Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 @evkaw Ale ony jsou to např. španělské šaty i když jsou ušity v číně-ale pod španělským dohledem.
22. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala se 2. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
evkaw
Registrovala se 2. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ano, to chápu, ale vehementně tvrdit, že to není čína je lež.
22. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
22. dub 2014 v 10:07 • suarez
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Vytvorený nový nick od bress”
22. dub 2014 v 10:56 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 Takhle: Pokud nekdo prijde do salonu, vyfoti si saty za 15.000Kc, a necha si je usit pochybnym salonem za 2500Kc, s tim, ze mu tam napisou, ze se jedna o dar a ze nezaplati clo a dph, nesouhlasim s tim, je to nezakonne a proste mate z me strany souhlas.

S cimz nemam absolutne zadny problem je to, kdyz si nevesta obejde par salonu, vyfoti saty, nic nenajde, podiva se doma na netu, najde neco originalniho co presne odpovida jeji predstave, a objedna si to pres internet, treba z Ciny, a radne zaplati clo a dph (muj pripad).

Co se tyce toho prvniho pripadu, souhlasim s tim, ze je to spatne. Proti tomu klidne bojujte. Ale je potreba dukladne rozlisovat ty dva pripady, protoze dle meho nazoru vetsina holek na techto strankach si proste objednava svoje vysnene saty z Ciny, a pokud to neni kopie znackovych satu, tak na tom neni nic spatneho.
22. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
21

“Podívejte se na jednu VIP holandskou svatbu: https://www.youtube.com/watch?v=oVOKV02WRzA”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

21

“Podívejte se na jednu VIP holandskou svatbu: https://www.youtube.com/watch?v=oVOKV02WRzA”
(Před 3 týdny)

Souhlasím se Suarez. Stejnou situaci máte u bot, tam všichni vidíte, že jejich anonymní boty jsou špatné - střihem, materiálem, o reklamaci se nedá ani mluvit.
Svatební šaty jsou asi pro každou ženu ty nejdůležitější v životě, měly by dobře sedět, být příjemné při nošení a z dobrého materiálu. Nedovedu si představit, jak si je někdo může objednat na dálku. Vše se změřit nedá. Dobrý krejčí navíc úpravou střihu drobně koriguje postavu.
Každý rok mám v ruce několik čínských šatů, které mi nosí plačící nevěsty na úpravu. Některé musím odmítnout, protože dodatečná úprava je nemožná, někdy je ušití nových přijde levněji. Rekord byl šaty v pase lišící se o 16cm! Většinou nesedí hrudník - číňani používají asi jeden typ košíčku pro všechny velikosti , korzet mohutně vyztuží a pak nahoře odstává. Šněrování to nezachrání. Děvčata to nevidí, mají takové šaty poprvé na sobě a jsou oslněny velkou sukní.
22. dub 2014 v 11:07  •  www.linie-praha.net  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

21

(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
linie_praha
Linie
J. Florianová PRO

21

(Před 3 týdny)

Karlajasmine: Všichni se někde inspirujeme - tomu slouží přehlídky, výstavy, časopisy i internet. To je v pořádku. Ale pokud posíláte výrobci fotku originálního modelu s tím, že šaty chcete přesně stejně, je to také špatně!
22. dub 2014 v 11:11  •  www.linie-praha.net  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2014 v 11:12 • suarez
22. dub 2014 v 11:24 • suarez
22. dub 2014 v 11:55 • suarez
22. dub 2014 ve 12:15 • suarez
22. dub 2014 ve 13:16 • suarez
fotoportrét
fotoportrét
page007
4
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků. Má 289 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
page007
4
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků. Má 289 přátel.
 Já měla původně taky šaty od Zima, ale pak jsem si objednala ušití šatů z Anglie a byla jsem mnohem spokojenější! Takže záleží na tom, jak je kdo náročný emoticon
22. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2014 ve 13:55 • suarez
22. dub 2014 v 15:24 • suarez
Jdi na stranu:   Zruš