Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@mila04 Jaké ukončení korzetu myslíš? Jinak si myslím , že zůžit půjdou v bočních švech a ta délka asi bude pracnější , máš je dole lemované krajkou? Ta se asi bude muset ve předu vypárat a tyl pod ní ustřihnout a krajku zpátky našít. Šaty jsou moc krásné , určitě to stálo za ty nervy se Zimem a taky se nebudeš muset tak hlídat, aby se jim nic na svatbě nestalo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toš šaty jsou teda parádní, jen mi příjdou jako kdyby jsi pod nimi ještě neměla ani spodničku. Nafoť i detail té krajky :)
Odpovědět
@mourecek15 Detaily nafotím, pošlu. Šaty mají 5 vrstev, 1. tyl s našitými krajkovými aplikacemi, 2. další vrstva řádkovaného tylu, 3. satén, 4. 2 tylové volány (asi náhrada za obruč) a 5. nějaká asi bavlna :) Určitě nejsou tak široké, jako originál... Musím počkat, až se vrátí sestra z dovolené, aby to někdo nafotil v plné kráse s pořádně rozhozenou vlečkou. Já jsem to teď samozřejmě nedočkavě rozbalila, ihned hodila na sebe, nijak jsem se s tím nearanžovala, šaty jsou pořád ještě zmuchlané a foto v zrcadle nedá vyniknout té krajce ani tomu pásku (ten se super třpytí)...
Odpovědět
@radkaja Myslela jsem tím tu část kolem boků, ta mi na fotce připadá taková přeseknutá. Dole jsou lemované krajkou, takže zkrácení asi trochu práce bude, no... Ale přesně jak říkáš, šaty jsou doma a jsou krásné . Kdo bude chtít hledat chyby, tak je najde, nicméně já jsem spokojená... byl to risk, ale rozhodně se vyplatil x-)
Odpovědět
@mila04 to,že jsou lemované krajkou je pro zkrácení spíš výhoda,jinak by se krajkové šaty zkracovat nedaly...
Odpovědět
@mila04 Tak to jsem si tedy vůbec nevšimla, že by ten korzet něco dělal. Snad ti švadlena poradí co by se s tím dalo dělat. :-)
Odpovědět
@mourecek15 Další foto pokus :)
Odpovědět
@mila04 Jojo , chtělo to tyhle detailní fotky . Je to bomba , obzvláště ten pásek je tedy luxusní.
Odpovědět
@radkaja Viď? :) Pásek (hlavně v Zimově podání) jsem si naprosto zamilovala. Když jsem zkoušela šaty v půjčovnách, tak jsem si říkala, že snad lepší nemít v pase nic nebo jenom obyčejnou bílou mašli. Ale když jsem rozbalila pásek od Zima, tak bylo vymalováno... mám z něj opravdu radost, myslím, že k těm šatům se moc hodí, krásně je pozvedne (a faaaakt se nádheřně třpytí :))
Odpovědět
@mila04 Takovéhle pásky jsem na internetu viděla i za 2000,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mila: Tak ten pásek je vážně brutálně dobrý :) Krajky jsou taky moc hezké, povedlo se mu to :) A už se těším na fotečky ze svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky baby mozete mi posielat fotky od zima pred a po? vytvaram aktualny album jeho prac kedze ho tak milujeme nech to mame aj my aj dalsie nevesty lahsie pri rozhodovani :-* http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/ivi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, mam dotaz posílaly jste Zimovi přesné údaje vašich mír a nebo jste si nĕjaký ten cm ubraly? :-)
Odpovědět
@terezatko Některé holky si ubraly , ale u Zima nikdy neviš, protože pak je jedna nevěsta měla malé a jiné zase ne. Většinou si přidávají na délce . Taky napiš Zimovi dřivější datum svatby aspoň o 14 dní, protože se bojím, že to budeš mít velice těsné s jeho dodacími termíny. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/ivi... ALBUM ZIMOVYCH SIAT CO SI BRALI BABY Z TEJTO STRANKY ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @mila04 Tak už je mám od včera taky domaaa:)) A až na maličkato delší délku, sedí:)) jen jsem nebyla schopná si zapnout korzet i zip vzadu, takže až bude zapnuté obojí, budou sedět o trochu líp:) Ale jsem z nich nadšená:)
Odpovědět
@vwild Jsou moooc krásné , sluší ti. Není prostě nad krajkové šaty. :-) :-) Taky máš nějaký moc pěkný pásek. Ten dělal Zimo?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jojo, ten taky dělal Zimo:) Je snad hezčí, než originál:)
Odpovědět
@vwild Tak prosím detail pásečkuuuu. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja To je fotka od Zima z dílny, ale to modré tam není, je to fixa, která jde vyprat:)
Odpovědět
@vwild Je hezký, takový jemný. :-)
Odpovědět
@vwild Jedním slovem SUPER :-D Páseček krásnej, vše opravdu vypadá jako ty, co jsi zkoušela v salonu. Líbí se mi, že ty tvoje jsou o malinko širší. Přemýšlím, že pod svoje asi budu muset ještě dát obruč.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@siminecka11 Nee z Asapbay už tady nikdo neobjednává , holky šijí už 3 roky u Zima , který nemá žádné stránky. Podívej se tady na fotky jeho šatů, má je super kvalitní. Myslím, že jinde u číňanů takovou kvalitu nenajdeš. :-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@siminecka11 Na str. 417 téhle diskuze je jeho mail , na který mu můžeš poslat fotky šatů které bys chtěla ušít. On ti napíše (anglicky ) jestli je dokáže ušít a za kolik. Platí se mu záloha na Paypal. Když je má ušité, tak pošle fotky a ty je schválíš a doplatíš je. Dodací dobu má celkem dlouhou , počítej raději 3 měsíce. Raději si projdi tuhle diskuzi, protože Zimo má svá specifika o kterých se tu více dozvíš. ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky, ještĕ tu byla rada abych si vypočítala kolik pošlu Zimovi penĕz. Je to asi půlka teď a půlka pak ne? :-) No já tedy doufám, že to stihne. Ptala jsem se ho a neřekl ne.
Odpovědět
@terezatko Jj můžeš mu poslat zálohu - půlku peněz. Ještě jsou tu někde rady jak ještě více platbu rozdělit , abys nemusela platit clo a DPH.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?