Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@uzchvilivdana To ano, ale u té vraždy bych asi začla :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@limda Já bych to vzala obojí najednou :). Ne, fakt, já si myslím, že je to naprosto v pořádku. My jsme globálně strašně vyčuranej národ a pořád se s námi táhne takové to "Kdo nekrade, okrádá rodinu." ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suarez Celej svět se nám nesměje, to jen ti škarohlídi si to myslí. Ono se krade všude. V Polsku to s těmi věcmi chodí třeba úplně stejně, takže říkat si, že jde jen o ČR je nesmysl. Mě jde jen prostě o to, že oni otráví život 100 lidem, aby ve finále zjistil, že 8 z nich udělalo něco, co nemělo, ale když jde o mnohem větší daňové úniky, tak to nic... to se musí dělat, že nikdo nic neviděl ani neslyšel.
Odpovědět
Profilova fotka
@uzchvilivdana Já si to nemyslím... ač nejsem v naší malé republice nejvíc spokojená, tak nemám ráda to, jak děláme, že jsme v tom a tom nejhorší. Třeba takový Italové jsou (snad odpustíte, že to tak řeknu) vychcaní jak díra do sněhu a vůbec na sebe takhle špínu nehází jako my tady. A fakt mi to tam přijde mnohem horší s tím okrádáním. Nebudu naivně říkat jak tu jsme všichní féroví a úžasní, protože nejsme, ale opravdu v tom nejsme nijak výjimeční. ;-)
Odpovědět
@limda To si ani nemyslím, vyčuraný je kdekdo, ale bohužel, na stereotypech něco je :). A přeci jen, já bych se snažila zařadit se k těm lepším, ne to brát tak, že to dělá kdekdo, tak co :))).
Odpovědět
@uzchvilivdana, jo, ale @limda mluvi o tom, ze Cesi sami o sobe casto rikaji, ze jsou v tomhle a v tomhle hrozni, misto toho, aby na sebe byli v necem hrdi nebo byli radi za to, co maji.. kdyz srovnam treba nasi dopravu nebo zdravotnictvi s tim, co jsem zazila v Anglii (kde je na dennim poradku skoro, ze holky umiraji na rakovinu delozniho cipku, protoze driv jak ve 25ti letech nemuzou jit na gynekologii).. proste no comment.. si buhvikolik Cechu mysli, jak se tady mame spatne a jak jsme hroznej narod.. misto toho, aby byli radi, ze jsou Cesi :) Ale tohle uz je uplne na jiny tema nez svatebni saty :D
Odpovědět
Profilova fotka
@uzchvilivdana Ale tak samozřejmě. Já i chápu jak to myslíš, že je dobrý se tím zabývat... Mě taky nepřijde normální krást a neukradla bych ani rohlík v obchodě, i když dost možná jen proto, že jsem na to srab. Mě jen vadí ta nespravedlnost. Ano, ať se tím zabývají, ale ať se tedy zabývají vším a nedělají, že některé daňové úniky vůbec nevidí i když jsou do nebe volající.
Odpovědět
@karlajasmine Já myslím, že zdravá sebekritika je pozitivní vlastnost, takže tím se vlastně Češi paradoxně blýskají pro změnu dobrou vlastností :)))). Ale zpět k šatům :).
Odpovědět
@limda Tak s tím naprosto souhlasím :).
Odpovědět
Profilova fotka
@karlajasmine No je fakt, že už jsme trochu odbočili no :-D Mě opravdu vadí to, když někdo řekne, že se takhle krade jenom v Česku, protože to není pravda... krade se všude a nejsme žádná vyjímka. Holt si asi neumíme vážit toho, co máme a rádi nadáváme na to, co nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@uzchvilivdana :-) Jako já fakt nechtěla říkat, že okrádání u svatebních šatů je v pořádku, i když to tak možná vyznělo. :-) Tak a teď asi opravdu raději k těm svatebním šatům... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@uzchvilivdana, @limda, okradani u svatebnich satu rozhodne v poradku neni no.. o to je to otravnejsi, kdyz nekdo svoji objednavku resi poctive a pak musi vyplnovat milion papiru, aby to dokazal :).. takze bych timto taky chtela vsem vzkazat, aby se nesnazili obejit platbu cla a dph a proste se chovali poctive, protoze tim usnadni zivot i vsem ostatnim holkam, ktere to tak delaji. V podstate se pak ty saty z Ciny pak ani tolik financne nevyplati, tak by se to pak zredukovalo jenom na ty, ktere si je tam objednaji proto, ze se jim ty konkretni saty moc libi, a ne proto, ze by chtely za kazdou cenu (i nelegalne) usetrit.
Odpovědět
Profilova fotka
Již dříve jsem tady psala, že v našem salonu šijeme šaty cca za 8000kč a to už k tomu dodáváme i spodnicií, kterou pak nevěsta nemusí pracně řešit. A to když jsem si přepočítala tak šaty i s DPH a clem vycházely podobně. Neučtujeme už žádné balné a přepravné. Zboží odesíláme v kvalitní krabici české pošty. Salon Vanessa
Odpovědět
@limda Kdo krade, krade podle svých možností a trest si zaslouží. Že někdo krade víc není omluva pro toho, kdo krade míň. To mě vždycky dodává :D @salonvanessa Mně připadá, že spousta holek šetří tak moc, až na šatech prodělá. Vždyť dají třeba 3-4 tis., další peníze za clo, dph a o dalších úpravách u švadleny ani nemluvím. Navíc kolikrát skončí u toho, že si pak šaty nechají ušít znova, pořádně a skončí na daleko vyšší částce. Jo, četla jsem tu spoustu pozitivních recenzí na nějakého Zima, věřím, že patří třeba mezi ty lepší, ale v Číně nešije jen on a co odtamtud chodí bývá katastrofa. Nechci se nikoho dotknout, pouze můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 @anet_ a ostatní, které to zajímá!!!!!!!!!!!!!!§§ Šatečky mám, jsou krásný.....sedí mi úplně přesně. Fotku nemám a neviim jestli se pochlubím ještě před svatbou. ale stálo to za to!!!!!!!!!!!!! jsou nádherný, úžasný a žádné takové krásné v salonu neměli. A tyhle jsou moje. :-D
Odpovědět
@pajinka85 juuu se máš :))) tak hlavně, že se povedli! :-D já byla také nadšená, ty co čekám sou pro kamarádku, ale zatím nic :/
Odpovědět
@pajinka85 Tak super, že jsi spokojená a šaty ti sedí. Máš je na šněrovačku nebo zip? Škoda že nemáš fotku, zrovna na ty tvoje krajkové jsem byla celá natěšená, jaké budou. :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja mám je na zip. ona mě třeba vyfoti segra. :) ale všichni mi řikaji,at zustanu jako překvapeni pro všechny :)
Odpovědět
@pajinka85 Super! :-) Už mi také přišly, jen já osobně si je budu muset nechat upravit přes prsa, jinak paráda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ tak hlavně ze to půjde. 😊
Odpovědět
@pajinka85 Tak to je teda skvělé , že se tak trefil do měr a šaty jsou ti dobře i bez šněrovačky. To bych se celou dobu nervovala, jestli nebudou malé. Zip se mi ale líbí více, než šněrovačka. @michaela___ super, že už taky máš šaty. Zimo asi jel na poštu s náklaďákem šatů do ČR, protože jste je všechny dostaly najednou. :-D
Odpovědět
@radkaja Mně to hlavně na webu DHL ukazovalo, že se šaty vrátily odesílateli. :-D A když mi dnes volali, tak jsem si myslela, že přišly kravaty, tak jsem pak celkem koukala. :-D A když jsem se pána na letišti v DHL ptala, zda v tom mohou být šaty, tak mi odpověděl, že vozí šaty do několika salonů v Phe a že balíčky takto vypadají běžně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ takze pan z DHL prasknůl ze salony v Praze berou šaty z činy. Kdoví za kolik je půjčují. Jinak ja se přiznám, ja dokonce 2,5kg přibrala než přišly a presne ty 2-3 kg by chtěli dat dolu, aby to bylo super. A ja moc chtěla knoflicky. Takze mam zip a pak knoflíky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@luccy91 Já jsem to řešila s partnerem a ten mi říkal, že co je posílané přes DHL, tak řeší s celnicí DHL a ten pak chce jen doplacení částky atp. ;-) @pajinka85 Tak kilčo sem - kilčo tam, i kdyby sis to nechala ušít u české švadleny, tak dva týdny před svatbou by Ti je upravovala na míru. :-) Mně sedí dobře, jen ta prsa se mi zase ztratila. :-) Ale s tím jsem měla problémy ve všech salonech a i u švadlenek ..
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ já mám prsa taky malý, po dvou dětech jsou fuč a to jsem měla takový velký, že se mi špatně scháněla podprsenka. Ale šaty jsou hodně vyztužené a dám si pod ně chytrou podprsenku, aby tam nebylo prázdno. :-|
Odpovědět
Holky, můžu vás poprosit, napíšete mi některá do zpráv jméno a adresu, ze které zimo odesílá šatky? Chtějí to po mně na DHL, aby mi našli zásilku ;) Děkuji moc
Odpovědět
@pajinka85 Jé, nepodělíte se o výsledek? Vy jste zrovna takový výrazný typ, na kterých mám svatební šaty ráda :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dámy, táto diskusia sa stáva stále neprehľadnejšia a vyskytuje sa tu veľa príspevkov, ktoré síce sú k téme, ale od pôvodného zámeru sa dosť odklonili. Vytvorilo sa tu niekoľko vlákien diskusií a v niektorých prípadoch je ťažké zistiť, na ktorý príspevok niektoré ďalšie príspevky reagujú. Preto som vytvorila skupinu, kde sa môžu pridávať nevesty, ktoré majú záujem dozvedieť sa o tejto téme viac, diskutovať a pridávať skúsenosti a svoje fotografie. Bude to také prehľadnejšie :) Link na českú skupinu je tu: http://www.beremese.cz/group/6269/ Link na slovenskú skupinu je tu: http://www.mojasvadba.sk/group/6270/d... Ak by sa niektorá z vás chcela stať moderátorkou a starať sa o to, aby bol v skupine poriadok, dajte mi vedieť a urobím vás moderátorom :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?