Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ doplnim :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danuushka mozem foto podlaktoreho ti to sil nech to hodim do albumu? :-*
Odpovědět
Profilova fotka
oki prave som doplnila vseeeetky fotky Zimovych siat , fotky original a jeho vytvory ;-) co su tu po stranu 782 http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
@ivi_kiwi jasný :)
Odpovědět
@michaela___ jestli to není tím že sme mu napslaa ze je s nim honde spatna komunikace , ze neodpovida a nevesty jsou nervozni .-D jinak me take vcera odeslal saty tak sem zvedava
Odpovědět
@demeterka Jestli se vdáváš v červnu, tak by ti šaty ušít nestihl.
Odpovědět
@ivi_kiwi Jsi prostě zlato! :-) @xmirkax Kdo ví, ale já s ním komunikuji už od listopadu a nikdy jsem si nemohla stěžovat. :-D
Odpovědět
@michaela___ ja prave docela jo , komunikace byla vyborna do doby nez sem mu poslala penize pak komunikace temer zadna
Odpovědět
Holky a platí se nějaké clo?Od určité částky?Víte kolik? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka0101 google....http://inchina.cz/clo-a-dph
Odpovědět
Profilova fotka
co se to tu holky dělo ...same vymazane komentáře.... mě by měli šaty dorazit příští týden. už se na ně moc těšim
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja aha...no tak to ještěže tak. :-D Sice mi šaty ještě nepřišly, ale myslím si, že od Zima za 6 tisíc budou mnohem hezčí než v půjčovně za 14 tisic. Byla jsem tedy jen ve dvou salonech, ale to mi stačilo...šaty zašedlé, zatrhané a třeba ještě s rozbitým zipem.....úděsný.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@radkaja :-D :-D :-D tak snad už ho navštívil. nejsem blázen, abych dala 14 tisic za půjčeni šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 a ak sa nemýlim radkaja bola pánom "obvinená" z toho, že má salón, do ktorého nakupuje šaty od Zima...a všetkým nám oznámil, že naše aplikácie a korálky na šatách od Zima su prilepené (doteraz si lámem hlavu, kde a kedy som videla na šatách niečo prilepené, lebo aj šaty z krepového papiera, keď mi bolo 5r. a bola som na karnevale, som mala ušité a nik mi na ne nič nelepil)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky já se bavím :D po dlouhé době zavítám tady na diskuzi a koukám co tady pán kritizuje. Sama jsem si nechávala šít šaty od Zima, jsou tu někde i v galerii sem koukala :) Byla sem naprosto spokojená a ještě dnes když někdo vidí fotky, tak říká, jak jsou ty šaty krásné :) Byly poctivě ušité do detailů, nikde mě nic neškrábalo neškrtilo a vydržela jsem v nich od rána od 10 až do půlnoci ;) kamarádka, která měla šaty od stejného návrháře půjčené, je chvíli po obřadu sundala, že jí strašně škrábala krajka... Po mém úspěchu si s mou pomocí nechala šít i bráchovo přítelkyně šaty na maturitní ples a dalším dvěma kamarádkám jsem zadávala šít šaty také. Jedny jsou na cestě a už na fotce byly nádherné. Nevím co je špatného, že se šaty šijí v Číně, mají mnohem levnější materiál než v ČR a kvalita je super. A když se podíváte na některé světoznámé značky, tak je tam napsáno co? Made in China :D
Odpovědět
Ahoj holky, původně jsem si říkala, že sem už nebudu nic psát, jen nasávat od všech inspirace, ale po výroku pána o šuntech z číny přidávám znovu a opět šítky značkových šatů, kde vlastně se šijí, což v půjčovnách nenajdete neb jsou pečlivě ustřihnuty před prvním půjčením...
Odpovědět
@evkaw tak to je jasný, že salony nechávají šít v Číně, anebo v USA...textil v krámech je taky samej Bangladéš apod.
Odpovědět
@karlajasmine a jaký je to salon?:-)) to by mě zajímalo
Odpovědět
viki to byla jen reakce na to, jak se pán ohání, že má jen značkové šaty, ne z číny.... ;-)
Odpovědět
Holky rada bych se podilela o svoji vybornou zkusenost - objednavala jsem saty pres Amazon ze salonu George Bride v Cine. Budou se tam provadet male upravy - zkracovat rukavky, menit trochu vystrih, uz jsem to resila se svoji svadlenkou, ale jsem maximalne spokojena :-) Saty mi na vsech dulezitych mistech krasne sedi, latka je prijemna, cista, saty kvalitne usite, nic z toho nevykukuje a nepada. Pokud ma nekdo zajem rada poslu fotku do soukrome zpravy.
Odpovědět
@viki83 je to salon fajnsvatba
Odpovědět
Profilova fotka
Co si budem povídat, ono se v Číně šije všechno. Když se podíváte na svoje Adidasky nebo Nike, máte tam taky napsáno made in China. A přece je to něco jiného než botky z tržnice. Šly byste do nich? Já teda ne. Zásadní rozdíl je v tom, že značkový výrobce sice v Číně vyrábí, ale dohlíží na střihy, kvalitu a nezávadnost materiálů, pracovní sílu, platí licence, patenty, modelky, organizuje photoshooting pro katalogy a tvrdě jde za celkovou kvalitou produktu, kterou u svých Adidasek garantuje. Zboží také legálně doveze, proclí a zdaní. Zatímco vykutálený výrobce Adidhašek ukradne fotky od prvně zmiňovaného, splácá něco podobného se 4 pruhy, použije nejlevnější materiál, v továrně pracují třeba děti, kvalita je až to poslední, co se řeší. Taky je případně pochybným způsobem doveze, o zdanění a clu není řeč. Tyto si pak spokojený uživatel sportovní obuvi koupí třeba v Holešovické tržnici. Že se mu to za pár dní rozpárá, strašně smrdí, nesedí to, pouští to barvu atd. je riziko levné koupě. Stejné je to se svatebními šaty, proto je naprosto nerelevantní ukazovat taky štítky Made in China na San Patrick šatech aj. :-S
Odpovědět
dámy tak zimo mi poslal šaty v sobotu a do dneska je nemám doma a na dhl strankach mi to furt piše že sou v honkongu .. ccc ja už sem tak nedočkavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luisianna děkuji za Váš příspěvek, lépe se to snad napsat ani nedá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?