Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@danielas777 Na těchle šatech je docela dost významná ta korálková výšivka na břichu( tedy aspoň mi to připadá jako výšivka) a to by bohužel Zimo asi tak perfektně neudělal , dost by to zjednodušil a to by už pak asi nebylo ono. Děkuji za srdíčko, jste moc hodná.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 vnimam to podla lerdy, mala krajku a platila pres 200, ale je pravda, ze tvoje su prepracovanejsie a zlozitejsie na vyhotovenie, nakolko to viem ako laik zhodnotit...300 je super cena :D, len ako som sledovala toho roku jeho ceny tak vsetko s velkou kopou materialu daval nad 300 a tie nesiroke saty pod 300, ale on musi vediet, kolko ho co stoji, kolko rucnej prace na tom bude pod...mna ta 300 napr prekvapila, netvrdim tym, ze su drahe (to fakt nie su) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 zhodnodte si moju koralkovu vysivku, original a jeho vyhotovenie, myslim, ze tak krasne by ich az nespravil, ta vysivka by bola zjednodusena, ta krajka je urcite lepsi vyber :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 skusala som jedny perlickove svadobne saty a vecerne perlickove saty v obchide, boli tazke ako brnenie :-S krasne to vyzera, ale pohodlne to teda vazne nie je...krajkove su lahucke
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 mne jedny nacenil Zimo na 340 druhe na 360, napr. u Jasmines boli v ponuke za 600 a dalsie mi nacenili na 450, chcela som široké s perličkovými výšivkami
Odpovědět
Profilova fotka
@pajinka85 ... nemyslím si, že by 300USD bylo moc ... já si nechala také nacenit jednodušší splývavé s dlouhou vlečkou a se spoustou krajkových aplikací a s dlouhatánským závojem mi je nacenil na 290USD, pro mě je to super cena, cena z apůjčovné tady byla 10000Kč. Tady bych za ty peníze asi nesehnala ani materiál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 ... také bych byla za ty krajkové ... ty perličkové výšivky jsou krásné, ale nemyslím si, že by to na velké ploše Zimo opravdu tak vyšperkoval ... i když viděla jsem od něj vyšívané aplikace na opascích a uchvátil mě, ale asi by mu to trvalo věčnost a určo by si to nechal zaplatit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Myslíte, že jsou to korálky, já je někde sháněla v detailu a moc mi to nejde... původně jsem myslela, že je to výšivka, ty šaty vypadají tak lehoučce, že by je korálky tahly dolů... njn jen nápad, prostě se mi libí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka @trilien @radkaja Já chtěla.. kdyby to byla výšivka a né perličky... a vešla bych se do 400-500 usd oboje :-), nesnáším, když si nemůžu vybrat, každopádně ty krajkové 100% ale ještě nevím, jestli trochu neupravím záda.. tu krajku dolů míň šimo, nebo širší? nebo nechat být? (pořád řeším to moje tetoo, mám ho dost ... veliký, tak jestli ho celé schovat - krajkou přes záda, nebo ukázat ) a mám hodně dlouhý trup, tak určitě širší krajkovo- saténový.. jaksetomenuje šerpa? :-)) Co jsem se koukala na detailní foto, tak je to vlastně pásek a knoflíček pod mašli.. kvůli vlečce .... našla jsem to na obrázku a je to super.... vlastně co říkáte na ty záda takhle krajková?
Odpovědět
Asi bude hlavní se rozhodnout jestli chceš tetování ukázat, nebo schovat. Pokud ho máš fakt pěkné , tak ho ukaž( v kostele by to asi nebylo ono, ale na pláži to bude šik). Pokud schovat , tak celé, nemělo by vykukovat. Jestli by ho bylo i přes krajku hodně vidět, tak se radši nepokoušet ho zakrývat. Jinak se mi líbí obě varianty zad.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 šaty sa musia páčiť vám a musíte byť s nimi spokojná, sú to vaše šaty :-) tetovanie som si na tých fotkách z Adiny nevšimla...už ste zadala Zimovi objednavku, alebo nie?
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien napsal mi, že tu mou krajku bude řešit až po dovče, tak zatím ne, čekám co sežene... je to hrozné, kdybych už měla objednáno, byla bych spokojenější a už se v tom nešťourala, takhle pořád hledám co by se dalo zlepšit... až to přepatlám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trilien ... asi takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 tak uz mi je jasne, to hladanie :-) videla som fotky, kde nevesty mali odkryte tetovanie a vyzeralo to pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 http://www.mojasvadba.sk/blog/bubena8...
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien no, nejhezčí je vrabec na rameni a toho tam nenacpu, je to japonský cover toho co mi jeden kluk zvoral.. ale je to vážně moc hezké, takhle z dálky to vypadá fakt brutus.. taky už snad proboha budu v létě opálená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 ty šaty s krajkou v zadu jsou krásné, ale kvůli tomu tetování těžko říct jak by to vypadalo, takže asi spíše odhalit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím Vás nevestičky :) myslíte si, že by Zimo zvládol takýto typ šiat? neviete prosím, či ste si dávali šiť niečo podobné? Nosím veľkosť 40 - 42 - ale žiadny podobný strih som si neskúšala, ani netuším kde by som také niečo v mojej veľkosti vedela vyskúšať :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. on sám napíše, jestli to zvládne nebo ne... @pajinka85 si objednavala podobný typ myslím :-)...http://www.beremese.cz/forum/svatebni-saty/asapbay-a-cinsti-prodejci-satu-zkusenosti-a-nazory/?page=765&post=last ,,,,
Odpovědět
ahoj, ak môžem poradiť tak sa prikláňam skôr k tomu, aby bolo tetovanie zahalené..ak by bolo menšie,pokojne si ho nechaj odhalené,no väčší formát pôsobí na neveste aj na spoločenskej udalosti už trošku vulgárne.
Odpovědět
@hydrangeapeony Důležitá u tohoto typu šatů je celkem souměrná postava. Třeba je nevhodné mít velké břicho, protože je na śatech zdůrazněný pas. Možná by stačilo vyzkoušet v půjčovně jakékoliv śaty typu mořská panna- je to dost podobný typ šatů .
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony u tohoto typu šatů je důležité mít míra vel 42 44 tak jak se píšou např, v burdě musí být uzší pas aby bylo vidět rozdíl mezí prsama pasem a boky. Pokud budete mít zájem i my vám můžeme ušít šaty dle vašeho přání.Jezdí k nám klientky z Čadce a Žiliny i na případné zkoužky.Pokud budete mít nějaké dotazy pište nám naš email. Salon Vanessa Havířov
Odpovědět
Ahoj holky a jak se na toho Zimu dostanu?
Odpovědět
Profilova fotka
@justys najdi si stranu 717 tam je to popsane. ;-) http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... a tady jsou fotky jeho tvorby. ;-) nema webovky, komunikuje se s nim jen přes email. Dnes jsem mu poslala posledni miru (vyšku s botama) a tchně zalohu a jde se na ně. :)
Odpovědět
@pajinka85 držím palce tǎ všechno hladce proběhne ke tvé spokojenosti. Speciálně na tvé šaty jsem zvědavá, protože krajkové miluju. :-)
Odpovědět
Holky, a už vám některým šaty dle objednávky dorazily? Nějaké jsem tu viděla, ale je to už delší doba...díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... tady jsou šatky v albu od českých a slovenskych zakaznic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 moje aj trilienine sú na strane 757 :)
Odpovědět
@hydrangeapeony Jukni na webovky salonu Maya, mají tento styl šatů a podobné šaty jsem viděla i na plnější tvarech a vypadaly krásně, lépe jak na kostřičkách. :-)
Odpovědět
Jinak jsem se chtěla dotázat, děvčata, nevíte kolik si Zimo říká zálohu? Zda třetinu či polovinu z celkové částky? Já jen, abych předem věděla. :-) Děkuji moc! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?