Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jessypit ty automaticke preklady na strance jsou k popukani! "elegantni ohlavka" "tyl raminek milacek vystrih" "Plesove saty styl s odpojitelnou krajky Jacket" uz jen to by te melo varovat :-) ne, vazne, jsou to fotky originalu, nemas tuseni, jak to doopravdy usijou, pokud chces riskovat, tak mam z okoli provereny lightinthebox nebo mistni zimo. Dle mne neni nad ceskou produkci, napr. madora - taky ti usijou saty na miru, ale mas jistotu kvality a faktu, ze to sedi a nemusis pak narychlo hledat alternativy, kdyz napr. vcas nedorazi nebo jsou zalostne kvality
Odpovědět
@radkaja Jak byste prosim porovnala Zima a Jasmine´s bridal? (btw pro odlehceni nalady pri silenstvi hledani satu me opravdu pobavil tenhle clanek http://cilichili.cz/blog/deset-veci-k... )
Odpovědět
@liraine Zimo: má šaty tak o min. 3000 levnějši ( v ceně je už i poštovné),platí se bezpečným Paypalem. Můžeš si u něho vymyslet jakékoliv úpravy nebo změny modelu, šije kvalitně z dobrých materiálů. Posílá max.dvě fotky šatů, bez detailních záběrů( ty pošle po urgenci,ale trvá to), dodatečné změny na šatech hodně protahuje (někdy něco i zapomene opravit). Komunikace na začátku excelentní , po zaplacení zálohy téměř ustává. Nedodržuje slíbený termín , počítej raději přes 2 měsíce. Jasmines bridal :Šaty jsou už celkem dražší( min.9000) , platíš navíc poštovné(50$) + placení jen převodem na účet nebo Western Unionem(další poplatky). Nyní nově přestali dělat šaty s úpravami , takže šijí jen kopie originálů bez změn. Šijí podle mně z ještě kvalitnějších materiálů a mají lepší propracování a detaily. Posílali hodně fotek i podrobností ( teď mají nová pravidla a nevím jestli to neomezí) , nevim jak to teď mají s úpravami, asi model měnit nemůžeš , jen krejčovské chyby. V poslední době jim komunikace taky trvala , ale jak teď zrušili to zakázkové šití , tak to asi bude mnohem lepší asi i budou stíhat slíbené termíny, které jsou myslím 8 týdnů. Pokud nechceš nějaké originální šaty , které v katalogu nemají a nemusíš šetřit, tak bych šla do Jasmines. Přeci jen mi jejich šaty přijdou lépe ušité a z kvalitnějších materiálů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @liraine S tymi fotkami u Jasmine's - pre Premium grade ich rusia uplne a nechavaju ich iba pre Designer grade.
Odpovědět
@miyajima Ajaj tak to je docela špatné, nevidět než zaplatíš co ti ušili. :-S Jak ti dopadly ty tvé šaty? Byla jsi spokojená , seděly ti dobře ?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ešte stále ich nemám :-|
Odpovědět
@miyajima Jejda ! To je přeci už dost dlouho co ti poslali fotky. Doufám, že je dostaneš co nejdříve a budou v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja To dúfam aj ja. Fotky mi poslali viackrát. Najskôr keď boli nastrihané našpendlené ale ešte nezošité, potom keď ich zošili a potom mi poslali vzorku beading application. A odvtedy stále našívajú perličky. Pred týždňom som sa pýtala a povedali mi že stále robia beading application a že budú hotové "soon". Včera som sa pýtala znova, a vraj stále sú na beading application a že ich poprosil aby robili rýchlejšie. Tak neviem. Shipping niekedy trvá aj týždeň a ak mi nebudú 100% sedieť, tak si ich musím dať nejakej krajčírke upraviť aby presne sedeli. To neviem ako dlho trvá. Ale aj tak, som už strašne nervózna.
Odpovědět
@miyajima To věřím, že jsi už nervózní, to bych byla taky. Tak snad se to všechno stihne včas. Škoda , že ses zrovna trefila do toho, jak už přestali zakázky stíhat, kdysi to u nich nebyl problém. :-| Možná se po nějaké švadleně poohlédni a domluv se s ní dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Máš pravdu, mala by som sa dohodnúť s niekým vopred. Nevieš náhodou ako dlho taká úprava šiat môže trvať? Dá sa to aj na počkanie, alebo za 1 deň? Alebo mám nerealistické predstavy? :-)
Odpovědět
@miyajima Myslím, že úpravy by šikovná švadlena mohla zvládnou za den - pokud by to bylo třeba zůžení nebo zkrácení, jen je třeba aby měla na tebe ten čas vyhrazený.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak som ich presvedčila, že aby ich dokončili do 4 dní. Pôvodne chceli ešte 8 dní, ale to už by som riskovala že mi do svadby ani neprídu.
Odpovědět
Článek se načítá
@miyajima Tak to držím palce ať to dodrží. :-p
Odpovědět
@marty8 je to iny nazov pre Tidebuy a Lightinthebox a je to mizeria. Sit nevedia, anglicky nevedia, aroganciou srsia jedna radost a spokojnost zakaznika maju totalne na haku. Kupujes macku vo vreci. Neodporucam.
Odpovědět
@radkaja Díky, nakonec si je koupím tady v Praze, bude to sice dražší, ale raději pojedu na jistotu :-)
Odpovědět
@marty8 Jj, pokud nechceš riskovat, tak je to lepší. :-)
Odpovědět
nevesticky,mozte mi dat prosim vas link na toho ASAPBAY na e-bay? Dakujem A chcela som sa spytat mate celkovo skusenosti s kupou svadobnych siat z ebay alebo inej anglickej internetovej stranky ktora je osvedcena a saty su krasne a kvlaitne za rozumnu cenu velmi pekne dakujem za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak dodržali, poslali ich v pondelok a dnes ráno už dorazili do Bratislavy... taký rýchly shipping nezažil ani môj snúbenec a to kedysi robil pre Lufthansa Cargo :-D Teraz to ovšem visí na colnici, dúfam že nie dlho, už sa neviem dočkať kedy si ich skúsim :-)
Odpovědět
@miyajima Tak super, ještě že to dodrželi a mají takou skvělou poštu. Dej pak vědét jak se ti šaty líbí, jestli dobře sedí , jak jsou ušité ... :-D . Jsem na ně taky moc zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak dneska ma správami z colnice nepotešili :-( "Dobry den, ako som vam vcera odpisala, doklady su vporiadku, cakame na preclenie colnym uradom, co moze par dni trvat. Predpokladam ze dorucenie zasielky bude az po vikende, prip. ak colny urad zasielku precli skor tak aj skor, vzdy to zalezi od colnice." Nechápem čo tam s tým balíčkom toľko robia. Tak super rýchly shipping a tak mega dlhé preclievanie.
Odpovědět
@miyajima To je nepříjemné. Taky jsem čekala na proclení balíčku snad týden. No jo , do světového standardu služeb máme ještě daleko. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Juhú, colné konanie ukončené :-D Tak sa teším. Dúfam že mi ich UPS doručia ešte dnes :-D
Odpovědět
@miyajima Tak hurá. Dej vědět jak se ti líbí. :-) :-)
Odpovědět
Zdravím, děvčata, :-) chtěla bych Vás požádat, zda byste mi neporadily, jak určit míry? Přidávaly jste si či jste je zasílaly přesně? Hlavně by mě zajímalo určení délky? Zda mám jen zadat výšku + boty a nebo přidat, jelikož šaty musí mít spodnici? Nějak si v tomto směru nevím rady. :-/ A je tu nějaká, která byla vyloženě nespokojená? Nemám na mysli drobné úpravy některých detailů apod. Já osobně bych měla zájem o tyto šaty, tak snad si od Zima budou co nejpodobnější, mám z toho celkem strach. :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ ahoj, já posílala všechny svoje míry a výšku s obutýma botama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@broookes ahoj, my objednávali oblek v M&M suits, majitel je polák, oblek máme ušitý na mír, za 3.910,- i s poštovným :-) a je moc krásný a kvalitně ušitý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte prosím někdo tip na aktuálně fungujícího prodejce z ebay, který šije šaty na míru?? nebo vůbec zkušenosti s čínskýma švadlenama bych taky uvítala:).předem díííík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mohl by mi prosím někdo do IP poslat mail na toho Zima? díky
Odpovědět
@v_anilka Kontakt je tady na str. 717 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I náš salon Vám může nabídnout šití svatebních šatů. Pro ukázku naší práce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?