Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@luisianna naprosty souhlas :) Proto je ale samozrejme blbost, aby sem nekdo do diskuze psal o ''svatebnich suntech z Ciny'', protoze takhle diskuze je o objednavani satu ze zahranici celkove (viz v nazvu Ebay), a to jde samozrejme ve velkem rozmezi od levnych, ne prilis kvalitnich a pochybne vyrobenych, po drazsi (ale treba porad jeste levnejsi nez v CR), radne procleny, vyrobeny z prijemneho cisteho materialu. Tak si myslim, ze je takhle diskuze moc uzitecna, protoze si tady muzou vsichni vymenit nazory a zkusenosti z koupe na internetu a podle toho se rozhodnout :)
Odpovědět
Myslím, že se tady ta diskuze docela vyhrotila jinam než původně začala. Ať si každý zváží co ve svůj svatební den chce mít na sobě. Jestli originál - jistotu, kvalitu a dát za to vyšší peníze, nebo mu stačí kopie - z ne tak kvalitních materiálu, levnější ale přežije to v nich na těch pár hodin. To že ebay a Zimo není svatební salon už přece dávno všichni víme, ne?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak ještě jednou a naposled, ty štítky jsem tu dala proto, že nejen já, ale i více holek se v půjčovnách s těmito značkovými šaty, setkalo s tím, že jim bylo jakož i mě velmi velmi zdůrazňováno, že oni mají značkové šaty z francie, španělska a žádnou čínu ;-) , chápu že jsou to kvalitní šaty (kvalita z číny i jné země je vždycky odlišná, to víme všechny, takže, i tady holky můžou natrefit na velmi kvalitní šaty nebo i šunty), ale ať nás půjčovny nebulíkují těmi žvásty.....
Odpovědět
@evkaw Ale ony jsou to např. španělské šaty i když jsou ušity v číně-ale pod španělským dohledem.
Odpovědět
Ano, to chápu, ale vehementně tvrdit, že to není čína je lež.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Takhle: Pokud nekdo prijde do salonu, vyfoti si saty za 15.000Kc, a necha si je usit pochybnym salonem za 2500Kc, s tim, ze mu tam napisou, ze se jedna o dar a ze nezaplati clo a dph, nesouhlasim s tim, je to nezakonne a proste mate z me strany souhlas. S cimz nemam absolutne zadny problem je to, kdyz si nevesta obejde par salonu, vyfoti saty, nic nenajde, podiva se doma na netu, najde neco originalniho co presne odpovida jeji predstave, a objedna si to pres internet, treba z Ciny, a radne zaplati clo a dph (muj pripad). Co se tyce toho prvniho pripadu, souhlasim s tim, ze je to spatne. Proti tomu klidne bojujte. Ale je potreba dukladne rozlisovat ty dva pripady, protoze dle meho nazoru vetsina holek na techto strankach si proste objednava svoje vysnene saty z Ciny, a pokud to neni kopie znackovych satu, tak na tom neni nic spatneho.
Odpovědět
Souhlasím se Suarez. Stejnou situaci máte u bot, tam všichni vidíte, že jejich anonymní boty jsou špatné - střihem, materiálem, o reklamaci se nedá ani mluvit. Svatební šaty jsou asi pro každou ženu ty nejdůležitější v životě, měly by dobře sedět, být příjemné při nošení a z dobrého materiálu. Nedovedu si představit, jak si je někdo může objednat na dálku. Vše se změřit nedá. Dobrý krejčí navíc úpravou střihu drobně koriguje postavu. Každý rok mám v ruce několik čínských šatů, které mi nosí plačící nevěsty na úpravu. Některé musím odmítnout, protože dodatečná úprava je nemožná, někdy je ušití nových přijde levněji. Rekord byl šaty v pase lišící se o 16cm! Většinou nesedí hrudník - číňani používají asi jeden typ košíčku pro všechny velikosti , korzet mohutně vyztuží a pak nahoře odstává. Šněrování to nezachrání. Děvčata to nevidí, mají takové šaty poprvé na sobě a jsou oslněny velkou sukní.
Odpovědět
Karlajasmine: Všichni se někde inspirujeme - tomu slouží přehlídky, výstavy, časopisy i internet. To je v pořádku. Ale pokud posíláte výrobci fotku originálního modelu s tím, že šaty chcete přesně stejně, je to také špatně!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já měla původně taky šaty od Zima, ale pak jsem si objednala ušití šatů z Anglie a byla jsem mnohem spokojenější! Takže záleží na tom, jak je kdo náročný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?