Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jojo, to jediné mě drží v klidu:) Že když nebudou hezké nebo mi nebudou sedět a nepůjde to opravit, mám čas sehnat jiné:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc bych chtěla tyto šaty. Bohužel v Čechách mi je mohou objednat, ale za 23000. Myslíte, že by my je stihl ušít ten Zimo, o kterém se tady tolik zmiňujete? Svatbu mám 19.7. Stihl by to? Jakou řečí s ním komunikujte?
Odpovědět
@fachy Myslím si, že to spíše nestihne, nebo jen velice těsně. Zimo je ohledně dodržení slíbených termínů velice nespolehlivý, tak bych to raději neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak to jsem nechtěla slyšet :( vůbec nevím co dělat. Mám fakt smůlu. Když jsem si tyhle šaty vybrala v salonu, tak se 14 dní na to svatba zrušila, protože příteli velmi náhle umírala máma. Pak když zemřela, rozeběhlo se to nanovo, ale šaty jsou už prodané :( nejsou nikde k sehnání.
Odpovědět
@fachy Myslím, źe najdeš jinde nějaké podobné, teď je všude plno šatů s tylovou sukní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fachy A to máš jen tuto fotku? A mají na zádech šněrování?
Odpovědět
Profilova fotka
@vwild může být šněrování i nemusí, ale myslím, že ty co jsem zkoušela měly, už jsem to vzdala :(
Odpovědět
Myslim ze Zimo by ich dokazal usit ale ten termin je podla mna nerealny :-( nestihol by to :-| do svadby je len 1,5 mesiaca, skus asi radsej tu na bazariku pohladat alebo v pro ponuke, ja uz by som do sitia tak kratko pred svadbou nesla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 taky jsem to vzdala už :( bohužel mi to všechno došlo moc pozdě. Měla jsem mít jednoduché šaty, ale neslučovalo se to s mým snem být princeznou...
Odpovědět
@fachy :-( to mi je luto ale nestracaj nadej skus pohladat mozno tu aspon na podobne natrafis :-) ja by som si u Zima objednavala radsej s par mesacnym predstihom aby som mala este aspon tak 2 mesiace rezervu 8-) proste v tomto je lajdak, terminy berie len tak orientacne :-p lebo to su potom hrozne nervy 2 tyzdne do svadby a saty este ani len na ceste :-| treba pocitat aj s pripadnymi upravami, opratim, proste treba to objednavat skor a radsej neriskovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 @vwild tak mi dnes od Zima prisel mail, ze mi je usije, ze termin je v pohode, ale jak tu pisete asi je to risk. Dala jsem sice drivejsi termin o tyden, ale i tak. Stalo se tady nektere, ze ji saty nestihly prijit? Co s tim potom?
Odpovědět
@fachy Jak jsem řekla, Zimo ti naslibuje že stihne , ale většinou termín nedodržel. On totiž ví, že mu nevěsty píšou smyšlené dřivější data svatby , tak se nevzrušuje. U tebe bude nejspíše předpokládat žes mu napsala nejmíň o tři týdny dřivější datum. Pokud opravdu do toho chceš jít, tak ti doporučuji mít nějaké jiné šaty v záloze. Počítej taky s tím , že se šaty třeba budou muset u švadleny upravit ( zkrátit , zůžit) , protože jsou občas šaty od něho větší. Zatím jen jedné nevěstě doručil šaty pozdě , tedy ona měla svatbu až za dva týdny, ale už nečekala a vzala šay ze salonu. Stejně jí šaty poslal. Je to ale jen tím, že si všechny nevěsty nechaly dostatečnou časovou rezervu , tak jim to pak dobře dopadlo. U tebe se fakt bojím , že to nestihne.
Odpovědět
Článek se načítá
@ruznoocko tak co už šaty dorazily?
Odpovědět
ahoj holky, doporučuji dhgate .com - šaty mi přišly přesně 14 dů po objednání a jsou úžasné :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :) Tak ja uz mam po svadbe. :-) Svadobne saty aj polnocne boli uplne neskutocne pohodlne. Svadobky som zo seba nechcela ani vyzliezt a vsetci z nich boli uuuplne nadseni, dokonca niektori chlapi za mnou prisli niekolko krat a uplne mi ich vychvalovali a boli z nich uneseni. ;-).
Odpovědět
@jonkaamisiko Jéé tak to gratuluji, to bylo jasnýý že budeš hvězda vždyť to byly táák krásné šaty. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fachy A co si je nechat ušít v Mikulově v Madoře? Mě je taky šije Zimo na poslední chvíli!! Je to ale o nervy a nejhorší je, že ikdyž je stihne ušít, tak délku té dopravy prostě neovlivní a nedej bože, když by se ti zasekly na celnici! Výhoda ušití tady u nás je ta, že když tak si tam pro ně ze dne na den můžeš dojet, můžeš si je i dojet zkusit a máš svý jistý. Já když jsem šla do Zima, tak jsem o téhle možnosti nevěděla.. tak jen tip :-) zkusila bych se poptat tam, jestli by ti je ušili...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ve středu 29. mi odpověděl, že šaty už posílal (doufám, že někdy v pondělí) a že je posílá do Hongkongu a tam teprve je přebírá nějaký chlápek a posílá DHLkem.. Že mi pak pošle DHL number, až ho bude mít a od té doby nic.. opravdu se vdávám za 13dní!!
Odpovědět
@ruznoocko Tak ho ještě o ten number uháněj , aby neusnul na růžích a pokud je ještě neposlal , tak ať hejbne kostrou.
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko Ahoj, tak ako? Uz mas saty na ceste? Musis mat hrozne nervy, tak ake som mala ja, ale neboj sa, urcite ti dojdu vcas.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juhú, práve mi Jasmines potvrdili, že začínajú pracovať na mojich šatách :D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @jonkaamisiko holky, včera mi to dhl číslo poslal.. hned jsem letěla to lustrovat a balíček byl už včera večer v Praze a už byl uvolněn z proclení a bylo tam doručováno zákazníkovi!!! :-D Já čekala pořád nějaký Hong kong nebo nějakou šílenou vzdálelonst, měla jsem chuť si pro ně do tý Prahy dojet. Ale vím ještě o jedné nevěstě (jsme v kontaktu) co si je objednávala ve stejný den a ve stejný den v sobotu je měl hotové a posílal tedy taky stejně a té už včera dorazily!! Takže se asi v Praze rozhodovali, komu balíček ještě stihnou do večera doručit a komu ho budou doručovat až další den a mě douuufám, dorazí dnes. Nemůžu se dočkat, těšim se jak malá! :-D Dneska jdu do práce.. takže to mi je přivezou asi tam :-D :-D Nevim jak to vydržim sedět s tim balíčkem v jedné místnosti a nerozbalit ho :-D
Odpovědět
@ruznoocko Jé tak to jsem ráda , že už jsou konečně tady. To bych taky byla celá divá už už balíček rozbalit, jenže zpátky už bys je do něho nenatlačila. Nevím jak to Zimo umí je vměstnat do tak malého balíčku. Tak teď držím palce ať ti sedí přesně, ať nemusíš dělat žádné úpravy . Těším se na fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja přesně!! prý je to "pytlíček 20x30" to bude jako popelka :-D rozlousknu oříšek a tam..svatebnííí!! :-D
Odpovědět
@ruznoocko No jo to máš pravdu. Jé to chci viděeeet. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko juchuuu, super :) Ked som ho rozbalovala ja, bilo mi srdce viac ako na svadbe. :) Daj potom vediet ake su :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky 15:06 a zatím niiic!! Kde je?? To ke mě z Prahy pluje na kánoji ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko No veru podľa toho ko to vyzerá v správach to nie je vylúčené :-D Ale nie, dúfam že ti prídu čím skôr :)
Odpovědět
ahojte baby, nechce sa mi to cele citat... je nejaky kontakt kam ste tomu Zimovi pisali? poslete mi to niekto do spravy? to funguje tak ze mu poslete fotku siat ktore chcete a naceni vam ich?...
Odpovědět
@bambulka0 Raději si diskuzi projdi, protože se Zimem to není nijak jednoduché. Nedodržuje termíny, komunikuje docela špatně , tak si to raději o něm nastuduj ať víš do čeho jdeš. Jo a pokud budeš chtít u něho šít, tak je objednej co nejdřive protože mu to hrozně trvá , tak ať to stihne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?