Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Mohla bych se vrátit k tématu diskuze? Myslím si, že objednávat na dálku cokoliv, co musí dobře sedět na těle, je velký risk. Ať se to týká šatů, podprsenek nebo bot, vše je lepší vždy vyzkoušet. Nehledě na to, že nevidíte zblízka materiál - do popisu výrobce může napsat cokoliv, ale vzhledem k dálce, poštovnému atd. se nevyplatí věc vracet. Výrobci na to hřeší a dávají nízkou cenu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@xmirkax Nevím jestli se to už některé stalo, ale vím, že některým balík ležel na celnici, protože neměli na holky telefon a tak jim nedali vědět, že mají poslat dokumenty k proclení. Možná, jestli ti Zimo na balík nenapsal nějakou zkomolenou adresu a tak to nešlo poslat a proto to vracej. Nevím, hádám .
Odpovědět
x @radkaja ja se z toho fakt zblaznim ... uplne tady uz nervuju kvuli svatbe , ze uz se to blizi a ted se dovím že moje stay vlasten tri dny lezeli v honkongu bez povsimnuti a ted sou zase u zima . no me uz z toho odvezou
Odpovědět
@xmirkax To věřím , že jsou to nervy, ale pokud to Zimo pošle znovu správně, tak za tři dny by měly být na celnici.
Odpovědět
Děvčata, stojí vám tyto starosti za ušetřené 2-3000? Před svatbou byste měly mít klid, užívat si krásnou dobu těšení a příprav, nestresovat se. Vybírat si šaty nebo si je nechat si ušít šaty na míru je také pro vás nezapomenutelný zážitek, který se nejspíš asi nebude opakovat. O toto vše se necháte připravit kvůli šetření.
Odpovědět
@xmirkax zkusila bych zavolat na DHL a zeptat se? Kdyz jim das ''tracking number'' toho balicku, tak by ti meli rict, co s tim je.. A je mozne, ze ti Zimo napsal spatne adresu, ale jak pise @radkaja, myslim, ze kdyz mu napises, ze ti to posle obratem zpet.. moc drzim palce!!! :) Urcite to bude dobry, neboj se! :) @linie_prahy duvody, proc si holky objednavaji saty na netu, nejsou jenom o setreni, u me to bylo to, ze jsem nikde jinde nevidela takove saty a chtela jsem presne ty.. v salonu jsem proste nenasla jedine saty, ktere by mi sedely a libily se mi. Dodavatel mi poslal saty o tri tydny driv, nez puvodne uvadel, sedi mi krasne a jsem moc spokojena. Znam i lidi, kteri si nechaly usit saty svadlenkou v Cesku, kterou neznaly a pak spokojene vubec nebyly, je to strasne individualni. Je hodne lidi, kteri s Vami budou souhlasit, ale tohle diskuzni tema je pro holky, ktere si saty objednavaji na netu, aby si vymenily zkusenosti :) Tak moc prosim, aby to vsichni respektovali. .. Jinak je to stejny jako, kdyby se na beremese.cz angazovali zastanci ziti ''na hromadce'' a snazili se vsem vymlouvat svatbu. Ja Vas nazor fakt chapu a respektuju, ale je potreba respektovat to, ze si tady chceme pokecat a ne porad obhajovat nase rozhodnuti :) Diky moc :)
Odpovědět
@karlajasmine kdyz ja neumim anglicky :-D zimovi sem psala , ale zatim bez reakce .. ty saty se vratili uz 19.teho k nemu ...
Odpovědět
@linie_praha ano ja treba skutecne chtela usetrit , ale víte proc ?? protoze mam dve deti , a opravdu sem si tady tuto diskusi procitala a zeny byli velmi spokojene tak sem si rikala ze bude mnohem lepsi nechat si saty usit a pak moct treba prodat nez si je jit pujcit do salonu zaplatit za ne cca 10 tisic , bat se ze je roztrhnu nebo cokoli a pak je jit vratit , ne proste radsi budu chvili ve stresu ale budu vedet ze saty sou moje amohu si s nimi delat co chci
Odpovědět
Karlajasmine: Píšu ze své zkušenosti - opakovaně se setkávám s nešťastnými nevěstami, které si objednaly šaty internetem a dopadly špatně. Šití svatebních šatů se věnuje v republice několik málo salonů, stačí je oslovit. V Praze jsme tři. Samozřejmě si můžete vybrat jakékoliv krejčovství nebo domácí švadlenku, ale většinou nemají tolik zkušeností se svatebními šaty. Každý umí něco jiného, někdo jemné materiály a jiný kabáty nebo kalhoty - ty já např. vůbec nešiji. Např. doktoři jsou také specializovaní, nedělá jeden vše.
Odpovědět
@xmirkax a nemas nekoho, kdo by ti tam zavolal, kdo umi anglicky? Zimo asi nema cislo vid.. tak snad se rychle ozve, vim, ze holky psaly, ze obcas odepisuje pomalu, tak to bude urcite ok.. snad odepise dneska :)
Odpovědět
@linie_praha, ja vim, ale kdyz jsem nasla nekde saty, ktere sije krejcovska firma v Cine a je to jejich original, bylo by nefer kopirovat jejich navrh a chtit to usit po nekom jinem.. to by jinak bylo presne to, na co si stezuji navrhari - ze jim nekdo kopiruje design.. Ale souhlasim s Vami, ze by si to kazdy mel poradne promyslet, ale proto existuje tohle diskuzni forum, aby si holky vymenily recenze a zkusenosti a podle toho se rozhodly, jestli nejaka je nejaka firma spolehliva nebo ne.. vsak to same se resi i u ceskych salonu, kaderniku, fotografu atd.. od toho to tady je :).
Odpovědět
@karlajasmine volala sem msi na ceske dhl , zasilka je ted z kuryrem ale na ceste zpatky k zimovi :-/ achjo
Odpovědět
@xmirkax tak pokud je s kuryrem, tak aspon vis, kde je, a pak hned, jak ji Zimo bude mit zpatky, muze opravit adresu a poslat ti to hned obratem zpet, tak to snad bude dobry :)
Odpovědět
@linie_praha asi jim to za to stojí, jinak by to nedělaly
Odpovědět
Já teda původně chtěla šaty objednat přes internet,. ale nakonec jsem narazila na výprodej a koupila tam. A jsem za to ráda, protože jsem zjistila, že to co se mi původně líbilo, mi vůbec nesluší a opravdu je třeba to vyzkoušet. Taky paní ze salonu mi říkala, že se jim často stává, že to slečny/paní dělají a pak je k nim chodí přešívat. Takže úspora taky veškerá žádná... Ale nevím no, sama jsem je neobjednávala:)
Odpovědět
Jo.. no me se taky mohlo klidne stat, ze bych rozbalila saty a byla z nich na mrtvici.. mela jsem proste stesti no :).. procetla jsem si recenze na vyborce a nenasla jedinou spatnou, tak jsem si rekla ''risknu to''... ale risk se nemusel vyplatit no.. ale jsem samozrejme rada, ze se vyplatil.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?