Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@xmirkax To je mi líto, ale chtěla jsem radši dopředu upozornit na riziko, než aby jsi pak byla zaskočená pozdě.
Odpovědět
jj v pohode , uz sem psala jak to tedy je abych kdyztak hledala jinde tak uvidim co napise ..
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax pokud budete mít problém s ušitím svatebních šatů u Zima nabízíme Vám naší službu šití svatebních modelů dle vašich představ. Více informací podáváme e mailem. Salon Vanessa
Odpovědět
@salonvanessa , děkuji za nabidku , na straně 760 nebo 761 sem davala foto mych šatu , mužete se kouknou a pripadne mi napsat na kolik by mě u vas tak vyšli ???
Odpovědět
@salonvanessa
Odpovědět
myslíte, že by Zimo zvládl ušít šaty pouze podle této fotky? V salonu nebyli moc nadšení z celodenního nošení, tak bych si je chtěla nechat ušít. :-) Akorát vůbec netuším, co je to za model. Poradíte prosím co mu zdůraznit a na co si dát pozor?
Odpovědět
Profilova fotka
@xmirkax cena je 7000kč. Salon Vanessa
Odpovědět
dekuji , uvidim co mi napise zimo a kdyztak bych vam dala vedet .
Odpovědět
@bramblerose tomu nerozumím, ty si půjčíš za x tisíc šaty, ale nemůžeš je nosit celý den? co si to za nesmysl salon vymyslel?
Odpovědět
Profilova fotka
@bramblerose je dobré posielať mu viac fotiek, aj zozadu, príp aj detail, ak ťa zaujíma niečo konkrétne, tak sa spýtaj.... myslým, že ti napíše, že to zvládne:)
Odpovědět
@bramblerose ja myslim ze by to zimo zvladl , taky nemam buh vi jake fotky , akorad nechapu ze salonu vadi ze byste je mela cely den na sobe , vzdyt platite pujcovne
Odpovědět
@rettii játomu taky nerozumím..;-) byla jsem ve dvou, v prvním mi paní narovinu řekla, že z toho moc nadšená není, žby byla radši kdybych se převlíkla, ale že mi do toho kecat nemůže.. A v druhým mi bylo řečeno, že mi zdarma půjčí šaty na převlečení.;-) ale já bych si ty svatební ráda užila a než z toho mít problémy, radši si je nechám ušít.
Odpovědět
Článek se načítá
@bramblerose ale jak oni prijdou na to ze ste je mela celou dobu na sobe ?? ;-) ja mylsim ze kdyz za to platite takove plaky tak by se to nemelo nejak omezovat .
Odpovědět
@xmirkax zimovi se musí zdůraznit, že ten korzet musí být opravdu dobře vyztužený. On jinak vyztužuje průměrně a pak to nedělá ten vosí pas a taky je třeba podržet prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a ako ste mu to vysvetlili v angličtine prosím? well padded corset ??? alebo backing corset? - zdôvodniť aj veľké prsia? Because I have big breast? Ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony podľa mňa je správny výraz pre kosticami vystužený korzet padded corset
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Dobrý den, je to trochu mimo - což svědší o mém duševním stavu z hledání šatů za posledních 14 dní...., ale myslíte, že by Zimo zvládl i Elizu Jane Howell, Monique Lhuillier nebo Claire Pettibone? Svatba má být v červenci v Malajsii, takže bude horko a asi se zničí.... po včerejší procházce po Praze jsem ze šatů dost zoufalá saténová noční košile za 15000???.... a na Ebay použité originály pořád za 2400 GBP... Mooc díky za odpověď.. Daniela PS: Pokud je kdokoli z vás má vel 38-40 na výšku 174+ prosím o zaslání.. nejspíš koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 skús sa opýtať tejto pani, dávala si šiť niečo podobné :) ale určite nie u zima... má tam fotky zo salónu, či od krajčírky http://www.mojasvadba.sk/blog/darsy22...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 dobrý den, v tomhle vám lépe poradí radkajka, ale dle mého názoru, pokud chcete šaty úplně stejné jako je originál, šla bych do objednávky u jasminesbridal, ne k Zimovi, on nezvykne mít úplně stejné aplikace a krajky
Odpovědět
@danielas777 Pokud chcete , aby ty šaty vypadaly stejně jemně jako na první a třetí fotce, tak na to Zimo asi nemá takové materiály. Celkem by dokázal ušít ty prostřední, ty jsou z trochu hrubší krajky. Zkuste mu napsat a ať vám pošle fotky materiálů a krajek . U Jasminesbridalshop by ty jemné modely zvládli, ale bylo by to za větší peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony moc díky, ale asi se musím zalogovat i na SK, nepustí mě to tam... D.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 stačí ak sa prihlásiš pod tou istou prezývkou aj heslom - ja to tak robím, keď idem na beremese.cz :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Moc děkuji, já jsem si to s tím Zimem myslela, nevím, proč všichni chtějí velké sukně... to je i tady v salonech stejné, já jsem spíš na Art Deco a Secesi.. a to je k nesehnání...
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien http://www.lovemydress.net/blog/2012/... tohle je totiž taková nádhera skoro všechno... jsem tam neměla koukat :-) a skutečné svatby....
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 ja chtela původne neco, jako se libi vam, ale nezvladala jsem v tom delat velke kroky a tancit v tom uz vubec nelze :( hold mam saty ve tvaru torty...nevim proc to takhe maji v salonech, i kdyz je pravda, ze napr v Adine meli moc i dobry vyber uzkych satu, ale ne to, co by ste chtela... zkuste napsat do jasmines, ale pocitejte se sumou kolem 700 dolarov, mozna i trochu vic
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony Moc děkuji, jsou opravdu hezké už jsem se paní ptala odkud je má. D.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 podobý štýl šiat, ako je na tom blogu mala moja sestra pred 5 rokmi, šili jej ich na mieru v Poľsku, ale neviem, v ktorom meste ...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aliexpress.com/item/Vintag...) http://www.aliexpress.com/store/produ... http://www.aliexpress.com/store/produ... Já je našla od Packmann .. otázka je, jak by to vypadalo v reálu ...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 ešte jedna vec, ak nechcete tie konrétne šaty, ale niečo na ten štýl ako máte na fotkách, skúste pozrieť na AtelierDeCouture na sashe prip fler, s tým, že pani nešije na zakázku, všetky modely sú jej vlastné
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ebay.co.uk/itm/15119087446... Tady dokonce na UK ebay... 100% feedback... ale nějak si netroufám, i když jsem si říkala, že za tu cenu by to možná stálo risknout.... a pak je utopit v moři :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?