Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
Registrovala se 11. března 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 89 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
Registrovala se 11. března 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 89 přátel.
 @jonkaamisiko
@radkaja povedlo se to emoticon šaty mi už visí doma a jsou mi.. sice jsem myslela, že mi to bude ještě víc volnější, ale když to má být uplé až dolu pod prdku, tak by to nebylo ono.. i si v nich dřepnu, takže supééér emoticon
10. čer 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @ruznoocko Paráda , tak to je moc dobře, že to dopadlo. Teď se už můžeš vdát. emoticon Přeji ti krásnou svatbu , ať si ji v klidu užijete. emoticon
11. čer 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
 @radkaja díík emoticon v sobotu na nás myslete.. ve čtvrt na dvě tam budeme stát emoticon
11. čer 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotodb
1
Registrovala se 18. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
fotodb
1
Registrovala se 18. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Region Jičín
 Ja mam saty z ciny a super...
11. čer 2013 v 08:54  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonrenky
Registrovala se 25. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Košice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salonrenky
Registrovala se 25. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Košice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Babyy, ak sa chcete vyhnut stresom tak my vam usijeme rovnako kvalitne saty ako Zimo, za cca rovnaku cenu a mate ich doma za mesiaacemoticon) Viete si ich prebrat aj osobne v Kosiciach alebo ich posleme postouemoticon Fotku siat mi poslite na mail saty@salonrenky.sk a kludne mi tykajteee (ja sa tiez tento rok vydaavam takze sme na rovnakej vlnovej dlzkeemoticon)))) emoticon
11. čer 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @vwild
@mila04 Tak co holky , už se Zimo ozval a poslal fotky?
13. čer 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele.
 Dámy, Zimo žije (už jsem v to nedoufala... emoticon). A dokonce poslal fotky! Mám pro vás soutěž "Najdi 5 rozdílů" emoticon. Originál foto na straně 740 vs. Zimova verze zde.
13. čer 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 Budu moc ráda, když přidáte upřímné komentáře. Samozřejmě uvítám ty pozitivní emoticon, ale i návrhy, na to, co by se dalo změnit. Moc se mi nedaří zazoomovat detaily, ale myslím, že rozložení krajky docela vystihl, jenom ten spodní okraj má úplně jinak, než na originále. Pásek mi podle fotky připadá robustnější, než na originále, s aranžováním mašle na fotku se moc nepáral emoticon Závoj 3m dlouhý... teď už mi chybí jen ta židle, na které si myslím, že stojí slečna na originálních fotkách a můžu se vdát emoticon
14. čer 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajiji
3
Registrovala se 19. října 2010 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pajiji
3
Registrovala se 19. října 2010 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @mila04 Nehledej rozdíly. emoticon .Šaty jsou krásné a to je nejdůležitější
14. čer 2013 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 8 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 8 přátel. Region Mělník.
 @radkaja @mila04Holky, tak mě je taky poslal, a vypadají jako ty Tvojeemoticon)) Ale já jsem s nimi spokojená.. nic jsem tam nějak nenašla.. co myslíte?
14. čer 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
 Snad budou sedět no emoticon) Taky mi na té figurině přijdou delší, než by měly být, ale nevím, jak ji má nastavenou že..emoticon
14. čer 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Máte holky moc krásné šaty.
@mila04 Žádné rozdíly jsem tam nenašla emoticon
@vwild Taky jsou moc hezké , jen se mi zdá , že ti neudělal ten ozdobný přechod mezi sukní a vrškem, tak jak to bylo na těch originálech .Jestli chceš, dej mu to spravit , to není pro něho problém. emoticon
14. čer 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @mila04 Mě se ta krajka dole mooc líbí, je to takové honosné. Taky se mi ta ozdoba na pásku zdá robustní , ale může to být tím , že je to focené moc zblízka a taky ten látkový pásek po tím není moc široký.
14. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baubaubau
4
Registrovala se 6. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
baubaubau
4
Registrovala se 6. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 11 přátel.
 @mila04
@vwild
Máte moc krásné šatyemoticon Opravdu se mu povedlyemoticon

@mila04 Mě zase přijde, že nežijeemoticon Chci mu poslat doplatek a čekám na slíbené detailní foto, které měl poslat ASAP a už je to 14 dní a nic, tak uvidíme. A kolik si řekl, za závoj?
14. čer 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
 @radkaja Jojo, to jsem si říkala, ale zase se mi to snad i líbí víc..přijde mi to jemnějšíemoticon Jen mu chci ještě psát, jestli mi tam udělal knoflíček na zaháknutí vlečkyemoticon Tak snad jo a budu to moci zaplatitemoticon
14. čer 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mourecek15
8
Registrovala se 1. července 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 10 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
mourecek15
8
Registrovala se 1. července 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 10 přátel. Region Nový Jičín.
 Děvčata oboje jsou moc krásné emoticon a už se těším až si také nechám ušít emoticon
14. čer 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Registrovala se 24. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 297 příspěvků, 287 alb, 1 článek a 484 inzerátů. Má 1 přítele. Region Svidník.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nataliia
Registrovala se 24. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 297 příspěvků, 287 alb, 1 článek a 484 inzerátů. Má 1 přítele. Region Svidník.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý deň, zaoberáme sa predajom šiat a svadobných doplnkov. Ušijeme šaty na mieru po akých túžiš. Šijeme akékoľvek šaty z obrázkov a fotografií. Ak chceš môžeš si aj niečo na nich zmeniť, prípadne doplniť. Šatky, budú presne také isté ako na obrázku, z takého istého materiálu. Šatky max.do 3 týždňov sú hotové. Za normálne ceny.
S pozdravom Nataliia
14. čer 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 @baubaubau Za šaty 330 USD + za závoj 45 USD. Také jsem mu poslala finální dotazy a nějaké požadavky na detailní foto krajky na korzetu a plisované druhé vrstvy. Ale dalších 14 dní už čekat nevydržím emoticon I když musím říct, že první platbu jsem odeslala 12.5. a v podstatě do těch 30 dní jsou šaty opravdu téměř hotové. Tak si držme palce!
14. čer 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baubaubau
4
fotoportrét
fotoportrét
baubaubau
4
 @mila04 Já mu platila 12.4. a 13.5. jsem měla fotky hotových šatů, jen jsem chtěla nějaké úpravy - hlavně přichycení vlečky a dneska je 14.6. a nic, tak nevím, sice jsem mu psala, že na to nemusí nijak extra spěchat, ale zase měsíc už mi přijde moc. Uvidím, co z toho vylezeemoticon Doufám, že to bude stát za to!
14. čer 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 @vintagediva Ahoj, ahoj, souhlasím, že krásná slečna (pokroucená a stojící na židli) na originálních fotkách působí šmrncovněji, než figurína bez hlavy a Zimova dílna v pozadí emoticon Ale už když jsem zkoušela originál v půjčovně, tak jsem byla rozčarovaná z toho, jaký rozdíl to je oproti fotce (buď je to mnou nebo Photoshopem emoticon). Proto jsem "šla do" Zima...
14. čer 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
 @baubaubau Jeste, ze jsi to sem napsala s tou vleckouemoticon) Ja cekala na fotky satu skoro 2 mesice a hacek na vlecce taky nenama, ale radsi mu napisi, ze v pohode, nez cekat dalsi mesic na hacek:D
14. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
19
Registrovala se 9. června 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 19 příspěvků. Má 6 přátel. Kadaň, Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
19
Registrovala se 9. června 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 19 příspěvků. Má 6 přátel. Kadaň, Region Chomutov.
 Ahoj holky, tak mi přišli domů už šaty emoticon objednávala jsem z aliexpressu od prodejce co měl samé pozitivní hodnocení. Šaty byly ušity asi za 3 týdny, poslal 6. a už je mám doma emoticon Asi budou potřeba drobné úpravy ale jsou moc krásné emoticon až splaším někoho kdo mě do nich zašněruje nafotím. zapínal mě chlap a nešlo mu to... jen mám malý problém, škrábou mě krajky nad prsama, nevíte co s tím? měla jste některá takovou zkušenost? Jinak můžu dát doporučení, super komunikace a opravdu rychlá, odpovídal hned ten den co jsem se ptala i se sám ozýval a poradil když jsem potřebovala radu ohledně proclení. http://www.aliexpress.com/store/16666
14. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @vintagediva Nezlob se na mně , ale ty šaty nejsou tak špatné , abys je musela tolik hanět. Každý nemá na to půjčit si za šílené peníze originál šaty z půjčovny, přitom kolikrát nošené ( nebo spíše se jim je nechce dát za jen jeden den ). Zimo šije velmi pěkně. Není třeba házet všechny šaty z Číny do jednoho pytle. Podívej se třeba na šaty českých " návrhářek" , tak tam podle mně vítězí Zimo. Hlavě , že ty budeš ve svých originálech spokojená, protože Zimovy nevěsty jsou.
15. čer 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 @vintagediva Opet souhlasim, minimalne na spodnim okraji satu je krajka naprosto jina. Jsi vitezem souteze "Najdi 5 rozdilu" emoticon Ale i tak, jak rikas, ja jsem spokojena a preji vsem super vikend!
15. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
19
fotoportrét
fotoportrét
winyanka
19
 @vintagediva podle mě je jasné, že krajka bude jiného typu. krajky si nechávají výrobci dělat na míru, takže se nedá ani čekat, že bude naprosto totožná, ale upřímně si myslím, že je to naprosto jedno. Pochybuju, že si nějaká nevěsta vybírá šaty podle přesného vzoru krajky který chce, ale podle celkového vzhledu. Já jsem měla zamluvené šaty v půjčovně za 8900,- ale když jsem přišla domů, přišlo mi to těžce zbytečný a radši jsem si objednala svoje, nemám ráda, když na mě někdo rejžuje. I tak bude stát svatba majlant.
15. čer 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claire767
Registrovala se 7. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 467 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
Registrovala se 7. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 467 příspěvků.
 Ja si takisto myslim ze tie saty co sije Zimo su slusne usite a vobec nevypadaju ako nejaky lacny smejd, narozdiel niektorych predajcov, ktori ponukaju rovnaku sluzbu (usitie akychkolvek siat podla obrazka) ale ten rozdiel v materiale a podla mna aj v usiti oproti originalu je markantny. Nevesty v satach od Zima sa nemusia za nic hanbit, nie su o nic horsie ako tie v znackovych modeloch ale co tak pozeram tu vo svadobnych albumoch, zdaleka nie vsetky saty z pozicovne su same originaly a navyse niektorym nevestam ani len nesedia. Radsej pekne saty na mieru ako nepadnuci x krat pozicany original. A nemyslim ze sa tu nevesty potrebuju navzajom utesovat ze ake krasne saty maju. Tie saty take aj su. Treba pozriet ako vyzeraju vo svadobny den na neveste, ten dojem je uplne iny ako na tej figurine.
15. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
Registrovala se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 5. října 2013
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
Registrovala se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 5. října 2013
 baby odpisuje Zimo aj cez vikendy?
16. čer 2013 v 17:42  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš