Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terezatko Super. Jak jsi spokojená, sedí dobře? Fotečka by nebyla? :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ahojky, mam je sice hotové, ale ještě na ně čekám. Dnes jsem poslala druhou půlku peněz. Nevíš jak dlouho tak nevěsty čekají na doručení? Děkuju Terka :-)
Odpovědět
@terezatko Z Číny to je tak kolem 5 ti dnů , jen je otázka , kdy je Zimo donese na poštu , to mu někdy trvá i 14 dní. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievčence,prečítala som veľa stránok z tohto fora.Ale to hlavné som tu dajako nenašla.Chcešela by som jedny šatky,ale neviem cez koho to objednať.Neviete o niekom?Chcela by som tieto http://www.alibaba.com/product-gs/863... len neviem cenu a ako ich dostať ku mne :( pomôžete mi daktorá?
Odpovědět
@risk66 na stranke alibaba sa nakupuje vo velkom aspon co ja viem, teda da sa kupit aj jeden kus, ale ja by som skor volila zima ktory je tu opisovany na niekolko 100 stranach.
Odpovědět
Profilova fotka
no to som zaregistrovala toho Zimu a to je kto?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jelikož se mi nechtějí číst všechny příspěvky, tak mám dotaz ve zkratce, je to tak že si vyberete šaty na obrázku ty pošlete panu Zimovi(nebo kdo to vlastně je?) a on vám je ušije? Cenu vám řekne předem? Ten pan Zíma je čech? Ušil by šaty i společenské třeba pro družičky? děkuji moc za info a vysvětlení co koho vlastně jde. díky
Odpovědět
@zzzu @risk66 Zimo je číňan , jak se ve skutečnosti jmenuje nevím, ale má maily zimo , zimolau, takže mu řikáme Zimo. Komunikace je v angličtině , pošleš obrázek na jeho mail a on ti napíše , jestli šaty umí ušít a cenu. Platí se přes Pay pal , půlka ceny hned a zbytek až pošle fotky hotových šatů. Šije moc krásně a má velice pěkné ceny ( 7- 8 tis), ale je třeba s ním mít velikou trpělivost s komunikací, protože odpovídá velice opožděně , třeba i dva týdny. Taky moc nedodržuje termíny , počítejte na ušití více než dva měsíce. Ušije i společenské i pro družičky, ale nevyjde to moc levně .
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak díky moc. Právě jsem chtěla spíše pro ty družičky ušít. A nevíš kolik stojí cca poštovné?
Odpovědět
@zzzu Poštovné už má v ceně šatů, takže nevím. Zkus mu napsat, třeba když budeš chtít více kusů šatů , tak dá třeba celkovou cenu lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
No a ja som bolo rýchla a napísala mu v slovenčine.A čo mám urobiť ak neviem po anglicky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dievčence,nepomohli by ste mi daktorá s ním komunikovať a zistiť cenu?
Odpovědět
Článek se načítá
@risk66 Popros třeba nějakou kamarádku, co anglicky umí, stačí jen základy angličtiny, pomůže třeba i google překladač. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Chystáme galerii fotek co jsme ušily, bude na našich webových stránkách a i tady na bereme se .Jen mějte s náma trochu trpělivost . V minulosti jsme si šaty nefotily vždy jsme spoléhaly na fotky našich nevěst . Nešijeme takové množství jak Zimo , protože máme svatební salon záleží nám na spokojenosti našich zákaznic tudíž máme omezené množství zakázek.
Odpovědět
Ahoj holky, objednávala jsem si u Zima ušití šatů - viz. obrázek dle předlohy. Šaty jsou již dokončené, cena je cca 8000 v českých korunách. Chtěla bych se zeptat, co na ně říkáte a zda-li by se některé z Vás nelíbily? Budu je totiž asi prodávat, jelikož jsem sehnala jiné... Jsem zvědavá na Vaše názory! :)
Odpovědět
@danuushka podla mna su velmi pekne, ten korzet ma pekne naskladanie, aj tvar vystrihu sa mi paci. aj ta cipka na sukni je taka jemna, pekna :-) myslim ze taketo tylove zimovi idu dobre :-) zavisi ako to vyzera na postave ale podla mna su to klasicke pekne svadobne saty za dobru cenu, myslim ze sa ti ich podari predat navyse ak neboli este nosene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Od Zima jsem už tady viděla spoustu modelů a jelikož se taky zabýváme šití svatebních modelů dle předloh nevěst, že šaty jsou hezké i materiál vypadá kvalitně. Jediný problém je se spolehlivosti a komunikaci což je třeba se obrnit trpělivosti. Takže šaty jsou hezké ,možná někdo bude mít zájem, ale nabídka šatů na prodej je velká takže přeji hodně štěstí
Odpovědět
@salonvanessa no zrovna v tomto pripade s komunikaciou nebude uz ziadny problem kedze saty su uz hotove a bude ich predavat ceska nevesta :-) ale suhlasim s tym ze kto si chce dat u Zima sit, tak vo vlastnom zaujme nech si da riadnu casovu rezervu a obrni sa trpezlivostou ;-) v drvivej vacsine pripadov sa to naozaj oplati ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte, kde šijou šaty z satyshop.cz? Některé z jejich nabídky se mi líbí, ale jsou to fotky z katalogu. Máte některá zkušenost? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, prisli mi saty od Zima, ale problem je v tom, ze su na colnici v colnom konani. Viete mi poradit, ako mam dalej postupovat? Stalo sa to uz niektorej z vas? Dakujem vopred za odpovede.
Odpovědět
Profilova fotka
@maryhs Ano, chod na colnicu s dokladom o zaplateni (tu najmansiu sumu). A kolko trvalo, kym prisli na slovensko?
Odpovědět
Ahoj nevěsty, četla jsem tak zhruba Vaše příspěvky o šatech z číny:). Narazila jsem na stránky www.candiny.cz , máte někdo zkušenost s těmito prodejci? Četla jsem tady taky o prodejci Zima, že si spousta z Vás od zima nechala šít šaty.). Moc se mi líbí tyto šaty: http://www.candiny.cz/tyl-ram%C3%ADne... http://www.candiny.cz/elegantn%C3%AD-... http://www.candiny.cz/tyl-a-krajka-kl... http://www.candiny.cz/tyl-a-krajky-be... Netroufám si vůbec odhadnout jestli by to Zimo zvládl? Komunikujete s ním v angličtině, nebo česky? Díky:)
Odpovědět
@jessypit Myslím, že Zimo ty třetí a čtvrté šaty zvládne v pohodě. U těch prvních nevím, jak by se popral s tím peřím( teda pokud to na obrázku je peří) . U druhých by mohl udělat ty štrasové ozdoby trošku zjednodušeně než na obrázku. Komunikuje se s ním anglicky, protože je to číňan. ;-) :-)
Odpovědět
asi blbá otázka, ale máte na zima niekto email? ďakujem
Odpovědět
Je mi divné že na fotky šatů které pocházejí s kolekce ze Španělska si dali své logo . Viděla jsem v saloně katalog LA sposa a Pronovias a jsou to jejich šaty takže velice nedůvěryhodné .
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, objevila jsem moc hezké šaty na dhgate.com nemáte, prosím, někdo zkušenosti s tímto obchodem? Děkuji!
Odpovědět
@marty8 Kvalita šatů může být u každého prodejce jiná. Pokud jsou to číňani ,nabízejí šaty za nízkou cenu a prezentují je fotkami ztaženými ze značkových katalogů, tak nečekej kdovíjakou kvalitu. Je to velká loterie, někdy to vyjde a šaty jsou jakžtakž , jindy to je velká hrůza, ale většinou nečekej , že by byly stejně perfektní jako na jejich obrázku. ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?