Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@vintagediva Opet souhlasim, minimalne na spodnim okraji satu je krajka naprosto jina. Jsi vitezem souteze "Najdi 5 rozdilu" :) Ale i tak, jak rikas, ja jsem spokojena a preji vsem super vikend!
Odpovědět
Profilova fotka
@vintagediva podle mě je jasné, že krajka bude jiného typu. krajky si nechávají výrobci dělat na míru, takže se nedá ani čekat, že bude naprosto totožná, ale upřímně si myslím, že je to naprosto jedno. Pochybuju, že si nějaká nevěsta vybírá šaty podle přesného vzoru krajky který chce, ale podle celkového vzhledu. Já jsem měla zamluvené šaty v půjčovně za 8900,- ale když jsem přišla domů, přišlo mi to těžce zbytečný a radši jsem si objednala svoje, nemám ráda, když na mě někdo rejžuje. I tak bude stát svatba majlant.
Odpovědět
Ja si takisto myslim ze tie saty co sije Zimo su slusne usite a vobec nevypadaju ako nejaky lacny smejd, narozdiel niektorych predajcov, ktori ponukaju rovnaku sluzbu (usitie akychkolvek siat podla obrazka) ale ten rozdiel v materiale a podla mna aj v usiti oproti originalu je markantny. Nevesty v satach od Zima sa nemusia za nic hanbit, nie su o nic horsie ako tie v znackovych modeloch ale co tak pozeram tu vo svadobnych albumoch, zdaleka nie vsetky saty z pozicovne su same originaly a navyse niektorym nevestam ani len nesedia. Radsej pekne saty na mieru ako nepadnuci x krat pozicany original. A nemyslim ze sa tu nevesty potrebuju navzajom utesovat ze ake krasne saty maju. Tie saty take aj su. Treba pozriet ako vyzeraju vo svadobny den na neveste, ten dojem je uplne iny ako na tej figurine.
Odpovědět
Profilova fotka
baby odpisuje Zimo aj cez vikendy?
Odpovědět
Nevěsty, doufám, že jste měly super víkend (a Ruznoocko snovou svatbu, počasí bylo jak malovaný). Odhodlala jsem se přidat foto ze zkoušky originálu. Podle mého názoru je mezi šaty ve skutečnosti a efektní fotkou z internetových stránek výrobce (str. 740) docela rozdíl (OK, musíme vzít v potaz, že moje míry jsou trochu jiné, než míry modelky :)). Ale i tak si myslím, že ke skutečnosti má Zimo už jen krůček, ale každý může mít názor jiný... Krásný večer a přežijte pondělí :)
Odpovědět
@mila04 Mně se vychrtlé modelky nelíbí. Jseš v nich krásná. Zimovy šaty se jim opravdu hoodně podobají, jen se mi zdá , že originály mají celkově širší sukni? Možná to jen tak na fotce vypadá. :-) Jinak i ta krajka je hodně podobná. Takže super. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mila04 šaty suuuuu krasne mojko co poslal Zimo fotky ! ked pridu a fotografka ta profi nafoti neuvidi rozdiel ;-) a zazraky photoshopu su uzasne tiez, ... sama vidim kazdy den v zrkadle jedno a druhe na vyslednych fotkach :D
Odpovědět
@mila04 Vždycky přemýšlím, jak to , že ta krajková vrchní sukně kopíruje při pohybu tu spodní saténovou sukni. Je ta krajka k tomu saténu nějak přichycená ? U Zima jsem si všimla, že ta krajka je vidět, že je na sukni volná a na těch originálech je jakoby spojená se spodní sukní.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aliexpress.com/store/710204
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala do fotoblogu šaty poslané od sunnyho, odkaz jsem dávala na předešlé stránce. Jen je to focené na ramínku, když jsem zkoušela, nenapadlo mě nafotit a teď už mě do nich nemá kdo obléknout, takže až později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivi_kiwi Šla bych radši do prodejce, který má větší počet referencí, 180 mi přijde málo.
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja Huh, já nejsem žádná odbornice, takže vůbec nemám tušení, co kde je a není přichycené :) Ale máš dobrý oko, až přijdou šaty, tak to otestuju. U Zimovy verze ta krajka i dost přesahuje spodní lem, tak snad to nebudu tahat po zemi. A co se týče šířky sukně, myslíš, že se dá nějak "nastavit" širší obručí? Já jsem si prošla během svého 3-letého období zasnoubení mnoha styly šatů... nejdřív to byly takové klasické "dortové", pak jsem měla období nadýchané tylové sukně a nakonec jsem zakotvila u jednodušších krajkových (svatba bude v srpnu, doufám, že bude teplo, v šatech budu zřejmě celý den a ráda bych v nich prošla dveřmi nebo se popř. "pohnula" na tanečním parketu). Měla jsem opravdu problém vybrat si jedny šaty, takový ten pocit, že ty jedny jediné jsou ty pravé, já jsem je chtěla všechny... :)
Odpovědět
@winyanka Hezké šaty, ty aplikace jsou pěkně jemné. Jen se mi zdá, že ten spodek sukně je pod těmi aplikacemi nějak zkrabatělý , ale to se snad rozžehlí. Místo pošití flitrami by byly asi lepší průhledné perličky, ale jinak nejsou špatné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ono je to spíš tím, jak jsou vyvěšené, mají širší sukni tak se to tam mačká. Taky by se mi víc líbily perličky, ale i co jsem si zkoušela v půjčovnách byly na většině flitry a půjčovné devět tis. :-|
Odpovědět
@mila04 Myslela jsem , že sis třeba v saloně všimla , že ta krajka je přichycená. :-) Tak uvidíme , až ty šaty přijdou. Nějak extra širokou obruč bych tam nedávala, protože ta sukně začne mít takový nepřirozený tvar a dokonce se obruč začne i rýsovat. Možná že jsou podobně široké jak v salonu, tam jak stojíš bokem tak tu šířku opticky přidává i ta vlečka. Myslím, že v každém případě zklamaná nebudeš
Odpovědět
@winyanka Jj , je zbytečné půjčovat si šaty za ty peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte mate skusenosti nie s tymto predajcom http://www.aliexpress.com/item/Free-s...
Odpovědět
@salonvanessa Můžete sem dát pro srovnání krajkové šaty ( podobně hustě pošité krajkami jako šaty od Zima) co jste šili vy a jejich cenu?
Odpovědět
@salonvanessa Tak až je budete mít nafocené tak je pak tady dejte. Já jsem je chtěla dát tady, aby se podívaly i ostatní nevěsty a mohly je porovnat . ;-)
Odpovědět
@salonvanessa Pěkné a cena ?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @mila04 Já když jsem si zkoušela šaty v salonu, tak jsem taky měla širší sukni, protože jsem měla spodničku a na fotkách šatů od zima jsou šaty bez spodničky, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@vwild Ahoj , mate link na Zima? on usije saty podla obrazku , chcem tieto saty http://www.aliexpress.com/item/Free-s... kto mi ich usije a za aku cenu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam email na Zima je na straně snad 714.. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které jste si nechávaly šít šaty u Zima - je něco, co se mu píše do průvodního e-mailu, když napíše cenu a vy s ní souhlasíte? Mám na mysli např. kolik má mít sukně vrstev tylu, jestli mají být šaty se spodnicí, jestli mají mít připínací vlečku apod.? A co rozměry až pošle? Posílaly jste mu přesně naměřené Vaše rozměry nebo něco někde ubraly, přidaly? Dočetla jsem tu od nějaké nevěsty, že šaty šije kratší, že chce přidat alespoň 5 cm? Moc díky! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?