Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Milé nevesty, vzhľadom na rozsah diskusie a množstvo užitočných rád a skúseností, ktoré tu sú spísané, sme sa rozhodli napraviť smerovanie diskusie, ktoré sa za posledné dni zvrtlo, a opäť navodiť pôvodnú atmosféru :) Všetky útočné a urážajúce príspevky boli premazané, rovnako aj väčšina príspevkov, ktoré sa odkláňali od témy. Používateľ @bress, ktorý túto vlnu reakcií spustil, má zákaz prispievania do všetkých diskusií týkajúcich sa svadobných šiat, keďže ide o spolumajiteľa jedného salónu a majú u nás vytvorené aj konto Profesionála. Opäť môžete prispievať, pýtať sa, diskutovať, radiť, pridávať skúsenosti, názory a fotografie :) Prajem vám pekný večer, s pozdravom Jana a mojasvadba.sk :)
Odpovědět
@bejka_85 neviem kedy si tu dala saticky uz v reale, ale su krasne chvalim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka dakujeeem :) davala som ich na 777 strane a ten blazon mi dost pokazil naladu, ale fakt som so satami od Zima nadmieru spokojna :-) Aj ty plánuješ šaty dať šiť?
Odpovědět
@bejka_85 no chcela som sledujem tuto diskusiu uz straaasne dlho,,,ale kedze som "zabrzdena" tak som si nestihla poskusat styl siat aky chcem a neviem sa rozhodnut medzi dvoma,,,cize si ich dam usit asi u Renky v KE - tiez davaju sit v Cine, ale budem ich mat za mesiac hotove aj ked troska drahsie
Odpovědět
@bejka_85 Tak jak pokračuje čištění šatů. Už se ti to podařilo vyčistit?
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka takže tiež šitie :) (ozaj nám pomaly tie požičovne krachnú...) super, dúfam že sa potom pochváliš :) Máš to aspoň bez starostí s clom a podobne.... a bez nervov s termínmi ktoré Zimo v sezóne veľmi nedodržiava... aj keď ja som ich teda mala max do 6 týždňov od objednania doma, ale objednávala som ešte v decembri...
Odpovědět
Profilova fotka
@janamartish děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja dnes som do toho nerýpala, skúsim ešte použiť Vanish na biele - snáď to víde, ak nie tak kašlem na to, aspoň mama mi hovorila že to nemám riešiť lebo si na tú špinu skoro okuliare musela zobrať :D :D
Odpovědět
@bejka_85 jasne, ze sa pochvalim :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@janamartish velmi děkujeme , už jsem zde zase ráda !
Odpovědět
Děvčata, musím říci, že jsem velice překvapena. Zimo se mnou komunikuje velice rychle, nejpozdější odpověď vždy do dvou dní, i když nyní to bylo tří. ;-) Termíny dodržuje, byť termín dodání bude cca o týden posunut, ale za to si mohu sama, jelikož jsem zaslala platbu později. Včera lidé z týmu odeslali šaty, tak jsem zvědavá, kdy přijdou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby aka je stranka na to zimo? ako to najdem? nejaky link?
Odpovědět
@demeterka Bohužel, žádné webové stránky nemá. Lze se s ním domlouvat a komunikovat přes jeho e-mail: zimo318@hotmail.com a mnoho jeho prací najdeš v albu uživatelky ivi_kiwi - Zimo - inspiracie ( http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... ) plus mnoho dalších nejnovějších zde, jen budeš muset listovat. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?