Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
33
Registrovala se 22. září 2013 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 31. května 2014
    Třinec, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
dordulka
33
Registrovala se 22. září 2013 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 2 přátele.
    Třinec, Region Frýdek-Místek
 @bress Také se bavím nad spoustou věcí, které tady nevěsty řeší, ale asi bych si nedovolila napsat něco podobného co jste napsal vy. Je to každého věc, ať si to každý udělá co chce, jak se mu to líbí, na co má finanční prostředky. Já raději hledám na věcech pozitiva než plivat na lidi negativa, a přesto než abych někomu něco slepě nalhávala, tak raději neřeknu nic, protože tuším jak takové věci dokáží ublížit. Jako profesionál byste to měl ale také dobře vědět jak citlivé nevěsty před blížící se svatbou jsou. Děkuji za pochopení.
2. dub 2014 ve 14:45  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval se 17. prosince 2013 na beremese.cz. Přidal 53 příspěvků. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
Registroval se 17. prosince 2013 na beremese.cz. Přidal 53 příspěvků. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @michaela___ To co mi radíte, už několik let dělám, ale děkuju za pomoc. Jen jsem asi našel odvahu a řekl jsem, co si opravdu myslím a koukám, že jsem píchl do vosího hnízda. Prodejců bude asi více, než jsem si myslel. A promiňte, tady je právě ten prostor, kde si jestli Vy mě dovolíte, já dovoluji předávat své zkušenosti a názory, a jestli se to někomu nelíbí, tak s tím nic nenadělám. Nehodlám se smířit s tím, co se tu děje a jak se tu demagogicky lže. Nejsem z těch, kdo by sklopil uši a tiše pozoroval. ZS
2. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @bress Myslím, že vaše letitá zkušenost není v posuzování kvality šatů z fotek. Způsob focení hodně zkresluje, realita je pak jiná, tady posílám link na jiné fotky se śaty od Zima, myslím, že ani vy by jste nepoznal, že jsou z číny. http://www.beremese.cz/blog/megulka1/album/lucie-a-petr-41ekfm/
2. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @dordulka Možná je to tím, že jsem muž a jak známo, muži některé věci řeší jinak. A možná je to dobře, že se také objeví někdo s opačným názorem. Nevěstě jsem se omluvil, přesto si za svým názorem stojím, a jestli si myslíte, že milosrdná lež je v tomto případě lepší než trochu té pravdy, tak to je mi líto. Bavíc mám pocit, že ona nevěsta je sama z výrobku nejistá a lituje toho. ZS
2. dub 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja A to je asi ten kámen úrazu, šaty umí nafotit dobře, rozdíl poznáte, až když Vám to dorazí poštou věřte mi, že tam jsou podstatné rozdíly, vy o tom jen nechcete slyšet, ono se to špatně poslouchá, zvlášť když takové šaty máte doma nebo je prodáváte. Troufám si tvrdit, že je plno nevěst, které se spálily, někomu to ze studu neřekly a běžely si rychle na poslední chvíli půjčit do salonu jiné. A teď doufají, že se jim je podaří prodat na Bazoši a pod. A jestli mi tvrdíte, že je to stejné, jestli si vybíráte svatební šaty podle fotografie nebo podle reálu, tak to je mi líto. ZS
2. dub 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @bress kdyby jste se pořádně podival, zjistil by jste , že to jsou fotky ze svatby nevěsty, co si nechala šít šaty od Zima, taky tady psala, že je velice spokojená a šaty jsou krásné, kdyby nebyla , tak se v nich asi nevdala.Posílám další link od spokojené nevěsty se šaty od Zima, byla z nich nadšená. http://www.beremese.cz/blog/rozzaarka/album/jana-a-honza-fljjkw/
Ještě opakuji, české švadleny potvrdily, že Zimovy šaty JSOU ušié kvalitně a z kvalitních materiálů( viděly je na vlastní oči narozdíl od Vás).
2. dub 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja Ani se mi nechce koukat na fotografie z něčí svatby, opravdu nejsem zvědavý na nevěstu v šatech z Číny, nezlobte se. Asi tušíte, jak by to dopadlo, to víte, profesionální deformace. A navíc jsem těch šatů viděl bohužel až dost. Děkuji nechci a už mi to prosím nenabízejte. emoticon ZS
2. dub 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja Vy ty šaty prodáváte ? Tak mi to připadá. Pokud ne, tak se omlouvám.
2. dub 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 @bress - Ale pokud si nekdo saty pres internet objedna, tak tohle samozrejme vi - pocita s tim, ze se muze spalit, pocita s tim, ze ty saty nebudou vypadat tak, jako na obrazku, a sami zvazi, jestli jim to za ten risk stoji nebo ne.. zjisti si recenze na daneho prodejce, od toho jsou i tyhle stranky, rozmysli si, a pripadne koupi.
Pokud se nekdo nestrefi a potom saty neproda, je to jeho chyba a s tou variantou jiste i dopredu pocital.. ale naopak se muze stat, ze se strefi do dobreho prodejce a bude velice spokojen.
Myslim, ze mate jenom 'svou pravdu', coz je jako podnikatel pochopitelne, ale to je presne ten pristup, ktery mi v nekolika salonech vadil - ze ja jsem mela nejakou predstavu a prodavacky tam meli ''svoji pravdu'', a tim padem jsem nakonec znechucene odesla.
Svatba je pro kazdou nevestu velice dulezita, a mel byste kazdeho nechat, at se rozhodne podle sveho, maximalne poradit, ale ne odsuzovat emoticon
2. dub 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
Registrovala se 10. března 2013 na beremese.cz. Přidala 749 příspěvků a 5 inzerátů. Má 30 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
Registrovala se 10. března 2013 na beremese.cz. Přidala 749 příspěvků a 5 inzerátů. Má 30 přátel. Region Brno.
 @bress ale když se na ně ani nechcete podívat tak nepindejte
2. dub 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 A prestante si myslet, ze tady kazdej saty prodava emoticon.. vetsina tady saty spise shanime.
2. dub 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
 @karlajasmine mě to přijde, že se vůbec bojí na ty šaty z číny podívat, možná by byly přecejen kvalitnější než z jeho salonu emoticon
2. dub 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @tessie187 no ja chapu, ze zadnej majitel salonu nechce, aby jim saty nekdo v Cine levne kopiroval, ale tim, ze bude kritizovat kazdou nevestu, ktera si zvoli jinou variantu nez klasicky salon, rozhodne zadneho uspechu v podnikani nedocili emoticon
2. dub 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
 @karlajasmine problém je ten, že on se ani podívat nechce, jak jsou ty šaty hezky ušité ... emoticon .. tudíž když je to čína, je to na houby .... aťse děje, co se děje
2. dub 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
 @bress Požádala bych Vás, abyste si pozorněji přečetl mou předešlou zprávu.

Jste zaregistrován pouze jako uživatel, jako my nevěsty a nebo pár ženichů, co zde také jsou. Já osobně jsem měla na mysli, abyste se zaregistroval jako profesionál a následně předával své rady a zkušenosti jako reprezentant svého salonu a podnikání.

Myslím, že nejen já přijmu spíše názor od profesionála,který tu je i jako profesionál zaregistrovaný a reprezentuje zde své služby, má jisté reference aj., než od člověka, který se za profesionála může jen vydávat.

Netvrdím, že s Vámi v mnoha směrech nesouhlasím, avšak nesouhlasím s Vaším přístupem a způsobem podání k dané náležitosti. Jakožto profesionál a odborník byste měl umět vystupovat a vyjadřovat se. Například v této diskuzi přispěly salony Svatební salon Vanessa, Belladona-svatební salon a jiné a žádná nevěsta neměla problém s jejich názory, které jsou stejné nebo velmi obdobné jako ty Vaše. Jen se velmi lišíte uměním vyjadřování.

Mimo jiné mi také přijde velmi neprofesionální na každého, kdo uvede kladný postoj a případně zašle pro představu dobrou práci Zimo, "útočit", že hned tyto produkty prodává.

Musím také říci, že tento postoj pouze vlastní pravdy a ničeho jiného, mi na několika salónech vadil, byť jsem přišla s představou co chci a nechci, byly mi "nuceny" šaty, které jsem nechtěla. Totéž cítím i z Vás a zda toto přenášíte i na své zaměstnance a ti dále na nevěsty, není to dobré a moc tím nepřispějete sobě a ani tomu, co se nám tu snažíte sdělit.

Zrovna tato diskuze o Zimo je mnoholetá a je tu mnoho nevěst, co mají se Zimo zkušenosti a převážná většina je velmi spokojená. Mimo jiné, nevěsty, které si nechávají šaty šít na dálku, počítají s tím, že šaty nikdy nebudou přesně podle obrázku. Stejně tak, kdyby si je nechali šít i krejčové ve stejném městě, kam by mohly chodit každý týden na zkoušku.

Každá nevěsta je tu plnoletá a tím pádem dle zákona odpovědná za své jednání, tudíž není zapotřebí tu neustále opakovat, že nechat si šít šaty na dálku je riskantní, což tu ví většina.
2. dub 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
demeterka (35 r.)
Registrovala se 7. července 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 295 příspěvků. Má 48 přátel. Petržalka, Region Bratislava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
demeterka (35 r.)
Registrovala se 7. července 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 295 příspěvků. Má 48 přátel. Petržalka, Region Bratislava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Slovensko
 Chcela by som sa podelit o svoje informacie, ktore sa mi podarilo nazhromazdit pocas niekolko mesacneho sedenia za internetom a hladania rôznych svadobny siat. V Cine su stovky krajcirskych dielni kde sa siju rôzne saty. V tych lepsich dielnach sa siju znackove saty a objednavky im dokonca zadavaju samotni navrhari, samozrejme su aj dielne kde to proste zbuchaju hlava nehlava a vznikne z toho jedna velka katastrofa. Predajcovia z celého sveta si z týchto dielni objednavaju tovar, a to su predajcovia aj z eBay aj z ali, ale aj samotne salony a rozne sukromne internetove stranky ktore sa specializuju na predaj svadobnych siat. Mne sa jednu takkuto pani podarilo najst aj na slovensku, ma priame kontaktny na dieto dielne takze moze priamo zasahovat do vyroby siat, tak isto ako eBay alebo ali predajca ked si niekto nieco objedna. Dokonca je ochotna posielat na odsuhlasenie aj fotografie siat pocas vyroby, co je su ochotni aj niektori cinsky predajcovia. Tato pani mi sama prezradila, ze od nej kupuju saty hlavne salony, lebo svoje dava sit v dielni kde sa siju aj znackove. Dokonca bola ochotna sa so mnou stretnu a ukazat mi materialy, dokonca odstrihnut mi z nich vzorku aby som mohla ist do salonu a porovnat si to ze to je naozaj ten kvalitnejsi material. Salony od nej kupia saty za 200 eur a aj menej a prenajimaju potom za raz tolko, takze to je fakt biznis. Takze je super ze sa dievcata snazia dopatrat k takemu predajcovi od ktorého mozu cakat kvalitu a nie nejaky šunt. Nie je dobre hadzat do jedneho vreca vsetky cinske saty, kedze naozaj aj tie znackove su cinske, lenze existuje aj "dobrá čína" aj "zlá čina".
2. dub 2014 v 15:47  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
minax
Registrovala se 18. listopadu 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 129 příspěvků. Má 9 přátel. Region Košice.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
minax
Registrovala se 18. listopadu 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 129 příspěvků. Má 9 přátel. Region Košice.
    Slovensko
 Mňa sa táto téma netýka, ale natrafila som na túto diskusiu náhodou a prečítala si posledné dve strany a celkovo nerozumiem, prečo nielen na tejto, ale snáď na všetkých fórach ak čo len jeden respondent napíše negatívny názor, celá diskusia sa zvrhne proti nemu a nikto už neprispieva k danej téme, ktorá je predmetom diskusie. Ja s bress vo všeobecnosti súhlasím, na jeho pár príspevkoch som nevidela nič vulgárne ani pre nevestu zahanbujúce. Je podľa mňa logické, že ak niekto požiada ostatných o vyjadrenie názoru k určitej veci, tak sa pravdepodobne vyskytnú aj tie negatívne.
Ja osobne sa 100percentne stotožňujem s jeho názorom, doteraz neviem pochopiť, ako niekto môže dať stovky eur za ,,mačku vo vreci,, ale samozrejme že sa dá znižovať riziko, keď si človek poriadne prezrie recenzie, ale i tak. Osobne poznám takých 5 neviest, ktoré chceli ,,ušetriť,, a ani jedna z nich nebola spokojná, 3 z nich sa s tým nejak zmierili, dali ich zachrániť ešte krajčírovi, a ďalšie dve si išli i tak do salónu po nové. Aj v mojom salóne, kde som si šaty požičala, mi rozprávali množstvo skúseností s nevestami, ktoré na poslednú chvíľu dobehli, jednu som akurát stretla na skúške.
Samozrejme že každá má iné priority, niektorej je to jedno aké má šaty a kľudne by dobehla aj vo vreci, ale potrpí si napr. na výzdobu alebo na jedlo. Ale keď niekto vyhadzuje obrázky šiat na internet s prosbou, či sa ostatní nemôžu k nim vyjadriť, tak čo je na tom zlé, ak niekto napíše aj zlý názor? Veď nevesta si ho nemusí zobrať k srdcu...
2. dub 2014 v 16:08  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @tessie187 To není vosí hnízdo, to je hnízdo sršňů. Pro všechny ostatní, již několik let jsme zde zaregistrováni jako Profi. Tak si to prosím zapamatujte. A stejně jako já Vás nepřesvědčím o své pravdě, stejně tak mne nepřesvědčíte Vy, přestože se tak vehementně zastáváte čínských " modních návrhářů", kterým tak ochotně posíláte okopírované fotografie. Už se proberte, tato diskuze není určena Vám, ale těm, které váhají a přemýšlejí, nedejbože uvažují o nákupu přes internet. Nic ví, nic míň. Pokud by každý jednal jako Vy, tak to můžeme všichni zabalit . Jen jsem vyjádřil svůj názor, nejsem povinen se koukat na vše, co mi podstrčíte a jestli se Vám, to nelíbí, tak bych Vás rád upozornil, že toto je diskuzní fórum. Já Vám nemusím přitakávat a to samé nechci po Vás. Základem diskuze je argumentace, ne napadání. Jen tak dál. emoticon Nevím, co se Vám tak nelíbí na tom, že jsem zde pro nerozhodnuté nevěsty založil tuto diskuzi, mají právo znát i druhou stranu mince. Diskuzí o super výhodnosti nákupů přes eBay je zde dost, proč nedáte možnost vyjádřit i jiný názor. P.S. Doufám, že si nemyslíte, že změníte můj názor a že na konci této diskuze vyslovím Chvála čínským svatebním šatům. To přeci nemůžete myslet Vážně. A děkuji Vám za Vaše příspěvky. emoticon
2. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
minax
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
minax
    Slovensko
 A ani nehovorím o tom, o aké hrubé porušovanie autorských práv ide, keď pošlete fotku šiat nejakého módneho návrhára číňanovi alebo komukoľvek inému..netuším, prečo naši slovenskí módni návrhári sú tak podceňovaní. Človek vidí v TV programoch len tých najznámejších, ktorí navrhujú šaty za 10 000 eur, a hneď majú predsudky, že všetky toľko budú stáť, pričom si myslím, že by sa tak dali ešte ušetriť peniaze oproti požičiavaniu zo salóna.
2. dub 2014 v 16:19  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @bress, Tessie187 po Vás nechce, abyste tu začal chválit čínské šaty, to po vás nechce nikdo, jde jenom o to, že se k dané problematice vyjadřujete velmi kriticky a místo toho, abyste konstruktivně prodával vlastní salón a vlastní šaty, tu shazujete jiný typ šatů a házíte všechny prodejce z Číny do jednoho pytle.
To se negativně odráží na vašem ""image"", protože úspěšný a kvalitní prodejce nemá potřebu pomlouvat konkurenci, a kvalitní prodejce bude respektovat názory kupující, a snažit se nabízet svoje varianty a alternativy, ale ne namísto toho shazovat jiné prodejce, ať už z Číny nebo odkudkoli jinde.
Samozřejmě nepodporuji práci načerno, ani práci dětí, atd., ale myslím, že je potřeba v takovýchto dizkuzích být kontstruktivní a respektovat názory ostatních.
2. dub 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine Promiňte, ale to už je mimo mísu. Je přeci jedno, jestli se vyjádřím jako jednotlivec nebo jako Profi, zdá se mi, že za každou cenu potřebujete vědět, kdo si dovolil říct opačný názor, takového živla označit a pokud možno zničit. Že bych svými názory začal ohrožovat loby z Číny, eBay, Asapbay a podobně. Já tady přece neshazuju jiný typ šatů, než máme my. Já se zde snažím upozornit na rizika nákupu takových šatů, které bezesporu existují , a které nemůžete vyvrátit. Snažím se poukázat na to, že se český trh zaplaveluje šuntem a ať chcete nebo ne, jednou to dosihne i Vás nebo Vám podobné. Postihuje to všechny bez vyjímek. Prostě pořád nedokážu pochopit, jak si někdo může objednat ušití svatebních šatů na druhém konci světa. Každý přeci ví, že k ušití zvlášť svatebních šatů jsou zapotřebí zkoušky, jelikož se postava každé nevěsty a o to více před svatbou, mění. Z vlastních zkušeností vím, že z deseti vybraných šatů sedí nevěstě např. jen jedny dvoje, zjistí, že nemůže mít bílé, že jí ten který střih nesedí, atd. atd. Na toto se snažím poukázat, proto mi přestaňte podsouvat nějaké daří - nedaří. ZS
2. dub 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @bress Ja chapu, co se snazite rict a za to vas neodzusuju emoticon Jenom mi prijde, ze obcas ten styl, kterym se to snazite poukazovat, se muze zdat utocny, mozna proto, ze jste chlap a tim padem mluvite vic 'naprimo' nez obcas holky potrebuji emoticon
Nic, neresme to, nechci se tady pres internet s nekym dohadovat, vas nazor chapu, jenom si dejte trosku pozor na formulace nekterych vet a na to, abyste se take nesnizil k nejakemu 'atakovani'.
Hezky zbytek dne. emoticon
2. dub 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine Máte pravdu, toto jsem nechtěl, i když se přiznám, účel to asi splnilo, jelikož hodně lidem došly argumenty. Nechtěl jsem někoho atakovat a kdyby jste četla celou diskuzi, tak by jste věděla, že jsem byl naopak terčem ataků, ale mně to nevadí. A na závěr : myslíte si, že pomalu řečená pravda bolí méně než ta rychlá a bez okolků ? Přeji hezký den a děkuji za Vaše názory. ZS
2. dub 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
 @bress no co se pravdy týče, zkuste své ženě říci '"jsi tlustá, měla by ses víc hýbat"" a srovnat to s formulací ""zlato, nepůjdeme do bazénu, mám chuť si zaplavat"", a uvidíte, že na formulaci pravdy, obzvlášť u žen, docela záleží emoticon emoticon
Dělám si samozřejmě trochu srandu, ale u citlivých nevěst se s názory musí opatrně emoticon každopádně přeju mnoho úspěchů při podníkání a hezký zbytek dne.
2. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @karlajasmine Jsem stejně dloho ženatej jako podnikám v tomto oboru a přesně vím, co by se stalo, kdybych manželce řekl: nechceš si jít zaběhat ? Za prvé by následovala cesta před zrcadlo, za druhé otázka - To jsem opravdu tak tlustá ? a za třetí - Ty máš jinou ? Také si dělám srandu. emoticon Pěkný den. ZS
2. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
Registrovala se 2. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
Registrovala se 2. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @bress tu neide o tu kritiku samotnu, ide o to ako to podavate, posobi to vyslovene utocne
2. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
Registrovala se 3. ledna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
Registrovala se 3. ledna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Michalovce.
 ahojte,,, chcem 1 saty z troch, cize musim vyskladat obrazok, ale cas nato budem mat az pred velkou nocou myslite, ze my ich stihne spravit do augusta pri jeho tempe?
2. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @malamargotka No bude to velice těsné, pokud nemáš silné nervy, tak do toho radši nechoď. emoticon
2. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bress
  • Neví, kdy bude svatba
 @trilien Nezdá se mi, že bych byl útočný, jen na některé drsnější příspěvky odpovídám drsněji, ale pokud se Vám zdají mé příspěvky útočné, vězte, že to jsem neměl v úmyslu a přiznávám, že jsem se asi někdy nechal unést. Pokud to tak cítíte, tak to se omlouvám. Nicméně za tou podstatou věci si stojím a nelituji ničeho, co jsem zde napsal. emoticon ZS
2. dub 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
Registrovala se 20. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Bratislava.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
alias84 (31 r.)
Registrovala se 20. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Bratislava.
    Slovensko
 Zimo je paaaaan! emoticon no stress, no panic a po mesiaci a pol poslal fotky siat + 2 zavoje! vsetko vyzera velmi nadejne emoticon
2. dub 2014 ve 21:12  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš