Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky nejsou nic moc. Bylo to na honem.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 krasna! ;-)
Odpovědět
@pajinka85 juu krasný, sluší :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish chci se zeptat, nejde dát IP blokaci ? když vidím kolik duplicitních accountů nejmenovaný člověk má
Odpovědět
Profilova fotka
@tessie187 pred chvíľou sa tak stalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish chochooo, ste dobrý :-) :-)
Odpovědět
@janamartish Děkujeme.
Odpovědět
@pajinka85 krasny! :)
Odpovědět
@pajinka85 wau, zezadu jsou fakt super:)
Odpovědět
Článek se načítá
holčičky taky mi už šaty přišli den na to co sem tady strašila , sou dokonale , ůžasný material proste sem maximalne psokojena a stastna
Odpovědět
Jedno info o poštovních službách v Číně :-) Dověděla jsem se, že prodejci nechodí se zbožím na poštu, tak jak to je u nás, ale mají smlouvu s kurýry, kteří jednou za čas přijedou a zboží u nich vyzvednou a dopraví je k centrálnímu poštovnímu uzlu. Zimovi to proto někdy trvá, než šaty pošle, protože ten kurýr nejezdí moc často a taky kdo ví jak to trvá, než to dodá na centrálu.
Odpovědět
@radkaja Mně se hlavně stalo, že 17.4. byly šaty podány DHL, 21.4. byla zásilka, dle sledování na webu DHL, vrácena odesílateli a 24.4 mi volal kurýr, že pro mě má balík a byly to šaty, které mi nakonec přišly pod jiným sledovacím číslem. :-)
Odpovědět
@michaela___ Jj vím o tom, ještě i další nevěstě to ukazovalo to stejné, asi to byla hromadná Zimova zásilka. :-D Je tedy vtipné, že i na DHL jí potvrdili, že se zásilka vrací odesílateli a na druhý den jste ji pak měly . Ještě že to dopadlo takhle.
Odpovědět
@radkaja Jj, to byla @xmirkax, řešily jsme to spolu. :-) Já jsem na to ptala na recepci DHL a tam mi řekli, že vracení zásilky je většinou na žádost odesílatele a nebo když adresát zásilku nevyzvedne. Poté, když jsem se ho ptala, zda v tom malém balíčku mohou být šaty (objednávala jsem si ještě další věci), tak mi to potvrdil s tím, že vozí šaty několika salónům a že to bývají takto malé balíčky. ;-) :-)
Odpovědět
@michaela___ Jj číňani jsou vítězové soutěže " Nacpi šaty do dopisní obálky" :-D :-D
Odpovědět
Holky, neposílal některé zimo teď nějak šaty, mně je měl posílat nějak toho 15. a pořád nic, když sem mu psala, že je nemám, tak prý balík zůstal na delší kontrole v hong kongu, ale už to prý poslali dál...
Odpovědět
@anet_ Zkus zavolat na celní, jestli jim tam neleží, třeba nemají na tebe telefon.
Odpovědět
@radkaja mno vidíš, to bych mohla, to mě nenapadlo :-D i když Zimo si psal o všechny údaje, ale tak stát se může cokoliv...
Odpovědět
holky, tak pořád nic a celnice taky nic :/ nemáte některá telefon na Zima?
Odpovědět
@anet_ Někde tu je, ale to bude tak 15-20 stran zpátky.
Odpovědět
@radkaja ok ,budu hledat, děkuji ;)
Odpovědět
Ahojky holky, nutně sháním nošené šaty, které šil Zimo.Musí mít dekorace z korálků a výšivky.Velikost 36-40 na barvě a stylu nezáleží.Nabídne někdo levně? Děkuji:-)
Odpovědět
@sisanevesticka ahoj chcela by som sa spýtať,či si bola so šatami spokojná,pretože veľmi váham,či si ich objednať
Odpovědět
@macik666 ahoj, aj celkom ano, nebola to zla kvalita.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se po delším váhání rozhodla přece jen svatební šaty svěřit Zimovi :-) Nicméně jsem váhala docela dlouho... Jak to teď Zimovi trvá s ušitím?? Mám svatbu 19. září, ráda bych měla ještě aspoň malou rezervu.... Stíhá se to bez problémů?? Díky za info ;-)
Odpovědět
@meeshi Myslím si, že to bude spíše těsné. :-| S termínem dodání, je to u něho vždycky hrozně nejisté. Určitě mu napiš dřívější termín, než je ve skutečnosti chceš, ale i tak o na to moc nedá. :-| Držím palce ať to dobře dopadne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?