Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ani mi nemluv. kdybys videla, jak me to vydesilo. klasika - hodis bily pradlo do praci sody, aby se odmocilo a vratis se za hodinu a je tam fialova voda a prosvitaji ti fialovy kostice... no myslela jsem, ze me trefi. Ale v moment, kdy se to vyndalo z ty vody to zmizlo. jen vzadu na kousku krajky mi zustal malickaty tak 2mm flicek. no, hlava mi to nebere:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ufff ještě že to dobře dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mila04 Taky mám objednané šaty u Zima, hodně podobné těm Tvým a měla jsem s ním stejné "problémy". Objednala jsem si šaty ještě dřív, než ty, napsal mi, že koncem května mi pošle fotky a nic. Tak jsem mu asi 10 dní zpátky psala, během těch 10 dní asi 4x a odpověděl mi až v pátek, že byl na služební cestě a že mi fotky pošle v pondělí. Přitom tady v týdnu šaty nevěstě posílal..tak hlavně. když je pošle:) A ještě před šitím jsem se ho ptala na korzet a psal mi, že je šije vyztužené a s kosticemi.. tak snad jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko Ahoj, tak ako si dopadla so satami? :)
Odpovědět
@vwild Ahoj, tak se těším fotky :) Tvoje šatičky jsem taky zkoušela, jsou super! Na dotaz ohledně vyztuženého korzetu Zimo odepsal, že do většiny šatů kostice dává, a ať se nebojím, že šaty budou perfektní. Tak já se teda nebojím, jenom už bych ale chtěla vidět ty fotkyyyyyyy... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jonkaamisiko @radkaja povedlo se to :) šaty mi už visí doma a jsou mi.. sice jsem myslela, že mi to bude ještě víc volnější, ale když to má být uplé až dolu pod prdku, tak by to nebylo ono.. i si v nich dřepnu, takže supééér ;-)
Odpovědět
@ruznoocko Paráda , tak to je moc dobře, že to dopadlo. Teď se už můžeš vdát. :-D Přeji ti krásnou svatbu , ať si ji v klidu užijete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja díík :) v sobotu na nás myslete.. ve čtvrt na dvě tam budeme stát :-D
Odpovědět
Ja mam saty z ciny a super...
Odpovědět
Profilova fotka
Babyy, ak sa chcete vyhnut stresom tak my vam usijeme rovnako kvalitne saty ako Zimo, za cca rovnaku cenu a mate ich doma za mesiaac:)) Viete si ich prebrat aj osobne v Kosiciach alebo ich posleme postou:) Fotku siat mi poslite na mail saty@salonrenky.sk a kludne mi tykajteee (ja sa tiez tento rok vydaavam takze sme na rovnakej vlnovej dlzke:))))) 8-)
Odpovědět
@vwild @mila04 Tak co holky , už se Zimo ozval a poslal fotky?
Odpovědět
Dámy, Zimo žije (už jsem v to nedoufala... :)). A dokonce poslal fotky! Mám pro vás soutěž "Najdi 5 rozdílů" :). Originál foto na straně 740 vs. Zimova verze zde.
Odpovědět
Článek se načítá
Budu moc ráda, když přidáte upřímné komentáře. Samozřejmě uvítám ty pozitivní :), ale i návrhy, na to, co by se dalo změnit. Moc se mi nedaří zazoomovat detaily, ale myslím, že rozložení krajky docela vystihl, jenom ten spodní okraj má úplně jinak, než na originále. Pásek mi podle fotky připadá robustnější, než na originále, s aranžováním mašle na fotku se moc nepáral :) Závoj 3m dlouhý... teď už mi chybí jen ta židle, na které si myslím, že stojí slečna na originálních fotkách a můžu se vdát :-D
Odpovědět
@mila04 Nehledej rozdíly. :-) .Šaty jsou krásné a to je nejdůležitější
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @mila04Holky, tak mě je taky poslal, a vypadají jako ty Tvoje:))) Ale já jsem s nimi spokojená.. nic jsem tam nějak nenašla.. co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Snad budou sedět no :)) Taky mi na té figurině přijdou delší, než by měly být, ale nevím, jak ji má nastavenou že..:)
Odpovědět
Máte holky moc krásné šaty. @mila04 Žádné rozdíly jsem tam nenašla :-D @vwild Taky jsou moc hezké , jen se mi zdá , že ti neudělal ten ozdobný přechod mezi sukní a vrškem, tak jak to bylo na těch originálech .Jestli chceš, dej mu to spravit , to není pro něho problém. :-)
Odpovědět
@mila04 Mě se ta krajka dole mooc líbí, je to takové honosné. Taky se mi ta ozdoba na pásku zdá robustní , ale může to být tím , že je to focené moc zblízka a taky ten látkový pásek po tím není moc široký.
Odpovědět
@mila04 @vwild Máte moc krásné šaty:-) Opravdu se mu povedly:-) @mila04 Mě zase přijde, že nežije:-D Chci mu poslat doplatek a čekám na slíbené detailní foto, které měl poslat ASAP a už je to 14 dní a nic, tak uvidíme. A kolik si řekl, za závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jojo, to jsem si říkala, ale zase se mi to snad i líbí víc..přijde mi to jemnější:) Jen mu chci ještě psát, jestli mi tam udělal knoflíček na zaháknutí vlečky:) Tak snad jo a budu to moci zaplatit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata oboje jsou moc krásné :) a už se těším až si také nechám ušít :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, zaoberáme sa predajom šiat a svadobných doplnkov. Ušijeme šaty na mieru po akých túžiš. Šijeme akékoľvek šaty z obrázkov a fotografií. Ak chceš môžeš si aj niečo na nich zmeniť, prípadne doplniť. Šatky, budú presne také isté ako na obrázku, z takého istého materiálu. Šatky max.do 3 týždňov sú hotové. Za normálne ceny. S pozdravom Nataliia
Odpovědět
@baubaubau Za šaty 330 USD + za závoj 45 USD. Také jsem mu poslala finální dotazy a nějaké požadavky na detailní foto krajky na korzetu a plisované druhé vrstvy. Ale dalších 14 dní už čekat nevydržím :) I když musím říct, že první platbu jsem odeslala 12.5. a v podstatě do těch 30 dní jsou šaty opravdu téměř hotové. Tak si držme palce!
Odpovědět
@mila04 Já mu platila 12.4. a 13.5. jsem měla fotky hotových šatů, jen jsem chtěla nějaké úpravy - hlavně přichycení vlečky a dneska je 14.6. a nic, tak nevím, sice jsem mu psala, že na to nemusí nijak extra spěchat, ale zase měsíc už mi přijde moc. Uvidím, co z toho vyleze:-D Doufám, že to bude stát za to!
Odpovědět
@vintagediva Ahoj, ahoj, souhlasím, že krásná slečna (pokroucená a stojící na židli) na originálních fotkách působí šmrncovněji, než figurína bez hlavy a Zimova dílna v pozadí :-D Ale už když jsem zkoušela originál v půjčovně, tak jsem byla rozčarovaná z toho, jaký rozdíl to je oproti fotce (buď je to mnou nebo Photoshopem :)). Proto jsem "šla do" Zima...
Odpovědět
Profilova fotka
@baubaubau Jeste, ze jsi to sem napsala s tou vleckou:)) Ja cekala na fotky satu skoro 2 mesice a hacek na vlecce taky nenama, ale radsi mu napisi, ze v pohode, nez cekat dalsi mesic na hacek:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi přišli domů už šaty :-) objednávala jsem z aliexpressu od prodejce co měl samé pozitivní hodnocení. Šaty byly ušity asi za 3 týdny, poslal 6. a už je mám doma :-D Asi budou potřeba drobné úpravy ale jsou moc krásné :-) až splaším někoho kdo mě do nich zašněruje nafotím. zapínal mě chlap a nešlo mu to... jen mám malý problém, škrábou mě krajky nad prsama, nevíte co s tím? měla jste některá takovou zkušenost? Jinak můžu dát doporučení, super komunikace a opravdu rychlá, odpovídal hned ten den co jsem se ptala i se sám ozýval a poradil když jsem potřebovala radu ohledně proclení. http://www.aliexpress.com/store/16666
Odpovědět
@vintagediva Nezlob se na mně , ale ty šaty nejsou tak špatné , abys je musela tolik hanět. Každý nemá na to půjčit si za šílené peníze originál šaty z půjčovny, přitom kolikrát nošené ( nebo spíše se jim je nechce dát za jen jeden den ). Zimo šije velmi pěkně. Není třeba házet všechny šaty z Číny do jednoho pytle. Podívej se třeba na šaty českých " návrhářek" , tak tam podle mně vítězí Zimo. Hlavě , že ty budeš ve svých originálech spokojená, protože Zimovy nevěsty jsou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?