Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval se 17. prosince 2013 na beremese.cz. Přidal 53 příspěvků. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval se 17. prosince 2013 na beremese.cz. Přidal 53 příspěvků. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @michaela___ Opět opakuji, nadpis této diskuze je : Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?
Tak nechápu, o co Vám jde? Zimo Lau nebo jak se jmenuje je prosím Vás odkud ? A proč by jste chtěla navštívit můj svatební salon ? Šaty už máte , ne ? Nebo se mi Vás podařilo přesvědčit ? emoticon ZS
2. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
 @bress Já osobně šaty vybrané mám a věřím tomu, že s nimi budu spokojena i v reálu, jelikož to není má první koupě. Možná bych mohla zmínit, že právě, dle Vás mizerní Číňané, mi zachránili můj maturitní ples, jelikož dvě české vyhlášené švadleny nebyly schopné ušít společenské šaty a tudíž jsem tři týdny před plesem riskla koupi šatů přes internet a byla jsem nadmíru spokojená. Šaty nosím na plesy do dnes a pokaždé s nimi sklízím úspěch.

Avšak nemění to nic na tom, že bych se velmi ráda přesvědčila o Vámi zmiňované kvalitě Vámi nabízených služeb,jelikož se stále prezentujete jakožto profesionál, ale nedal jste prozatím žádný podnět k tomu, aby Vám bylo uvěřeno a lidé tak mohli spíše akceptovat Vaše názory. Což tuto náležitost jsem popisovala již o několik příspěvků zpět. emoticon

Vaše reakce, byť jsem s Vámi v mnoha směrech souhlasila, mě potvrdila pouze v tom, že nejste žádný profesionál, za kterého se vydáváte. Věřím tomu, že pro mnoho nevěst budou Vaše příspěvky přínosem a také věřím tomu, že každý člověk má svůj rozum a sám si zváží pro a proti, zda se mu vyplatí risknout to, že si nechá ušít šaty přes internet.

Pro mě v tuto chvíli diskuse s Vámi končí, jelikož se stále opakujete, je to jako boj s větrnými mlýny, žádní vítězové, žádní poražení. Přeji mnoho štěstí do života a podnikání. emoticon
2. dub 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slniecko154
Registrovala se 14. května 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 219 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
slniecko154
Registrovala se 14. května 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 219 příspěvků. Má 2 přátele.
 to je lepsie jak telenovela toto, idem si urobit pukance emoticon
2. dub 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roxelli
3
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
roxelli
3
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
 Já nevím, ale mě teda bress svými názory pošoupnul k tomu, si ty šaty objednat u Zima. Takhle se "rvát" za práva českých krejčových a svatebních salónů.. přijde mi to trapné. Stačí svůj názor říct jednou a ne vnucovat spokojeným zákaznicím Zima, že jejich šaty jsou špatné, jen proto, že je ušili na druhém konci světa. A dokud budou Češi šít za tolik, kolik si účtují, budou se nevěsty snažit hledat levnější alternativu byť by to mělo být na jiném kontinentu.
2. dub 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @roxelli Upřímně , nevěřím tomu, že bych Vás já přinutil k tomu, že si objednáte šaty u Zimy. Pokud ano, tak jste už dávno přesvědčená. Je to takové to plácnutí do vody, pokus mne naštvat. Ale to se Vám nepodaří. Já jsem svůj názor řekl jednou, to jsem však netušil, jakou to vyvolá paniku a na kolik komentářů budu muset reagovat.
3. dub 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @michaela___Nikde jsem nepsal, že jsou Číňané mizerní, prosím nepřekrucujte věty, a to, že vyrábějí šunty, to víme všichni, samozřejmě ne genálně všichni, ikdyž mne teď někdo kvalitní nenapadá a určitě nejsou jediní. A upřímně, o Vaši návštěvu našeho salonu moc nestojím, už jste určitě v nějakém byla a fotila ne ? Velice rádi přivítáme nevěsty, které mají zájem si vybrat šaty , a ne jenom nafotit a pak poslat Zimovi, Kimovi nebo Hungovi. A možná, když píšete o tom špatném personálu, zkuste si to někdy v nějakém obchodu, a nemusí to být svatební salon. Já se u Vás zastavím, budu předstírat, že mám zájem, Vy se mi budete muset věnovat a já Vám po hodině poděkuju a oznámím, že si sto stejně koupím na internetu v Číně, ale že děkuju. Nic příjemného co. Ale Vám to asi nedojde, a to je na tom asi to nejsmutnější.
3. dub 2014 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
 kristepane len mu už prosím na to nereagujte! Kto sa má potom "prekúsavať" takým neskutočným množstvom balastu - niekto sa nudí.... no.... nechajte ho tak konečne.....
3. dub 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajinka85
113
Registrovala se 6. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků a 3 alba. Má 188 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
pajinka85
113
Registrovala se 6. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků a 3 alba. Má 188 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 tak mám foto emoticon
3. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 Můj názor je,že si každý může koupit co chce a kde chce.Trochu je ale pravda,že ze salonů se stávají jen zkušebny šatů a to zcela zdarma.Ještě chápu nevěstu která si chtěla něco půjčit,ale je ze salonů zklamaná ,šaty jsou v některých obnošené a ještě příliš drahé atd. Tak si raději nechá ušít zcela nové a i když nebudou úplně jak originály jsou čisté a nové a jen její.. ač v některých čínských šatech bych asi nevylezla, za šaty od Zima se nevěsty stydět nikdy nemusely a tak to prostě je,..Nicméně nevěst které salony už předem využijí jen jako zkušebny je taky dost a úplně správné to taky není.
3. dub 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
  • Svatba byla 13. září 2014
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
 musím říct, že čínské švadleny mi příjdou velmi šikovné a schopné.. emoticon bohužel české švadleny se mi zdá, že šijou obyčejné šaty se starodávnou krajkou emoticon ..bála bych se ušít krajkové šaty v ČR..a když už, tak bych se nedoplatila a čekala bych nehoráznou dobu, protože najít vhodnou krajku je tady v ČR nadlidský výkon.. emoticon
3. dub 2014 v 08:14  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
 @sonickaaaa To souhlasím,např. český výrobce Madora má kvalitní a krásné šaty,ale jejich krajkám něco chybí...
3. dub 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
 @ilonkaseda přesně.. emoticon nechávám si šít šaty tady v ČR, protože nechci krajkové šaty, ale budu mít jen menší aplikaci krajkovou, a něco najít jemného, hezkého, to je teda něco.. emoticon mě ty krajky přijdou samý kytky alá 70.léta.. emoticon
3. dub 2014 v 08:18  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @ilonkaseda Já mám taky špatnou zkušenost v saloně, šaty byly onošené za přemrštěné půjčovné. Půjčila jsem si spolećenské śaty a upravili mi je tak, že jsem měla úplně plochý hrudník, byly zužované jinak barevnými nitěmi a délka byla založená tak hrozně, že jsem si to doma sama spravovala. Raději co jde tak si kolem svatby udělám sama a nebudu se strachovat jak to dodavatelé zmrší. Raději si pořídím vlastní šaty a budu si je upravovat sama, umím totiž šít natolik, abych to zvádla.
3. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @sonickaaaa Dobrý den, co se týká krajek, to je právě ten příklad, jak to dopadne se vším. Vždyť v čechách se vyráběly krajky a kvalitní, a proč myslíte, že už se nevyrábí. Tak nějak se mi zdá, že všechno se vším souvisí, a čím dál víc platí pravidlo, přece nedám vydělat našincovi. emoticonZS
3. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
Registrovala se 21. května 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 66 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
Registrovala se 21. května 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 66 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 já nevím , všichni mi jak tady tak i má druzicka pisete ze moje saty sou krasne ale je to tím jak je to nafocene ja sem z tohio ale nejista ... sla sem do toho s rizikem to ano ...
3. dub 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @xmirkax Napiš mu o další fotky a ať je lépe vyfotí. Až pak uvidíš jaké jsou, teď se zbytečně nestresuj.
3. dub 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja vcera sem mu psala a ted znovu ... no nestresovat se je tezke :_( do svatby nezbyvaji uz ani dva mesice
3. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmirkax
  • Neví, kdy bude svatba
 i kdyz koukam do alba na zimovo prace tak vidim ze nektere saty na figurine vypadaji desne a an neveste krasne , tak budu v klidu , figurina preci jen je figurina .
3. dub 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
fotoportrét
fotoportrét
sonickaaaa
4
 @bress já bych dala vydělat našincovi kdyby tady byl výběr krajek.. emoticon ale souhlasím s Vámi.. emoticon
3. dub 2014 v 09:28  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @xmirkax moje sú tiež niečo iné na figuríne ako na mne emoticon neboj emoticon
3. dub 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @xmirkax
3. dub 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
3. dub 2014 v 09:44 • bress
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
3. dub 2014 v 09:48 • ilonkaseda
3. dub 2014 v 09:49 • bress
fotoportrét
fotoportrét
beka812
Registrovala se 17. ledna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Námestovo.
  • Svatba bude 24. června 2017
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
beka812
Registrovala se 17. ledna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Námestovo.
  • Svatba bude 24. června 2017
    Slovensko
 @bress len si zoberte ze v salone vysnivane saty sstoji okolo 700 eur,,,,ci je moc penazi za jednu noc
3. dub 2014 v 09:50  •  Svatba bude v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2014 v 09:51 • bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @ilonkaseda Ano, možná máte pravdu, ale alespoň jsou ty fotografie jejich, to oni zaplatili šaty, prostory, modelky , fotografa a tisk. A věřte mi, zas tak velký rozdíl tam není, to co je na fotografii, to je i v reálu. Samozřejmě potom záleží na tom, kdo to zkouší. Jinak vypadají šaty na nevěstě s velikostí 38 a jinak s velikostí 44. A od toho jsou právě ty Vámi zatracované salony, ať už krejčovské nebo svatební, aby jste si to mohly porovnat , vyzkoušet a pod. ZS
3. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2014 v 09:55 • evkaw
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @evkaw emoticon tak to je správny názor emoticon už vidím ako niekde požičiavajú šaty za taký poplatok. Trt makový emoticon Čínske "šunty" čo vydávajú za značku u nás na SVK idú okolo 250-300 €... Normálne šaty začínajú niekde okolo 500 €. Nepíšem radšej že mám "monumentálnu" veľkosť 42 - a to je v svadobnej móde úúúúplne nemyslitelné nabrať také rozmery emoticon. Hlavne keby si už našiel inú zábavu..... nevestu pred svadbou veľmi poteší ak mu nejaký trt takto sfujdí šaty.... (
3. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. dub 2014 v 10:06 • bress
Jdi na stranu:   Zruš