takže se to nevyplatí), tak kecají a jen to nechtějí dělat. Takže asi tak. Na mých šatech absolutně nejsou patrné žádné úpravy. Moc pěkná práce švadleny.
Odpovědět
@ebra01 Ahoj, a mohla bych se zeptat, kde sis je nechávala upravit? :-)
Odpovědět
@aennetir Ahoj, bylo to v Brně - Černých polích. Zde je telefon na paní Sekaninovou +420 734 111 531. Adresa na jejich stránky: upravy "pomlcka" opravy "tecka" cz (nevím, zda bych sem mohla normálně vložit odkaz, proto to píšu takhle složitě).
Odpovědět
@ebra01 děkuju
Odpovědět
Ahoj holky,prosím můžete mi někdo zaslat kontakt na toho Zima? Někde to tu určitě bude,ale četla bych to asi týden než bych se k tomu dostala :D Popř. se chci zeptat jestli má nějaké webovky třeba??Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@sell123 kontakt je na strane 747 a web nemá, určite odporúčam prečítať aspoň posledných 50 strán
Odpovědět
@trilien díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
holky šijou se některé z vás teď šaty u Zima?
Odpovědět
Ahoj holky, dost zvažuju o koupi šatů přes eBay, nadchly mě, jen nevím, jestli můžu věřit tomu prodejci.... Psali jste tu o tom Asapovi - jak se dostanu k jeho e-mailu apod.? Vím, že to tu asi někde v příspěvcích bude, ale je jich tady tolik.... Budu vám moc vděčná ;)
Odpovědět
@tereziez Holky tady šijí u číňana Zima( Asapbay už není dobrý, takže toho ne) . Kontakt na něho je na str. 747. Projdi si ale tuhle diskuzi ať víš ,jak to se Zimem chodí a tak , je to celkem nutné.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereziez mám šaty z aliexpress.com :-)
Odpovědět
@radkaja děkuju moc! určitě si to tu projdu ještě důkladněji tedy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte prosím někdo zkušenost s tímhe obchodem? http://www.weddingdressonlineshop.co.uk/ Sice se tváří jako UK shop, ale šijí taky v Číně. Líbí se mi tam lepší dodací lhůta vzhledem k tomu, že chceme svatbu už na konci září. Třeba tyhle jsou super :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?