Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Našla jsem, že jsou to šaty této značky http://www.zoogstudio.co.il/english.htm Nevím jestli Jasmines ještě šijí podle obrázku , mám dojem, že už snad dělají jen šaty ze svého katalogu. Zkus jim napsat. Pro Zima není problém ,když mu dáš obrázek zad od jiných šatů, tak jak by sis to představovala, on to pak zkombinuje. :-)
Odpovědět
@jankaambr Takové šaty Zimo šije běžně , neměl by to být pro něho problém. Cenu odhaduji mezi 300 až 350 dolary, včetně poštovného.
Odpovědět
Profilova fotka
v Jasmines šijú podľa obrázku, dávala som si naceniť šaty v utorok, mail mi prišiel v sobotu...fotka musí byť spredu, zozadu, optimálne detail
Odpovědět
@trilien A to nechtějí aby sis připlatila za designer grade ? Ušijí je podle obrázku i v premium grade? Na jaký mail jim píšeš? Na ten všeobecný co mají na stránkách, nebo komunikuješ už přímo s některý z poradců ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_ale jj je to tak: http://www.fashiontv.com/gallery/zoog... je to Zoog kolekcia 2013, foto 4, 5 a 7, takze to tam mas aj zozadu :)
Odpovědět
@trilien @radkaja ste uzasne :-) velmi pekne dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jj dle fotek ušijí i premium grade, mám dost kvalitní fotky, neměli s tím potíže a byl to model od Mori Lee, od které mají hodně věci v katalogu (model, kt jsem chtěla já není v nabídce). Nevím, jak by to bylo s modelem od návrháře, od kterého v katalogu u nich nic není.
Odpovědět
@trilien Diky za doplnění informací, Jasmines pořád ještě podrobněji prozkoumávám , co a jak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ahoj, vidim, ze si im (Jasmine) pisala na gmail, ja som napisala na mail myslis, ze im mam preposlat spravu na gmail. ty si cakala 4 dni na odpoved? dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja není zač, já jsem se před chvíli rozhodla pro Zima a méně komplikované šaty. Je pravda, že on zašle seznam, jaké míry chce a pak člověk půl hodiny googli :( Z Jasmines zasílají hezký uniformovaný návod. :-) Moje sestra si dávala šít šaty na míru v salóne v PL (název nevím, ale byl na doporučení), dala za ně 25 000, jsou perfektní, precizní, z kvalitních materiálů. Skladuje je od svatby v 2009 ve skříni. Předpokládám, že já k tím od Zima za 330 takový vztah mít nebudu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vika9792 nemusíš, oni si to prepošlú :) jj 4 dni
Odpovědět
@trilien No nevím, on je má taky pěkné , tak abys je pak taky doma neměla na památku. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja :D jj never say never
Odpovědět
@jankaambr nie su to sice tie iste ale podobny styl tym prvym s ruzovou stuhou, co si sem dala :-) tento styl siat mu podla mna ide velmi dobre :) toto by mal dobre zvladnut ;-) u toho druheho modelu a la morska panna je podla mna velmi dolezite sa spravne pomerat aby ten presek do zvonovej sukne zacinal presne tam kde ma, aby to nebolo az na kolenach, to by skracovalo nohy 8-) mne osobne sa tie prve velmi pacia :-) http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw...
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata neviete co su to za saty? mam len tu fotku, chcela by som vediet kde sa daju kupit.
Odpovědět
@vika9792 http://shopruche.com/bridal-1/bridal-... http://shopruche.com/addison-eve.html http://www.londonfashion.org.uk/vinta...
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 dakujem, len tam su uz vypredane. :-( skoda. ale aspon viem ako vyzeraju zo vsetkych stran :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohla by jste mi nektera prosim poradit? Nechavam si sit saty od Zima a videla jsem nekde nejakou nevestu co zalozila jeho album. Ted ji nemuzu najit:(:(..muzete mi poradit prosim? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@matery na str. 750 je link :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja riešim inú vec, poslat Zimovi reálne obvody, alebo si ubrat? Osobne by som ubrala tak 2-3 cm, rozhodla som sa pre šnurovačku, tak aby to na mne tak nelietalo, ako niektoré šaty v salónoch, podla toho, co som tu citala...a pri obvode cez prsia ste posielali obvod s podprsenkou, alebo bez?
Odpovědět
@trilien Pokud pod šatami budeš mít podprsenku, tak asi míry i s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ďakujem, ja si lámem hlavu, lebo tie šaty maju pomerne dost odhalený chrbat, takže nič z mojich štandardných pod to nepůjde, čo mi dapadá v tomto momente, je napísať Zimovi, aby ten výstrih vzadu nerobil až tak hlboký... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím, mohl by mi nekdo pomoct s prekladem do aj?potrebuju Zimovi upresnit, jak by moje saticky mely vypadat, (dlooouhatanska vlecka, snerovaci vystuzeny korzet, postupny prodluzovani dozadu atd....)..i v cestine to popisuju jak blbka :-D natoz v anglictine...
Odpovědět
@vverru Anglicky neumím, tak to pomoct nemůžu, ale nejlepší je, když co půjde , zakreslíš do fotky tvých šatů. Takhle to je pro Zima nejlepší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru jj, aby to nesplietol, aj ak by sme to nadherne naformulovali, este nie je iste, ze to pochopi :D ak mas fotky, na ktorych je presne to, co chces, posli mu to, aby videl, co mas na mysli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien @radkaja dekuju holky, ja prave mam jednu foto, ale par vecí chci jinak. Zkusim to teda nakreslit (i kdyz s mym malirskym umem to bude asi vtipny :-D ). Zase kdyz mu poslu fotku napr.s jinyma satama, ktery maj jen dylku,kterou chci,tak se trochu bojim, aby to nepoplet a neusil je treba i typove stejne...no jsem zvedava,co z toho vznikne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru tak mu napis, ze si predstavujes kombinaci, na tych s vleckou by som zakruzkovala vlecku a napisala k tomu "long train" zvyšok by som preškrtla, ak ma byť z iných napr. korzet, tak by som to zas zakruskovala a na bok k obrazku dopisala "corset with lace-up" atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien děkuju ;-).to by snad mělo klapnout :-).a ještě dotaz-když se píše výška tak mám k tomu přičíst i podpatky botek?
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru, neposlal ti Zimo miery, kt potrebuje? :-o mne napisal aj vysku naboso aj vysku v topankach, kt budem mat na sebe
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien ahá.mně zatím ještě nedorazil mail , které všechny míry potřebuje. a ještě k placení-on mi pošle nějaký odkaz na paypal? já totiž přes paypal platila zatím jen na ebay,tak nevím,jak to jinak chodí..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?