Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
To je jedno, tak prostě zboží nějaké hodnoty. Můj poslední dovoz zněl na "memory card reader" - v hodnotě 48 usd. Zřejmě je to 25 eur, 50 usd
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko Prisli 14.5., cize isli 3-4 dni.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak som uhradila polovicu ceny pre Jasmine's Bridal a poslala im miery spolu s 14 MB fotiek a netrpezlivo čakám kedy mi potvrdia že to všetko dostali a je to ok a že začínajú šiť.
Odpovědět
@miyajima Tak sem pak prosím dej fotky až je budeš mít. Jsem na Jasmines moc zvědavá , jestli mají kvalitu pořád dobrou a jaká je s nimi komunikace.
Odpovědět
Profilova fotka
@ruznoocko DHL kurier 3-4 dni a mas to v rukach
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Komunikácia sa už zlepšuje. Zrejme mali vážne veľký nával emailov a trvalo im dlho sa cez to prehrabať. Teraz už zredukovali čas z 18 na 8 a potom na 4 dni. Výhoda u Zima je že akceptuje PayPal, no Jasmines nie. Musela som platiť cez Western Union, kde je na pošte za platbu poplatok 15 Eur, ale aspoň Jasmines dáva na platby cez Western Union 5% zľavu z ceny. U mňa to robí cca 35 Eur (+- podľa kurzu). Takže sa mi to oplatí. Ale aj tak je podľa mňa PayPal bezpečnejší.
Odpovědět
@miyajima Jaké šaty si necháš šít? Jsem totiž zvědavá jak od nich vypadají krajkové, jestli je u nich pořád dobrá kvalita.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak to ťa nepoteším, nebudú krajkové ale saténové s výšivkou. Dám foto keď budú hotové :-)
Odpovědět
@miyajima I tak se těším na fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o vikendu budu prat svoje saty - jak jste delaly? Mam v planu je namocit do vody s trochou mydloveho slizu (smes praciho mydla a praci sody) a nechat je chvilku kouat, lehce promnout a pak - vesite to hned? nekde jsem cetla, ze se z nich ma nechat vytect voda a pak uz jen vlhke veset, aby se nepokroutil strih ci co:-) dik moc za rady:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ja bych z nich vodu lehkými stisky ždímla a pak pověsila tak, aby korzet visel co nejvíce narovnaný ,aby si zachoval tvar. I tak si myslím, že by šaty tvar ztratit neměly. Tyl bude možná pomuchlaný, tak ho bude nutné žehlit.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a ten mydlovy sliz myslis, ze ok? prijde mi to takovy neksodny:-) ten tyl pak vytahnu a uvidim, jestli bude nutne ho zehlit. kdyz zehlit, tak asi pres jinou latku, vid? mam u nej strach, ze mi zustane seskvarena latka, ani nevim proc:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak na tuhle zkušenost si s dovolením počkám a pak taky vyperu :). Taky už mi dorazily šatky, tak posuďte jak se povedly :)
Odpovědět
@crazzi Moc ti sluší ,super. :-)
Odpovědět
@rozzaarka Ten sliz neznám, já myslím, že i normální prášek by stačil. Možná ,že nebude nutné tyl žehlit přes látku. Teplotu dej nejnižší a když tak pomalu přidávej, začni pro jistotu na nejspodnější nejméně viditelné vrstvě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jonkaamisiko tak jsem se právě dověděla, že Zimo posílá jako první šaty do Hongkongu a teprve odtamtud jdou z přístavu DHLkem! Tudíž, to, že je tobě odesílal 7. mohlo být pravda.. a vlastně až 12. je převzalo DHLko.. chtěla jsem totiž po něm DHL number a právě mi psal, že ho ještě nemá a že ho bude mít až šaty dorazí do Hongkongu.. takže mi to všechno došlo.. dodání DHLkem tedy trvá kolem 5ti dní (pokud nejsou problémy s celnicí) ale ještě než to vůbec dojde k tomu DHLku tak to trvá taky kolem 5dní!! Začínám mít nervy, jestli stihnou dorazit včas :-( Koukala jsem na mapu a tedy Hongkong je sakra daleko! :-S
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky, poslal vám Zimo první fotky šatů v tom termínu 30 dnů jak slíbil, nebo až později?? Včera to bylo 30 dní a foto nikde.. :-.
Odpovědět
@vwild Myslím, že toho má čím dál více , takže se protahuje i délka dodání. Většinou slíbené termíny nedodrží , spíśe výjmečně.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Takže se zatím nemám nervovat?:)
Odpovědět
@vwild Vůbec ne , může mít i měsíc skluz ( to je prostě celý Zimo) .Raději mu ale napiš jak pokračuje se šitím, aby na tebe nezapomněl ( párkrát se to stalo) . Je dobré se mu připomínat.
Odpovědět
@vwild Necháváš si šít ty krajkové z tvého alba? Krajkové se mi moc líbí , tak jsem na ně zvědavá. Dáš pak sem fotky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jee, to ještě toho trochu, aby na mne zapomněl :D Už jsem mu psala někdy před týdnem, jestli stíhá termín, ale neodpověděl mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Jojo, přesně ty.. určitě sem potom hodím fotky. Mě pomohly k rozhodnutí ty, které tu už jsou, tak třeba ty moje pomohou dalším nevěstám při rozhodování:) Doufám, že budu moct jenom chválit:))
Odpovědět
@vwild I když neodpovídá , tak mu aspoň jednou týdně piš. Spíše na tebe nezapomněl , ale nestíhá. To jsem tedy moc zvědavá na fotky, doufám taky že si dá na nich záležet.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Co jsem tady tak koukala, tak ty krajkové se mu docela daří, ale tak hlavně, aby mi taky seděly anebo to byl takový nedostatek, který moje švadlena dokáže odstranit:)
Odpovědět
@vwild úzké je snad nikdy neušil, takže když budou širší, tak se spravit dají. Jen si u něho nech zkontrolovat délku , ať je nemáš krátké. Myslím, že sedět ti budou , máš modelkovskou postavu bez nějakých abnormalit.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Budu Ti věřit a doufat:))
Odpovědět
@vwild Jj to dobře dopadne. Času máš ještě dost i na připadné předělávky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?