Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bambulka0
Registrovala se 9. listopadu 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 102 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bambulka0
Registrovala se 9. listopadu 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 102 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Region Bratislava.
 @radkaja dakujem no este porozmyslam...povedal ze do konca tyzdna mu mam dat vediet a ze by to stihol...
uz rozmyslam aj tak ze si kupim nejake tu z bazaru aby som si odskusala... zase z tych asi 30 co som skusala mi sedeli len 2... takze sa trochu bojim aj preto
5. čer 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @bambulka0 Je pravda ,že ty šaty od Zima můžou sedět třeba úplně jinak ,než ty co máš zamluvené. Střih může být hodně podobný a přesto už i ty drobné odchylky můžou udělat velký rozdíl v tom , jak bude na postavě sedět.
5. čer 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambulka0
fotoportrét
fotoportrét
bambulka0
 @radkaja sorry ze tak otravujem ale este ma napadlo...on saty zvykne podsivat korzetom? lebo co som sa docitala tak babam chodili male balicky... co si teda moc neviem predstavit, tie moje rezervovane su celkom obrovske, to by musel byt megabalik..
5. čer 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @bambulka0 Zimo až tak moc vyztužené ty vršky nemá, někdy myslím nedává žádné kostice. To bys mu musela napsat, že je chceš hodně vyztužit. No to taky nevím, jak to Zimo dělá, že se mu vejdou do tak malého balíčku. emoticon
5. čer 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele.
 @radkaja
Ahoj, prosím, poradila by si, jestli by na těchto šatech měl být korzet vystužený, s kosticemi? Zimo začal šít (doufám emoticon) 16.5. a odsouhlasili jsme si, že do 30dní by měly být šaty hotové. Teď už ale týden Zimo nereaguje na emaily a jak pročítám diskuzi, tak termíny jsou u něj velmi relativní emoticon Tvrdí, že má stovky krajkových aplikací, tak snad nebude rozdíl od originálu tak markantní... Moc díky
5. čer 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @mila04 Jé krajkové , ty já miluju. emoticon Myslím , že by bylo dobré , kdyby tam kostice dal, protože pak živůtek mnohem lépe sedí, nemá tendenci se pod prsy a i jinde krabatit. Tak aplikace má moc pěkné, možná, že to rozmístění na sukni neudělá přesně jak na modelu. Pokud chceš aby šaty byly co nejvěrnější , tak mu to zdůrazni a pošli detailní fotky ať má co nejvíce předloh.To zpoždění a nekomunikace je u něho už normální, to by ani nebyl Zimo. emoticon emoticon Dáš pak sem fotky , až ti je pošle? Jsem na krajkové moc zvědavá . emoticon
5. čer 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 @radkaja Díky za odpověď! Fotky určitě přidám, snažím se ze Zima vymámit alespoň nějaké prvotní, zatím marně... emoticon Pokyny jsem mu poslala, asi 6 obrázků, různě zazoomované, všude šipky a popisky, tak snad se nebude snažit o nějakou vlastní kreativu emoticon Mám si dát pozor ještě na něco?
5. čer 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @mila04 Dej si u něho pozor na délku sukně , dělává kratší.
5. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 300
6. čer 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @ruznoocko Tak jak , sehnala jsi nějakou švadlenku ?
6. čer 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
Registrovala se 11. března 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 89 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ruznoocko
39
Registrovala se 11. března 2013 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 89 přátel.
 @radkaja jéé jsi zlatáááá že na mě myslíš!!, hele hned včera ráno jsem byla u pani z našeho města co NEšije!! ale je strašně šikovná, má profi mašinu co prošije i hodně vrstev a prý ušila už i dvoje svatební šaty.. přijede jí na víkend kamaráda co šije i takovéhle šaty s kosticema.. tak se na ně spolu vrhnou a snad to půjde.. vkládám v ní velkou naději!! Ono když mi přišly, tak na první zkoušení jsme měli doma vedro, jak to holkám nešlo mi je nandat neuměly za to chytit a neměly ten grif, tak jim to hrozně dlouho trvalo a já cítila, jak mám uplně mokré nohy, jak je mi v tom vedro..takže kort proto ta látka se na mě uplně lepila a moc to nešlo, ale druhý den ráno na zkoušce u té pani co mi to bude přešívat na mě sklouzly jako nic ani se na těch bokách nezastavily a zpátky jsem si je povysadila.. takže lepší a při neejhoršim bych pouze na obřad v nich mohla být.. ale na hostinu a sedět už ne no.. takže to je jen o krapet.. fakt tak 1,5 - 2cm na každé straně.. vzniklé mezery v aplikacích zaděláme tak, že odpářeme jednu aplikaci na tom tylu nějakou dole vzadu emoticon po víkendu uvidim! V sobotu jdem na to.. ale dobře se mi tim rozhodil celý program.. měli jsme totiž v sobotu rozvážet koláčky a takhle nemůžu a musim být k dispozici po hodině na zkoušení...
6. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @ruznoocko To víš , cítím s tebou, takhle těsně před svatbou řešit malé šaty. Tak to je super, že máš takovou ochotnou paní , která se určitě bude snažit mnohem více , než profesionální švadlena. Určitě to dopadne dobře . emoticon Tak jestli budeš pak mít minutku čas , dej vědět jak to dopadlo. Jinak přeji krásnou , pohodovou svatbu.
6. čer 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
3vsonka
1
Registrovala se 6. března 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Bystřice pod Hostýnem, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
3vsonka
1
Registrovala se 6. března 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Bystřice pod Hostýnem, Region Zlín.
 Holky, potřebuji nutně poradit. Zimo mi poslal šaty ale zadrželi je na celnici. Z DHL ode mne chtějí podklady platby. Jenže já jsem poslala platbu 120 + 20 USD a na balíčku je 30 USD emoticon . Teď nevím, kterou platbu jim zaslat, abych nemusela platit další peníze....
7. čer 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @3vsonka To je asi na tvé odvaze. Když jim pošleš tu 20 dolarovou ,tak můžeš říct , že se asi Zimo spletl, když psal na balík 30 dolarů. Je otázka, jestli to celníci spolknou. Podle mně, by ale pro ně měla být hlavní ta tvoje faktura. Dáš sem fotku šatů ? Jsem moc zvědavá. )):
7. čer 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasminka002
Registrovala se 23. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 368 příspěvků. Má 21 přátel. Region Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
jasminka002
Registrovala se 23. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 368 příspěvků. Má 21 přátel. Region Košice-okolie.
 Ahojte, citam este stale sem tam prispevky na temu Zimo a musim sa podelit aj so svojou skusenostou. Korzet Korzet mi Zimo urobil absolutne perfetkny, Saty mi sedeli skutocne ako uliate a naozaj, ak sa dobre pomerate, nemate sa coho obavat, saty vam zarucene sadnu. Korzet bol vystuzeny, kostice v nom samozrejme boli a ano, je pravda ze to prislo v mikro malom balicku, tiez som sa citila ako popoluska, ktora si z orieskovej skrupinky vyberie svadobne saty emoticon ale je pravda, ze suknu robi kratsiu, podla mna si treba pridat aspon 5-10cm aby bola rezerva, mne urobil dost kratsiu suknu, musela som ju nadsivat, nastastie pri strihu mojich siat to nebol ziaden problem. Ale je lepsie mat dlhe saty a ostrihnut z nich ako ich mat kratke. a tiez je pravda, ze so mu poslala asi 10 fotiek a z kazdej som chcela nieco ine, po pravde, ked sa na tie fotky pozeram spatne, sama by som to teraz nepochpila emoticon ale on to pochopil, takze by som sa nebala ani zlozitejsich siat. Tolko moja skusenosti. drzim palce nevesticky emoticon
7. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jasminka002 Ahoj. Já si na tvé šaty pamatuju. Dokonce ti znovu předělával volány , protože je nejprve neměl takové zvláštně zvlněné , tak jak jsi chtěla. Taky si vzpomínám , že jsi si musela došívat další volán, protože jsi je měla krátké. Jsem ráda že se ti to tehdy povedlo. Musela jsi na to došití zhánět látku sama, nebo ti Zimo kus látky poslal ?
7. čer 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasminka002
fotoportrét
fotoportrét
jasminka002
 @radkaja ahoj, ano ano presne, opravoval volany. teda, opravit som si ich dala uz ja. ale ja som s tym aj trochu ratala, ze tie volany nebudu ako original a opravit ich nebolo zlozite. v podstate, ano mala som stres kedze tie volany sa nepodarili, ale aj tak by som od neho objednala saty znova emoticon latku som si kupila ja, nebola presne taka ista, ale kedze z nej bolo vidno asi tak 5cm aj to bola zvlnena, tak som to neriesila a vobec to nevadilo. ono by sa dali obliect aj bez toho dositia ale ja som ich chcela az po zem. takze aj napriek upravam, ktore som si dala urobit na satach som bola spokojna, ked si predstavim ze za pozicanie by som dala 500eur a tak som ich po svadbe predala a dalsia nevesta z nich mala radost, tak skutocne nemam co lutovat emoticon preto si aj myslim, ze ak saty pridu a niesu uplne podla predstav nevesty, tak kazda sikovna krajcirka ich vie upravit, zuzit, pridat ubrat a zas to nie je taka velka financna polozka, ked si predstavis, kolko stoji pozicne.
7. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jasminka002 jj je lepší si je nechat ušít , nejlépe u Zima, který šije pěkně, než si je za velké peníze půjčit na dva dny z půjčovny. Je jasné, že šaty šité na dálku budou potřebovat nějaké úpravy, ale i tak je to lepší mít vlastní krásné šaty.
7. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
16
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků. Má 11 přátel. Nové Strašecí, Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
16
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků. Má 11 přátel. Nové Strašecí, Region Rakovník.
 Ahoj narazila jsem nahodou na diskuzi. A je mooc dlouha tak se mozna zeptat blbeemoticon Ale mate nekdo od tamtud zkusenost s satama pro baculku?A najdu tam nekde saticky pro druzicky ? Pro 5 , 9, 8 letemoticonDiky moc emoticon
7. čer 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jitulka188 Zimo ušije šaty v jakékoliv velikosti. Spíše by to bylo obtížnější ,pokud bys je potřebovala nějak extra vyztužit, nebo máš nějak hodně nekonfekční postavu, kdy ti většinou šaty nepadnou. Musela by sis u něho pohlídat rozměry které mu pošleš , aby je dodržel. Ušije šaty pro družičky jakéhokoliv věku . On žádné své stránky nemá. Pošleš mu fotky šatů, které se ti líbí na jeho mail ( najdeš na str. 717), on ti napíše cenu a zaplatíš zálohu přes Pay pal. Doba šití je hodně dlouhá, počítej i tři měsíce.
7. čer 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
16
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
16
 @radkaja pro sebe to asi riskovat nebudu radsi si je pujcim . Ale pro druzicky bych to zkusila . Na kolik asi tak mohou vyjit ? Na ebay do 500kc.
7. čer 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jitulka188 to asi za takovou cenu nebude. Je celkem dražší .
7. čer 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 tak moje zkusenosti s pranim - masakr. Dala jsem saty na chvili odmocit do vany. Kdyz jsem se k nim vratila, naprosto jsem se vydesila - voda byla fialova a prosvital fialovy kov z korzetu. totalne jsem se vydesila, ze budu mit na satech fialove fleky. okamzite jsem volala muze, aby mi sel pomoct, protoze mokre svatebni saty jsou tezke jako takove to zviratko, co buciemoticon No, pak jsem tam hodila trochu prasku, lehce promnula a parkrat vymachala (teda muz vymachal) a dala susit. no zazitek... ale vsechno v pohode, saty fialove nejsouemoticon mozna nejaka reakce kovu a praci sody ci coemoticon
7. čer 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @mila04 ty jsou krasneemoticon jestli chces vidt rozdil mezi originalem a krajkou od zima, koukni u meemoticon nemam celokrajkove jako ty, ale korzet a kousek na sukniemoticon
7. čer 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @rozzaarka Ježkovi voči co to tam Zimo dává za kostice. emoticon emoticon Ty jsem tedy nikdy fialové neviděla, doma mám ocelové a ty jsou prostě z normálního ocelového drátu. Asi je má odněkud ve slevě emoticon emoticon Ještě že ti to nezničilo šaty. Kdo by si pomyslel , že je tam zašitý takový "kostlivec ve skříni". emoticon
7. čer 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @radkaja ani mi nemluv. kdybys videla, jak me to vydesilo. klasika - hodis bily pradlo do praci sody, aby se odmocilo a vratis se za hodinu a je tam fialova voda a prosvitaji ti fialovy kostice... no myslela jsem, ze me trefi. Ale v moment, kdy se to vyndalo z ty vody to zmizlo. jen vzadu na kousku krajky mi zustal malickaty tak 2mm flicek. no, hlava mi to nebereemoticon
7. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @rozzaarka Ufff ještě že to dobře dopadlo.
7. čer 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 8 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
vwild
15
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 8 přátel. Region Mělník.
 @mila04 Taky mám objednané šaty u Zima, hodně podobné těm Tvým a měla jsem s ním stejné "problémy". Objednala jsem si šaty ještě dřív, než ty, napsal mi, že koncem května mi pošle fotky a nic. Tak jsem mu asi 10 dní zpátky psala, během těch 10 dní asi 4x a odpověděl mi až v pátek, že byl na služební cestě a že mi fotky pošle v pondělí. Přitom tady v týdnu šaty nevěstě posílal..tak hlavně. když je pošleemoticon A ještě před šitím jsem se ho ptala na korzet a psal mi, že je šije vyztužené a s kosticemi.. tak snad jo emoticon
9. čer 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
Registrovala se 8. dubna 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 153 příspěvků a 2 inzeráty. Má 15 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jonkaamisiko
Registrovala se 8. dubna 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 153 příspěvků a 2 inzeráty. Má 15 přátel. Region Bratislava.
 @ruznoocko Ahoj, tak ako si dopadla so satami? emoticon
9. čer 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
fotoportrét
fotoportrét
mila04
2
 @vwild Ahoj, tak se těším fotky emoticon Tvoje šatičky jsem taky zkoušela, jsou super! Na dotaz ohledně vyztuženého korzetu Zimo odepsal, že do většiny šatů kostice dává, a ať se nebojím, že šaty budou perfektní. Tak já se teda nebojím, jenom už bych ale chtěla vidět ty fotkyyyyyyy... emoticon
10. čer 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš