Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bress tu neide o tu kritiku samotnu, ide o to ako to podavate, posobi to vyslovene utocne
Odpovědět
ahojte,,, chcem 1 saty z troch, cize musim vyskladat obrazok, ale cas nato budem mat az pred velkou nocou myslite, ze my ich stihne spravit do augusta pri jeho tempe?
Odpovědět
@malamargotka No bude to velice těsné, pokud nemáš silné nervy, tak do toho radši nechoď. :-D
Odpovědět
@trilien Nezdá se mi, že bych byl útočný, jen na některé drsnější příspěvky odpovídám drsněji, ale pokud se Vám zdají mé příspěvky útočné, vězte, že to jsem neměl v úmyslu a přiznávám, že jsem se asi někdy nechal unést. Pokud to tak cítíte, tak to se omlouvám. Nicméně za tou podstatou věci si stojím a nelituji ničeho, co jsem zde napsal. :-) ZS
Odpovědět
Profilova fotka
Zimo je paaaaan! :-D no stress, no panic a po mesiaci a pol poslal fotky siat + 2 zavoje! vsetko vyzera velmi nadejne ;-)
Odpovědět
No děvčata, musím říci, že Zimo Lau se mnou komunikuje vcelku souvisle (musím zaklepat), jeho nejpozdější reakce byla po dvou dnech a foto mi poslal jen o den později, než byl smluvený termín, napsala jsem mu a hned v rámci několika hodin mi poslal foto. Nyní už jen domluvit foto detailů a podrobnosti ohledně platby a jsem zvědavá, co mi přijde domů, zatím vypadají opravdu slibně, jen mi přijde, že šaty jsou krejčovské panně malé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ jé a nějaké fotečky budou? nebo nechceš kvůli kritice tady pána "profesionála"?
Odpovědět
Profilova fotka
@alias84 ... super a jak šaty vypadají? spokojená?
Odpovědět
@dordulka Pán mi je zcela ukraden, já jsem s prací Zimo Lau spokojená, což se nedá říci např. o pracích několika čes. švadlen, se kterými jsem měla zkušenost. ;-) Mimo jiné jsem si řekla, že to risknu, když jsem viděla některé kousky a kvalitu v salónech. ;-) Ale nyní jsem na telefonu na cestě z práce, tak nemohu přidat, ale za chvilku je sem dám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka v profile mam fotky ktore poslal. celkovo spokojnost doteraz! este uvidime ake budu saty nazivo :-D
Odpovědět
@alias84 Koukala jsem do alba a šaty vypadají opravdu dobře! :)
Odpovědět
@alias84 @michaela___ holky, určitě budou ve skutečnosti hrozné, ty fotky klamou, vždyť to zkušený pán povídal. :-D Jsem ráda, že Vám přišly fotky a jako vždy u Zima, jsou to moc pěkné šaty. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@alias84 , @dordulka , @radkaja Zde přikládám foto. ;-) Menší kvalita díky úpravě velikosti do e-mailu. Jen mi přijde, že šaty jsou krejč. panně trošku menší. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @michaela___ :-D radsej som celu diskusiu necitala... ale ak mi na slovensku da niekto podobnu cenu a kvalitu (som ochotna si aj +50% si priplatit voci cenam Zima&spol) dam si tie saty uzit aj tu, ale u nas kazdy chce za 6mesiacov zbohatnut a potom nevedia co pytat...The End monologu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ tak tieto su inak premakane! :-) skvele vyzeraju!
Odpovědět
@michaela___ spíše mi přijde ta panna velká, třeba oproti šířce šatů v bocích a nad koleny. myslím, že popadli první , kterou měli po ruce. Jinak šaty vypadjí krásně zpracované , obzvláště ta krajka na sukni je taková jemná. Má taky hezky zpracovaný ten přechod do široké sukně. Miluji krajkové šaty.
Odpovědět
@michaela___ Nádherné... koukám, že to tam žádné děti nešijí:) normální šikovné švadleny.. něco takového by Vám tu neušili ani náhodou za ty peníze...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@alias84 Třeba šaty @michaela___ by ani u nás nedokázaly normální švadlenky ušít, protože takové krajkové aplikace tady stojí majland. Ty šaty by tu vyšly na 20 tisíc, nebo spíše by to nikdo nechtěl šít -ručně našívat takové množství aplikací a korálků.
Odpovědět
@bress A ještě si možná budu péct dort a šit šaty pro družičky a popůlnočni šaty. To je opovážlivost co, že nechci všechno co mám dát do svatby, to budou hosté chudáci. :) Hezky kolem sebe kopete. Běžte se z toho vyspat.
Odpovědět
@radkaja Na to už nemám, jen poznámka, opravdu si myslíte, že je to přišívané ? Většina je lepená, nebo přišívaná takovým způsobem, že to stejně opadá. Opravdu si myslíte, že Vám na šaty za 2000 bude někdo přišívat stovky a tisíce korálků ( poctivě), takový dobráci nejsou ani v Číně. Většina je lepená, při prvním kontaktu s vodou nebo žehličkou ( párou ) to opadá. Ale asi to víte lépe, promiňte, že jsem si dovolil nesouhlasit a nedejbože kritizovat. ZS
Odpovědět
@bress Myslím, že Vaše poslední zpráva adresována @radkaja už je mimo dané téma této diskuse. ;-) Jak jsem již psala, chápu Váš smysl a názory, ale Vaše jednání začíná být opravdu afektované a již mimo téma. ;-) @alias84 ; @radkaja ; @hanule30 Musím uznat, že jsem velmi mile překvapena, byla jsem připravena na nejhorší a na to, že si případně šaty zapůjčím. :-) Nyní už jen vyčkat, až mi přijdou a jaká bude realita. :-)
Odpovědět
@bress Ježkovy voči už toho nechte, pořád opakuji, že šaty od Zima jsou kvalitně ušité, aplikace a korálky poctivě přišívá - víme to z mnoha komentářů spokojených nevěst, nestojí 2 tisice , ale 7- 8. Tady jste opravdu na špatné diskuzi. Zimo je už OVĚŘENÁ kvalita.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@radkaja Já nekopu, celou dobu se tady bavíme, jak se dá taky zrealizovat svatba. Paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ jsou moc povedené :-) doufám, že naživo budeš spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
@alias84 také jsem koukala do profilu a moc hezký ... těším se na fotečky ze svatby :-)
Odpovědět
@bress :-D
Odpovědět
@radkaja Omlouvám se, ale tady není diskuze jen o Zimě, pokud si pečlivě přečtete nadpis, najdete tam : Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory? Tak přidávám zkušenosti a názory na čínské prodejce šatů. Co Vám na tom vadí ? Že mám opačný a kritický názor ? ZS
Odpovědět
@bress no ja neviem,,,nemate co robit? 3 strany tu citam ako sa vam nepacia saty z Ciny a predsa tu odpisujete a lamentujete nad tym, ze saty nie su ako original,,,ale my to vieme a predsa do toho ideme,,,ano tema sa vola skusenosti atd,,,tak tu hodte fotky siat z Ciny, ked s nimi mate take zle skusenosti,,,a k svadobnym vydavkom...ano vydavam sa iba raz mam byt nakrajsia, ohurit hosti (podla vas), dat im jest kaviar a potom splacat uver, ktory by som si musela vziat nato, aby som mala vsetko "original"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?