Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Zimo sa mi zase od minuleho piatka upne odmlcal, pisem mu kazdy den a zase ma uplne ignoruje. Mna z neho asi porazi ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já byla v salonu, kde na stopro na netu měli originální fotky a pak v salonu tyhle čínské napodobeniny..musím říct, že to bylo hodně ubohé, na obrázku nádherná bohatá řasená tylová sukně a realita v salonu jen sukně objetá záclonou, bez bohatosti, řasení atd. Navíc to dělalo různé boule, jak to nesedělo, bylo to prostě ubohé..nevím no. To bylo samé " já tam musím vyměnit kostici, je tam špatná, a tohle se musí přešít, nesedí to, tady to odstává, to musím přešít..." Hrozný, že se některé salony k tomuto sníží. Když jsem se zeptala, kde to berou, kdo jim to šije a tak tak slečna začala trochu koktat, že to prostě objednává u dodavatele téhle značky :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som si saty, ktore som si objednala u Zima skusala v salone. Rozhodla som sa ich nakoniec dat usit u Zima, lebo saty v salone mali vysacku MADE in China a, ked som ich videla prvy krat, boli krasne biele, a po 4 mesiacoch, ked som ich bola posledne skusat, stratili formu a boli uplne sive, a to mi predavacka tvrdila, ze v priebehu tych 4 mes. ich mala len 1 nevesta. Zatial saty nemam doma, cize som zvedava co mi pride, ale to, ze vobec neodpisuje je..... :-x
Odpovědět
@jonkaamisiko No je to s ním o nervy. On se vždycky ozve až když má hotovo, jestli ti je ještě upravují , tak se asi proto neozývá. Nebo je zas fuč a nemá přístup k internetu , aby ti poslal fotky z opravami. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Lenze ja ani neviem ci ich upravuje, lebo na moj mail mi z min. tyzdna vobec neodpovedal, ze OK PREROBIM ICH A POD., a saty uz naozaj potrebujem..
Odpovědět
jonkaamisiko , myslíš, že bys sem pak mohla dát fotky Tvých šatů od Zima? Také zvažuji, že bych si je nechala u něj ušít, ale trošku se toho bojím :-). Jinak jestli jsem pochopila z diskuze, tak ty jsi šaty začala objednávat už 27.2.? To je docela dlouhá doba k dodání...
Odpovědět
Profilova fotka
@zdeni1111 Prve foto siat, ktore mi poslal Zimo 18.4. si na str. 731. Ano, platila som ich 27.2. (saty mali byt yvrobene 15.4.!)
Odpovědět
@jonkaamisiko jj, to jsem vyděla - myslím, až Ti šatičky dorazí a budeš je zkoušet ;-) jsem hrozně zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@zdeni1111 Jasne, ze poslem, len uvidime ci vobec stihnu prist. :-( . Ty by si si chcela ake objednavat?
Odpovědět
@jonkaamisiko Já ještě nevím jaké přesně a jestli vůbec - bojím se, že na to nemám nervy :-( ale chtěla bych vidět jak to bude na někom vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdeni1111 Aj ja som sa dlhsie rozhodovala, nie je to predsa jednoduche zverit saty niekomu na dialku a koho ani nepoznas, je to predsa len velky risk... Ale vela neviest uz bolo spokojnych..tak dufam, ze budem aj ja.
Odpovědět
Článek se načítá
@jonkaamisiko Také doufám, že budeš spokojená a mě to přesvědčí ;-)
Odpovědět
@zdeni1111 Když si tuhle diskuzi trochu projdeš , tak narazíš i na fotky nevěst , jak mají šaty od Zima na sobě.
Odpovědět
Profilova fotka
Zimo mi prave napisal : Hi friend I tried to explain about the 'empty space' you described. please see the picture 'space', I took photos on same position of the skirt, flowers can show A and B, I think B is the empty space you said. anyway, there's no empty space on the skirt. Best wishes Zimo Ani zmienka o jeho 1tyzdnovom ignorovani. Podla toho co pise, tak vlastne cely tyzden sa na satoch nic nerobilo, lebo kvety su ok. Ale myslim si, ze ich museli dorabat.. Myslite, ze to mysli tak, ze tie kvety maju tu medzeru podla toho ako sa saty ´´pohybuju ´´? Tiez mi poslal lepsi detail kamienkoveho pasu. Prikladam jeho fotky a tiez fotky, ktore dostal odo mna tak ako to mal urobit. Je to podstne odlisne a ten pas je aj tensi.. Myslite, ze ho mozem poprosit nech to prerobi/upravi? Poradte mi prosim :-(
Odpovědět
@jonkaamisiko pocitej ale s tim, ze timto tempem ty saty rozhodne nestihne, pokud bude jeste neco upravovat..
Odpovědět
Profilova fotka
Este prikladam fotky z minuleho tyzdna. Svadobne saty mam odfotene s 3-kruhovou spodnicou a opravenym zipsom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat Tazko povedat ako dlho by to trvalo, mozno 1 den mozno 1 tyzden, ja to neviem, nie som krajcirka.. . Ty vies, ako dlho by nieco take trvalo prerobit?
Odpovědět
@jonkaamisiko nejsem rozhodne krejcova, ale podle toho, jak sleduji, jak s tebou komunikuje a jak reaguje, kort kdyz jsi cekala 2mesice na foto satu, a brzo je svatba, bala bych se moc, aby se to stihlo..
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat Jasne, ze aj ja by som sa bala, ja sa len chcem poradit...Ak by mi povedal, ze by to trvalo dalsi tyzden, tak by som sa na to samozrejme vykaslala, a povedala by som mu, nech mi posle saty take ake su.
Odpovědět
@jonkaamisiko tak mu tohle napis.. ja te chapu, je to velmi neseriozni, o to vic, ze jsi za saty dala tolik penez..
Odpovědět
@jonkaamisiko Upřímně si myslím, že už by sis měla šaty nechat poslat. Ještě další úpravy a Zimova pomalost, by způsobila , že by se to nemuselo stihnout. Ono mu taky trvá i přes týden, než saty donese na poštu. I kdyby nevímjak sliboval , že to stihne, tak bych mu nevěřila a neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ako to myslis s tym, ze mu trva aj vyse tyzdna kym to odnesie na postu?
Odpovědět
@jonkaamisiko Presne tak ako to napisali ;-)
Odpovědět
@jonkaamisiko No o vždycky napsal, že už šaty poslal a pak se nevěsty zpětně dověděly ,že šaty dal na poštu i více než za týden( ještě že to pośtě trvá jen tři , čtyři dni). To je prostě celý on - žádný spěch a dodržení slíbených termínů. Proto bych mu nevěřila , že to s těmi úpravami stihne.
Odpovědět
Profilova fotka
@jonkaamisiko nemůžeš čekat zázraky za ty ceny, za které to šije. Myslím, že by si to asi měla nechat být.
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem vsetkym za Vase komentare :-) ...poviem mu nech mi ich posle...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ja som necakala zazraky, ja uz som teraz so satami velmi spokojna, tu ide, len o to, ze predtym ako som si saty objednala, Zimo dostal vsetky moje podklady, preberali sme si to a vsetko mu bolo jasne a, ze to urobi tak ako som mu poslala. Keby sa zmienil o tom, ze to nebude vediet spravit, alebo, ze sa to moze lisit, tak by som vedela do coho idem a bola by som o tom informovana a teraz by som nemala ziadne vyhrady. A v podstate teraz, ked by som aj trvala na tej oprave tak uz na to nemam cas, lebo saty mali byt vyrobene 15.4. ...
Odpovědět
@jonkaamisiko Ty šaty musely být hodně náročné, myslím že je zvládl krásně,můžeš být spokojená i když jsou tam odlišnosti.
Odpovědět
@jonkaamisiko ja si tiez myslim ze by si nemala vahat a nech ti ich posle. podla mna ich zvladol velmi dobre :-) na tej figurine vacsinou vsetky vyzeraju nejako splihlo ale ked sa pekne nazehlia, a tak ponatriasaju, budu krasne nadychane :-) aj ten zips opravil super, takto to mal spravit hned, mne by to tiez vadilo tak zasity zip, hned ho mal spravit ako skryty ]-( opasok je podla mna tiez ok. popolnocky vyzeraju uzasne! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?