Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax prosím tě, tobě odpověděl na tu tvoji smsku mailem nebo taky smskou?ja mu právě by sms posílala adresu,kam má šaty poslat a výpis sice přišel,ale odpověď žádná,tak nevím jestli to zaregistroval...díkes ;-)
Odpovědět
@vverru cca za dvě hodky mi napsal mail . Za týden ho taky začnu zase uhanet psal ze moje šaty budou do konce března tak sem zvedava ..
Odpovědět
Profilova fotka
@alias84 @michaela___ @dordulka @vverru holky, ten je teda ...... ještěže zase tak nikam nespěchám :-D
Odpovědět
@pajinka85 Mně dnes psal. ;-) Prý do 1. dubna bych měla mít šaty hotové, tak jsem zvědavá, psala jsem mu termín svatby 19. duna a že do 12. je potřebuji v ČR. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mně původně měly šaty dorazit do konce února :-D.sice do 11.7. mám taky zatím času dost,ale už bych je ráda měla doma :-D @pajinka85 @xmirkax
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru tak to já bych je taky chtěla mit doma :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 prave napisal :-) ze vsetko je ok, don´t worry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, já mám ještě dva měsíce čas, ale už bych je aspoň ráda viděla ... :-) ... nezbývá než jej bombardovat maily
Odpovědět
@alias84 A jen ti napsal, že je vše OK a nebo ti poslal i fotky? :-) On toho totiž leckdy napíše tolik. :-D
Odpovědět
Holky, chtěla bych se dotázat, jak jste se Zimo řešili druhou platbu? Psali jste mu, zda by platba mohla být provedena na dvě části, tj. 30 USD + zbylá částka nebo to navrhl sám?
Odpovědět
tak mě taky slíbil, že do 31.3. budou hotové...a to tento termín měl být jako termín doručení...no co už...zatím teda nemám stále ani fotky...už mě znervózňuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ napisal ze vsetko je ok... nestresujem sa...zatial objednavky vzdy dodal ... casu mam dost a v najhorsom si nieco pred svadbou najdem v Ba...celu svadbu aj pripravy beriem lightovo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michaela___ navrhol to sám, ak ti to nenavrhol, tak mu napíš, že to posielaš na dvakrát :)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslete mi prosim presny link na toho Zima, tuto to nejako neviem najst. Dakujem :)
Odpovědět
@trilien Děkuji. :-) Zatím mi jen napsal, že do 1. dubna mají být šaty ušité, tak se raději informuji předem. :-)
Odpovědět
@alias84 Já jsem to nemyslela zle, jen tak, že vždy každé napíše no stres, nebo že je vše OK apod a pak se stejně čeká "věčnost" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zara1411 žiaden link nemá, preto ho nevieš nájsť :) komunikuje cez email (str 717) a galériu ušitých šiat má v albume ivi_kiwi http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Dakujem :D
Odpovědět
@vverru aha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám napsal, že ještě potřebuje pár dní a pak že pošle foto ;-) ja se těšim a i bojim teda !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 mě vůbec neodpovídá, už moc nevim jak se připomenout :-( něco co by na něj platilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka to je hajzlik.... :-| u nás s nim komunikuje tchýně. nevim co mu přesně psala, ale psala mu 2x než odpověděl
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 no, naposledy se ozval 14.2 a to už jé nějaká doba, nechci plašit, ale něco by napsat mohl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka mne odpisal, ked som sa ho pytala, ci je v poriadku, ze dufam, ze sa mu nic nestalo a nech odpise, lebo si dam usit saty u niekoho ineho a ze to potrebujem vediet hned, aby mi ina firma tie saty stihla usit a ze vazne nemozem mat svadbu bez siat. Taky trosku hystericky mail :-D Odpisal 2 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ... To zní dobře, já mu psala tolikrát už a bez odpovědi, tohle by mohlo zabrat .... přece jen člověk chce aspoň info jak to vypadá. Děkuji za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ...tak opravdu to zabralo ... ozval se do jednoho dne, že prý moje maily byly ve spamu (zvláštní, že až teď co jsem pohrozila, že bud chtít peníze zpět, tak najednou přišla odpověď :-) ... každopádně 1.dubna by měl poslat foto... tak snad to bude vše v pořádku :-) ... děkuji moc za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka super, tak to sa teším:) nie je za čo ;-)
Odpovědět
ahojte, pošlete mi na neho prosím link z eBay alebo Facebook? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matuskaaaa na FB je pod "Zimo Lau"
Odpovědět
dámy, jak to tu čtu tak jsem na fotky strašně zvědavá:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?