Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ilonkaseda Ano, možná máte pravdu, ale alespoň jsou ty fotografie jejich, to oni zaplatili šaty, prostory, modelky , fotografa a tisk. A věřte mi, zas tak velký rozdíl tam není, to co je na fotografii, to je i v reálu. Samozřejmě potom záleží na tom, kdo to zkouší. Jinak vypadají šaty na nevěstě s velikostí 38 a jinak s velikostí 44. A od toho jsou právě ty Vámi zatracované salony, ať už krejčovské nebo svatební, aby jste si to mohly porovnat , vyzkoušet a pod. ZS
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@evkaw :) tak to je správny názor :) už vidím ako niekde požičiavajú šaty za taký poplatok. Trt makový :-D Čínske "šunty" čo vydávajú za značku u nás na SVK idú okolo 250-300 €... Normálne šaty začínajú niekde okolo 500 €. Nepíšem radšej že mám "monumentálnu" veľkosť 42 - a to je v svadobnej móde úúúúplne nemyslitelné nabrať také rozmery :-D. Hlavne keby si už našiel inú zábavu..... nevestu pred svadbou veľmi poteší ak mu nejaký trt takto sfujdí šaty.... (
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Klidně si buďte pyšný, to Vám nikdo nebere....ano máte úspěch, zákaznice, to je v pořádku, ale proč tady holkám píšete, že by jste takové šaty půjčili za 1500Kč - to nechápu...píšete , že jsme hysterky, ale jak jednáte Vy není také v pořádku....nikdo nechce aby jste se ponížili a prodávali tyto šaty, to je jen volba tady holek...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ilonkaseda Nechtěl jsem někomu ublížit, řekl jsem pravdu, možná neomaleně, možná to ale nevěstě pomůže a možná jsem jí otevřel oči. Pokud jsem jí urazil, tak se veřejně omlouvám, ale za svým názorem si stojím. A pokud jsem jí ublížil, veřejně tady prohlašuji a slibuji, že jí zdarma půjčím krásné, voňavé, značkové svatební šaty. Pokud budete mít ( bejka_85) zájem, napište mi. To myslím zcela upřímně. ZS
Odpovědět
@bress Vzhledem k tomu jaká vás dělí vzdálenost by asi půjčení nemělo smysl...To jedině šaty jako dar :-D
Odpovědět
@bress dobrý den, přečetla jsem si diskuzi a nestačím se divit co se to děje. Já jsem si šaty koupila ve výprodeji svat. salonu. Věděla jsem, že si je chci koupit a ne půjčit a vzhledem k tomu, že jsem si je chtěla vyzkoušet toto byla jasná volba. Nicméně je pochopitelné, že si někdo nechá šaty i ušít Čína, Čechy, Ukrajina - to je každého věc. Co se týše fotografování v salonech - já jsem pro a v salonu kde jsem byla já mi to bylo i doporučno. Kde by mě nenechali fotit, nešla bych tam. Strašně tu propagujete své salony, ale žádný kontakt tu není, ani nemáte založený nick jako podnikatel, ale oháníte se tu svým podnikáním. Takže na mne - pokud mohu být upřímná - to působí že buď lžete, anebo se za salony stydíte. Pokud existuje další varianta sem s ní.
Odpovědět
@karlajasmine Pořád zapomínáte na podstatu věci, na kterou se snažím upozornit. Mým prvotním zájmem není hanit nebo špinit Čínské nebo Bangladéžské zboží, jak jsem již několikrát napsal, určitě asi mají i kvalitní zboží. A ani mi nevadí, že si někdo objedná šaty na bazaru, nechá ušít v Čechách, doveze z Ameriky nebo i z Číny, na tom nevidím opravdu nic špatného. To co mně opravdu zaráží, je fakt, že si někdo objedná ušití svých jedinečných svatebních šatů na míru někde na druhém konci světa. To přece nedává smysl a komentáře ( třeba i mé) o hledně kvality, jsou podružné. Vždyť, pokud si nechávám ušít svatební šaty, měl bych chodit na zkoušky, porovnávat a vybírat materiály, barvy, doplňky atd. Ale Vy se takto zcela dobrovolně vydáváte na pospas nějakému neznámému krejčímu někde na druhém konci zeměkoule. Už jsem několikrát psal a budu psát stále do kola, že se přeci postava a hlavně před svatbou mění, a jak to pak řešíte? ZS
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no tak ta podstata věci není zas až tak podstatná, protože pokud dá holka míry - já je budu mít od švadleny, oni je ušijí podle nich a vzadu mám navíc šněrování, postavu mám pořád stejnou, švadlenu mám domluvenu, že popř. pokud bude třeba poupraví, což děláte i Vy v salonu, jak jste psal, prostě v tom problém opravdu není, nemusíte se o nás bát, ale děkujeme za Vaši starost o nás, jste moc hodný....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?