Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru jj, posle ti vsetky miery, co potrebuje a fotky s navodom, ako kde co zmerat + svoj paypal.. ja som platila taky poprve přez paypal az u Zima :)
Odpovědět
ja som si objednavala z aliexpress a som velmi spokojna vyborny material krasne usite dobra cena posielali mi fotky pocas sitia rychlo usite aj dorucene odporucam
Odpovědět
@ninamato Mohla bys tu prosím dát fotku těch tvých šatů? :-)
Odpovědět

Odpovědět
@radkaja
Odpovědět
Ahojky holky, tak se k Vám přidávám i já :-). Před 3 dny jsem Zimovi poslala první 1/2 částky za šaty.. od té doby nic :-D (počítala jsem s tím). A počítám i s tím, že následující 3 týdny se neozve...ale stejně mi to nedá na ten meil furt nekoukat :-D . Jak jste odolávaly Vy? :-N :-) Jsem těhotná ( teprve ve 4tt) a svatbu máme v únoru, tak doufám, že se mi bříško moc nezvětší a že se pak do šatů v pohodě vlezu :-D :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lerda já vím, že se neozve tak 3-4 týdny,pak mu začnu psát :D na mail nekoukám :)-teda dívám se, v očekávaní jiných sprav, ne od Zima... koukám na ebay a hledám svatební čelenku :D ...dala si si asi ušít šaty se šněrovačkou, nemyslím, že by ti bříško až tak narostlo do února. aby to dělalo potíže, jaký máš střih šatů?
Odpovědět
@trilien na Ebay budu hledat nějaké teplé ale hezké botičky :-D .. stejně je to bída, že u nás nejsou tak hezké věci jako v zahraničí, viď? ]-( Přesně tak, se šněrovačkou,a le taky doufám, že moc nenaroste :-) Takovéhle si nechávám od něj šít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lerda jsou překrásné :) u nás mají krásné věci moc hezkou marži :( já si objednala boty z dressfirst (cestují od 8.11.) primárně budou na taneční, sekundárně na svatbu, jsem moc zvědavá zda mi sedne číslo...
Odpovědět
@trilien Děkuji :-) jaké sis nakonec nechala šít ty? koukala jsem na tvůj fotoblog a všechny, které sis zkoušela byly moc krásné a slušivé :-) Jestli padne číslo bot se taky trošku obávám, já tím, že sháním spíše nějaké s kožíškem, tak do nich případně nacpu teplé pomožky :-D ale když se mi nic líbit nebude, budu taky muset sáhnout po lodičkách a to už bude horší :-/. Objednávala sis stejnou velikost jako kupuješ v ČR, nebo pro jistotu větší?:) Od 8.11.? to už by brzo mohly přijít.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien @lerda holky,jsou nejaky veci, na ktery je potreba zima pro jistotu upoornit (aby neco neodflaknul)? Jako napr.vystuzeni korzetu atd?neco takoveho tu na diskuzi nekdo psal, jenze ted uz to nemuzu najit,co to vse bylo..
Odpovědět
@vverru zdůrazni mu, ať kontroluje délku sukně, protože u toho tvého modelu nepůjde zkracovat. Holky si ubíraly 2 cm v pase, protože šaty občas měl širší.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja děkuju ;), takže spíš si ubírat cm,jó?nebo to platí jen pro pas? @lerda @trilien holky,taky po Vás Zimo chtěl vědět,jak máte daleko od sebe bradavky :D ???k čemu mu jsou tyhle míry :D?
Odpovědět
@vverru Vzdálenost bradavek podle mně chce proto, aby věděl kde má být prsní šev , aby šel správně středem prsa. Na nic jiného určtě nemysel. :-D :-D Spíše si uber jen v tom pase a možná trochu kolem prsou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lerda to je posílané přes China post :D ještě se někde plaví nebo co :D objednala jsem si 37, takže stejné číslo jako si kupuji tady a uvidím, když nesednou, tak je prodám:)...nechci tady dávat konkrétní foto šatů, kt. jsem si vybrala, počkám, až budou hotové, ale je to obdobní styl jako mám od Pronovias na té druhé fotce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru čo sa týka vzdialenosti bradaviek, ak máš napr korzet, tak to chce vedieť, aby ti šaty hore sadli tak, ako majú, je to obdobné, ako keď človek skúša podprsenky, jednoducho košíčky a obvod majú správnu veľkosť, ale podprsenka nesedí ako má (strihovo to nie je ono)...ja som si ubrala pás, boky i výšku o 2cm (cez prsia som mu napísala stred medzi podprsenkou, kt nosím najčastejšie a bez a osobne sa tak rozhodnem, čo si vezmem pod šaty, aby to bolo tip-top (nejaké prádlo podľa potreby dokúpim), ale prikláňam sa k podprsenke, aby som v šatách niečo mala:) ...čo sa týka obvodov, rozhodla som sa pre šnurovačku, takže stiahnem podľa potreby..horšie je, ak sú šaty voľne aj pri maximálnom zatiahnutí a padajú, takže dúfam, že Zimo viac ako, 2cm nepridá...sukňu mám hladkú tylovú bez akýchkoľveč čipiek a aplikácii, v najhoršom prípade a z nej dá odstihnúť :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru ja som ho na vystuženie neupozorňovala (v šatách kde som v salónoch mala korzet vystužený som sa dusila), závisí od strihu, kt máš,ja napr. budem trvať na spodničke... pýtaj si potom detail fotiek, ak máš napr nejaké vyšívanie, aplikácie a podobný detail, aby to neodflákli :)
Odpovědět
Ahojte Prosim vas, zvladol by Zimo tieto saty model Euridice Pronovias 2010? obavam sa ako by som ich mohla dat upravit ak by mi boli siroke...viacere pisete, ze Zimo pridava nejake tie 2 cm... varianta cislo dva - neviem sa rozhodnut - druhe saty z Milly Bridal, neviem aky je to model.... ale je na nich dobra cena. Objednavali ste si niektora tieto saty od nich? ako su na tom s kvalitou v porovnani so Zimom? Milly Bridal su tiez v Cine vsak? poradte prosim.
Odpovědět
@trilien Juj, ty sis ubrala i délku sukně? Tak doufám , že ji nebudeš mít krátkou, protože je občas Zimo krátké měl. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 Ja by som to chcela asi skombinovať tak, že strih tých druhých (morská panna), ale neboli by celočipkované, ale také, aké sú tie prvé, čiže by sa čipka tak postupne strácala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jj, ubrala jsem si 2cm, mne by nevadilo, pokud mi bude videt boty, spis mi bude vadit, pokud si budu slapat po sukni, protoze v SK se tancuje a tancuje a tancuje, do kostela chci boty na 4cm podpatku, taze budu mit tak 165-166cm, napsala jsem mu 164 ....ted vypadam, jako ze na to kaslu :D, jake budu mit saty :D ale ta siroka tylova sukne mi klidne muze byt po clenky a bude to hodně prakticke :D...ja mu asi napisu, at to udela presne...u koho byla sukne kratka? to co jsem videla bylo spis akorat, nebo trosku dlouhe...
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_ale kľudne mu napíš, podľa mňa odpíše, že to zvládne :) na str. 750 je link na šaty, kt šil.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, neviete náhodou či Zimo šije aj bolerká na tento spôsob?
Odpovědět
AHojte, potrebovala by som poradiť. Veľmi sa mi páčia šatky od JP - myslím, že sú moje vysnívané. Avšak neviem, či by ich ZIMO ušil. Už som mu písala, dal mi dobrú cenu, ale bojím sa, čí ich vôbec ušije. Druhá vec je - chcela by som si ich dať možno ušiť aj tu naSVK, ale neviem, či nájdem takú istú čipku. Myslíte, že vo Viedni v Komolke niečo také nájdem??? Ďakujem za rady!!
Odpovědět
@sobicatko hmm, mám obavy , aby měl Zimo takový podobný materiál. Ty šaty potřebují speciální krajku, takovou velice jemnou a hodně splývavou a pochybuji, že Zimo takovou má. :-|
Odpovědět
@jankaambr bolerko ti Zimo v pohodě ušije, ale pokud ho budeš chtít jen samotné bez šatů, tak bude dost drahé .
Odpovědět
@radkaja aj ja sa bojím, že ich neušije, aj keĎ mi vravel, že nie je problém. ušije ich. avšak našla som aj iné stránky, kde sa šaty pohybujú okolo 400 dolárov (čo je veľa) - lenže tiež neviem, či by som to mala risknúť...Šatky ale také chcem :-( prípadne aspoň čipu musím nájsť :-( http://www.bridaydress.com/jsp-3042-a...
Odpovědět
@sobicatko Ještě zkus Jasmines bridal shop. Jsou v Číně nejlepší v šití svatebních a společenských šatů. Jsou sice dražší než Zimo, ale jsou kvalitnější. Mají neskutečný výběr látek , krajek a všeho. Taky ti můžou za příplatek poslat vzorníky, takže by sis sama mohla vybrat. Jsou fakt skvělí. Na Weddingbee je o nich velká diskuze i s fotkami šatů od nich.
Odpovědět
@radkaja a máš prosím aj link na jasmine bridal? mohla by si mi hodať do IP? ĎAKUJEM
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ďakujem :-) Plánujem si dať aj šaty u neho, dnes posielam prvý mail, tak som na to všetko zvedavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?