Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyy, uz mi dorazily saticky ;-), foto mam v blogu :-D
Odpovědět
@vverru jeeej pristanu ti :) aj ked niesom zastanca kratkych svadobnych siat, vyzeraju pekne :) podla usmevu od ucha k uchu su nazivo este krajsie, ze? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka presne tak :-),na zivo jsou uplne nejvis nejhezci :-D .jen mozna necham lechce upravit predek-kouka tam ta spodnicka,ono to na ty fotce neni moc videt... a taky upravit,aby byla vezsi ta "díra" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru opravdu Ti moc sluší ... ráda vidím spokojenost o to více se těším na ty moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka dekuju ;-) . Musim rict, ze i presto, ze Zimo moc nekomunikuje a nedodrzuje terminy dodani, tak i tak je skvelej :-D . Saty sice nejsou uplne stejne jako na obrazku,co jsem mu posilala,ale i tak se mu fakt povedly :-D ! Proste spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru krásně Ti sedí a zvládl je myslím na pochvalu :-) hlavně to řasení je povedené ... tu korálkovou aplikaci na boku jsi nechtěla? jak to probíhalo na celnici? Dokladovali jsi pravou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka jj,chtěla jsem to bez toho zdobení,na mě by to bylo až moc "přeplácaný" :-D. jinak čelní úřad nic dodat nechtěl,jen jsem pak DHLku zaplatila DPH z uvedený ceny,takže z $30 ,což je skoro nic :-D.jó a trvalo to jen 3 dny než šaty dorazily z Hongkongu a pak ještě 2 dny byly na celníci.každopádně je to fofr :-), jen to Zimovo jednání je trochu pomalejší no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru tak to je super:-) ... tak se z nich těš a na svatbě si je užij v plné kráse
Odpovědět
@vverru a na kolik tě u Zima, pokud se mohu zeptat, přišly?
Odpovědět
@vverru jak dloho trvalo do druheho zaplaceni nez ti prisli domu ?? me mel vcera poslat fotky a houby :-D tak sem mu povyhtrozovala trosicku a snad uz je posle
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 na krasnych 5tis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax asi 3 tydny.ale samotna preprava je rychla-max tyden.to akorat jemu trvalo 2 tydny,nez se racil je predat dhlku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dneska sem mu povyhrozovala s tim ze Potrebuju šaty mit do pulky dubna jinak chci vratit peníze zatím Usáma odezva . A opravdu už mne vytáčí
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax to už mu vyhrožujeme dvě :-) .. to jsem zvědavá zda dnes něco pošle
Odpovědět
@dordulka to sem teda zvedava ja uz jako zacinam byt vazne nastvana , slibil ze do konce brezna budu mit fotky a mam velky kulovy , komunikace dokud mu prisla prvni pulka penez bla uplne ukazkova a pak jak kdyz utne ... snad zacne neco uz taky delat
Odpovědět
@dordulka vyhrozování zabralo .. mám fotku :D nevypadaji na figurine uplne stejne jako na tele ale tak snad to ve sktecnosti bude vypadat lepe .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax poslal ti aj detail korzetu? nebo jenom tyhle dvě fotky?
Odpovědět
Dobrý den dámy, předem se omlouvám, jsem téměř 20 let spolumajitelem svatebních salonů ( a nejsem homosexuál) a asi se Vám to nebude líbit, ale opravdu nechápu, jak si můžete nechat ušít své svatební šaty v Číně pouze na základě nějakých fotografií. To opravdu musíte šetřit právě na svatebních šatech, vždyť to je skoro to nejdůležitější. To si opravdu myslíte, že se Vám někde v Číně trefí do velikosti, to si opravdu myslíte, že za 100 dolarů pořídíte kvalitně a z kvalitních materiálů ušité svatební šaty. A co když se Vám změní postava, což se velmi často děje, pošlete je do Číny, aby Vám je upravili, nebo ještě lépe navštívíte staré dobré krejčové nebo některý z těch tolik Vámi opovrhovaných svatební salonů ?Já bych se za to osobně styděl a už vůbec bych se tím nechlubil, v žádném případě netvrdím, že musíte do nějakého svatebního salonu u nás, ale i u nás jsou kvalitní krejčí a alespoň víte, do čeho jdete a šaty si můžete vyzkoušet a případně upravit. Jaké jsou asi svatební šaty, které Vám přijdou na poštu v krabici, do které bych možná nenacpal ani knihu. To si rovnou můžete na svou svatbu objednat vepřovky z číny, přece nebudete platit našim kuchařům za dobré ale dražší jídlo. Předem se omlouvám, pokud se to někoho dotklo, jen se na to už nedá koukat, to snad existuje jenom u nás v Čechách. Moc Vás zdravím ZS
Odpovědět
Profilova fotka
@bress to sa mýlite, nie je to len v Čechách a na Slovensku, konkrétne od tohto predajcu objednávajú aj dievčatá z USA... Ja som so svojimi šatami z Číny spokojná, sadli perfektne, kvalita výborná. Isto lepšie ako to do čoho ma pchali v salóne a tvrdili, to je nič to sa upraví a pod, takto mám vlastné krásne šaty za 200 €. Nie je čína ako čína :)
Odpovědět
Jako dobrá ilustrace kvality čínských šatů stačí fotky výše!
Odpovědět
@bejka_85 Omlouvám se, máte pravdu, asi prodává po celém světě, opravdu nevím. Také celý svět směřuje víte kam ...? Nechci být pouze negativní, asi jste měla štěstí a také smůlu na salony. A máte pravdu, že není Čína jako Čína. A to je právě to: ani kvalitní výrobce z Číny Vám nenabídne ušití Vašich svatebních šatů na míru, to přece nelze. Přeju hodně štěstí. ZS
Odpovědět
@xmirkax Už na první pohled vypadají úplně jinak, je mi to strašně líto, ale někdo Vám to říct musí. A pokud Vás někdo přesvědčuje o opaku, tak Vám lže. Svíčkovou také z kuřecího masa neuděláte. Omlouvám se za upřímnost. ZS
Odpovědět
@trilien poslal mi jen tyto dve fotky :-( vypadaji fakt tak hrozne ??
Odpovědět
@bress já doufám že je to jen světlem a tím že jsou šaty na figuríně ... snad to ve skutečnosti bude mnohem lepší
Odpovědět
@bress Nezlobte se, ale moc překotně jste zkritizoval nevěstě šaty z fotky. Fotka je hodně nezřetelná( Zimo většinou mívá lepší), nejsou vidět podrobnosti, takže nemůžete poznat jestli jsou, nebo nejsou podobné originálu. Nevěsty co tady "šijí" u číňana Zima , vědí, že šaty nebudou na 100% jako originál, taky jim je jasné , že si je budou muset nechat trochu upravit na svou velikost, většinou u těch ćeských švadlenek, které by celé takovéto šaty a za tu cenu ušít nedokázaly. Z kritikou čínských šatů, jste se zrovna v téhle diskuzi moc netrefil. Šaty od Zima jsou z dostatečně kvalitních materiálu a kvalitně ušité( podle vyjádření českých švadlen, které je měly v ruce), nejsou totiž úplně nejlevnější ( cca300-400 $). Dokazuje to i to, že tahle diskuze je už dost stará a nevěsty pořád na Zima nezanevřely. Pro některé nevěsty je prostě výhodnější mít vlastní šaty za cenu půjčovného a v dostatečné kvalitě.
Odpovědět
Profilova fotka
@bress Milý pane, svadobné šaty si každá z nás oblečie raz v živote. My, ako zákaznice, musíme posúdiť do akého rizika chceme ísť, koľko do toho chceme investovať a či nám ten risk za to stojí. Mne do veľkosti trafili dokonale. Nie je to Pronovias, ani Vera Wang, toho sme si vedomé. Ale keďže vačšina z nás je normálne zamestnaných a nie sme majiteľky vysoko výnosných firiem, tak musíme zvážiť aj finančnú stránku. Samozrejme, ak sa vy osobne za to hanbíte, tak si u Zima Lau, šaty kupovať nebudete. Ja sa za to nehanbím. Ani nechápem, prečo by som sa mala. Podobne by som žiadnemu podenciálnemu zákazníkovi, alebo klientovi netvrdila, že by sa mal hanbiť, ak niekde nakupuje. Je to výhradne jeho osobná vec. Doplním bejku, u daného predajcu nakupujú nevesty nielen z USA, SK, ale aj Austrálie.
Odpovědět
Dobrý den, opravdu jsem se Vás nechtěl dotknout a už vůbec jsem Vám nechtěl ublížit, je mi to moc líto. Netvrdím, že jsou tak hrozné, jen tvrdím, že vypadají jinak a jsou jiné. S tím musíte při takovém nákupu počítat. Držím Vám palce, ať je to opravdu jenom světlem. :-) ZS
Odpovědět
@xmirkax Neplaš se, ty šaty fak vyfotil mizerně, je vidět, že je ve spěchu natáhnul na figurinu. Podle mých zkušeností ze Zimových fotek tady, jsou v pořádku. Je poznat, že je korzet pěkně skládaný , i sukně vypadá hezky řasená . Jen není vidět, jestli je výstřih zakončený kraječkou. Já myslím, že naživo budou úžasné. Neboj se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax sukně je perfektní, moc se mi líbí, na vršek padá zlé světlo a je to zdálky, proto jsem se ptala, zda poslal jenom tyhle fotky. Nemyslím si, že jsou špatný , nebo vypadají hrozně, jenom na fotky dost dobře nevidím. Já bych o žádala o detail. Pokud by se něco nelíbilo tobě, určitě se ze Zimem domluv a dej mu vědět, ak chceš něco jinak. ;-)
Odpovědět
@radkaja Dobrý den, dovolil jsem si kritiku snad pouze proto, že se v tomto oboru pohybuji skoro dvě desetiletí a to je podle mne dost dlouho, abych dokázal posoudit. Jinak bych si to samozřejmě nedovolil. Šaty a jim podobné jsem měl možnost bohužel několikrát vidět, a jestli tvrdí, že jsou kvalitní nebo dokonce srovnatelné s předními výrobci, tak lže sám sobě. Omlouvám se za upřímnost. O to horší mi přijde skutečnost, že stojí oněch 300 - 400 dolarů. Co je horší a dle mého zarážející, že si nevěsty nechávají ušít své svatební šaty na míru někde na druhém konci světa, beze zkoušek a pak jim přijde velké překvapení, bohužel většinou špatné. Objednávají si svatební šaty jako dobíječku do telefonu. A to je to, na co se snažím poukázat a upozornit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?